Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Andrzej Dziewiątka 1956 Wyry Marsz NW
2 Marek Makowski 1958 Tychy Marsz NW
3 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
4 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
5 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
6 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
7 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
8 Piotr Jeleń 1964 Gostyń Marsz NW
9 Robert Proksa 1964 Mysłowice Bieg
10 Mirosław Franke 1965 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
11 Danuta Behr 1965 Katowice Marsz NW
12 piotr oprzondek 1966 Tychy Bieg
13 Jolanta Wacławik 1966 Gostyń Bieg
14 Henryk Zoran 1968 Ruda Śląska Bieg
15 Danuta Pacyna 1968 KATOWICE Marsz NW
16 Mirek Niemiec 1968 Cieszyn Bieg
17 Małgorzata Zozworek 1968 Jastrzębie Zdrój Marsz NW
18 Urszula Zielinska 1968 Katowice EkipaNaKijach Marsz NW
19 Ela Furmanek 1969 Katowice Huragan Ligota Bieg
20 Tomas Wagner 1969 Trzin STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
21 Katarzyna Romanska 1970 Katowice EkipaNaKijach Marsz NW
22 Bożena Pijarska 1970 Katowice Marsz NW
23 Piotr Miśka 1970 Katowice Bieg
24 Małgorzata Resztak 1970 Katowice Marsz NW
25 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE Bieg
26 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
27 Adam Woźniak 1971 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
28 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów BBL Mikołów Bieg
29 Sylwia Oberska 1972 Katowice Marsz NW
30 Katarzyna Dylla 1973 Mikołów BBL Mikołów Marsz NW
31 Bożena Słupik 1973 Orzesze Marsz NW
32 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
33 Katarzyna Grabowska 1973 Tychy Bieg
34 PIotr Kowalczyk 1974 Tychy Team Papry Bieg
35 Ireneusz Ruchała 1974 Tychy Team Papry Bieg
36 Krzysztof Kosiba 1974 Katowice Bieg
37 Dariusz Kokot 1974 Tychy Bieg
38 Małgorzata Rencz 1974 Orzesze - Bieg
39 Daniel Choiński 1974 Wyry Bieg
40 Artur Chmielewski 1974 Tychy Team Papry Bieg
41 Angelika Wyrwich 1974 Katowice Marsz NW
42 Tomasz Różański 1975 Tychy Bieg
43 Elżbieta rzepka 1975 Gostyń Bieg
44 Tomasz Pitek 1975 Świerczyniec 42k Pro Team Bieg
45 Adam Proń 1975 Katowice Ipronman Bieg
46 Grzegorz Mazur 1975 Mikołów Bieg
47 Joanna Orlińska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
48 Beniamin Lniany 1975 Ruda Śląska pobiega(l)niany Bieg
49 Edyta Różańska 1975 Tychy Bieg
50 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
51 Joanna Nowak 1976 Łaziska Górne Bieg
52 Beata Androsz 1976 Ruda Śląska Bieg
53 Arkadiusz Sikora 1976 Chorzów Miraz Race Team Bieg
54 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
55 Marcin MAJCHEREK 1976 Pietriwice Wielkie Bieg
56 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
57 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
58 adam mazgaj 1976 Tychy Bieg
59 Marcin Helbin 1976 Łaziska Górne Bieg
60 Bartosz Orszulik 1977 Mikolow Bieg
61 Marek Brząkalik 1977 Gostyń Bieg
62 Tomasz Sadowski 1977 Sosnowiec #Czeladzkiekije Marsz NW
63 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
64 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
65 Tomasz Gigoń 1977 Łaziska Górne Bieg
66 Rafał Muszer 1977 Łaziska Górne Bieg
67 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
68 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
69 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
70 Ewa Gruszka 1978 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
71 Bartosz Rudawski 1978 Mikołów Bieg
72 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
73 Lucyna Piechoczek-Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
74 Slawek Mandla 1978 Łaziska Gorne Bieg
75 Anna Kowalczyk 1978 Wyry Marsz NW
76 Luiza Boroń 1978 Tychy RUNHOGS Tychy Bieg
77 Sebastian Laskowski 1978 Gliwice Kata Guruma Gliwice Bieg
78 Katarzyna Krzyżaniak 1978 Wyry Marsz NW
79 Damian Stalmach 1978 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
80 Tomek Boroń 1978 Tychy Runhogs Tychy Marsz NW
81 Robert Duch 1978 Sosnowiec Marelli Sosnowiec Poland Bieg
82 Renata Gigoń 1978 Łaziska Górne Bieg
83 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Team Papry Bieg
84 Mariusz Biela 1978 Pszczyna Aktywna pszczyna Bieg
85 Anna Wajdner-Mazgaj 1979 Tychy 42ProTeam Bieg
86 Adam Bieniek 1979 Zabrze Night Runners Zabrze Bieg
87 Sylwia Gierez-Dobiczek 1979 Lędziny Team Papry Bieg
88 Barbara Wytrykus 1979 Tychy TP 20 Bieg
89 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Łogyń Kurła Bieg
90 Beata Norek-Ciszak 1979 Tychy Bieg
91 Klaudia Węgrzynowicz 1979 Tychy Team Papry Bieg
92 Magda Łochowska-Piotrowicz 1979 Tychy Team Papry Bieg
93 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
94 Andrzej Nowak 1979 Sosnowiec Nowak-team Bieg
95 Dominik Kowalczyk 1979 WYRY Bieg
96 Piotr Kryczek 1979 Dąbrowa Górnicza Bieg
97 Damian Wyszyński 1980 Katowice Bieg
98 Tomasz Ulczok 1980 Łaziska Górne Bieg
99 Dominik Makowski 1980 Gostyń Bieg
100 Agata Kmiecik 1980 Mikołów Bieg