Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Rywalizacja
1 Violetta Przybyła 1970 Tychy TEAM OREW Bieg
2 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
3 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
4 Marek Kowaczek 1979 Rybnik Okiem Wilka Bieg
5 David French 1962 Cieszyn Parkrun Cieszyn Bieg
6 Paweł Skrzypczyk 1986 Tychy LT SKRZYPCZYK Bieg
7 Grzegorz Szwan 1980 Orzesze Frezamet-Bis Sp. z o.o. Bieg
8 Sylwia Wowry 1981 Cieszyn Olza Cieszyn Bieg
9 DARIUSZ MAREK 1985 KRAKÓW Monk Sandals Team Bieg
10 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
11 DARIA KARLIK 1989 KOBIÓR Karlik Team Bieg
12 Jacek Cupiał 1972 Imielin Grey Runner Bieg
13 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
14 Marek Pająk 1979 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają Bieg
15 Piotr Miśka 1970 Katowice emeryt MSWiA Bieg
16 Aniela Baron 1964 Gostyń TAURON TEAM Bieg
17 Piotr Kapela 1975 Bojszowy Nowe SHMT Bieg
18 marcin kazimierek 1979 Kobior Tygryski Bieg
19 Aleksander kazimieerk 2004 Kobior Tygryski Bieg
20 AGNIESZKA BIEGACZ 1982 MYSŁOWICE Alkoalpinizm Bieg
21 Dominik Klyk 1980 Zabrze Truchtando rehabilitanto Bieg
22 Paweł Buczek 1992 Tychy SPLA Tychy Bieg
23 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
24 Grzegorz Małecki 1976 Tychy CRIK FCA POLAND Bieg
25 Marek Staroń 1974 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
26 Mateusz Staroń 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
27 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Bieg
28 Tomasz Przybylski 1980 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem / Nowak-Team Bieg
29 Ewa Donigiewicz 1983 Tychy 42k Pro Team Bieg
30 Mateusz Michalec 1995 Chełm Śląski 42k Pro Team Bieg
31 Dagmara Bortel 1992 Wyry LETROB TEAM Bieg
32 Anna Porwolik 1991 Wyry LETROB TEAM Bieg
33 Krystian Łagowski 1978 Łaziska Średnie LETROB TEAM Bieg
34 Michał Porwolik 1987 Wyry LETROB TEAM Bieg
35 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Nowak-team Bieg
36 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
37 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
38 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening Bieg
39 Janusz Kupczak 1974 Bujaków 13 ŚBOT 133 blp Cieszyn Marsz NW
40 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów RiP Team Bieg
41 Wawrzyniec Kuźmicz 1977 Katowice Perdedor Sobersaliente Bieg
42 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
43 Fabian Mzyk 1974 Orzesze KIA - ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
44 ANNA TERESZYŃSKA 1981 Łaziska Górne # Alkoalpinizm Bieg
45 Paweł Karlik 1984 KOBIÓR Carbon Silesia Sport Bieg
46 Krzysztof Sabatowski 1981 Łaziska Górne Carbon Silesia Sport Bieg
47 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
48 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice NiYwysportowani Bieg
49 Ewa Szypuła 1981 Mikołów Biegnę byle dobiec Bieg
50 Krzysztof Blaszta 1978 Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
51 Adrian Wrzecionkowski 1983 Tychy Lake Runners Bieg
52 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
53 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
54 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
55 Piotr Skała 1984 Bieruń Watacha łączy nas bieganie Bieg
56 Grzegorz Wowry 1981 Cieszyn Ślęzak Team Bieg
57 Bogdan Cyrus 1970 Strzebiń SILESIA NORDIC TEAM Marsz NW
58 Agnieszka Gebhardt 1978 Małkowo Fundacja Gebhardt Sport Bieg
59 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
60 Bożena Kubica 1969 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele Marsz NW
61 Adam Proń 1975 Kato Ipronman Bieg
62 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
63 Kamil Fatyga 1985 Tychy Viking Training Center Bieg
64 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
65 Kasia Przybylska-Bąk 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
66 ROBERT ZIELONKA 1973 Dulowa Motomaster Bieg
67 Jan Wyduch 1948 Mikołów TKKF Bieg
68 Patrycja Ptak 1984 Mikołów TKKF Bieg
69 Marzena Zatorska 1986 Mikołów TKKF Bieg
70 Dorota Gazda 1960 Katowice Stadion Śląski Marsz NW
71 Joanna Orliñska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
72 Agnieszka Proń 1975 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
73 Rafal Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
74 Artur Ryś 1982 Mikołów BBL Mikołów Bieg
75 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy Runhogs Tychy Bieg
76 Mariusz Wilczyński 1984 Katowice W pogoni za duchem Bieg
77 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
78 Ewa GRUSZKA 1978 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
79 EMILIAN DZIUBA 1973 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
80 Sebastian Krosny 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
81 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
82 Andrzej Wrzesiński 1961 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
83 Łukasz Waligóra 1982 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
84 Jacek Dragon 1969 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
85 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
86 Lech Wróblewski 1981 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
87 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
88 Piotr Kubacz 1974 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
89 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
90 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
91 Agnieszka Konopko 1979 Mikołów Inception.life Bieg
92 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE nierzeszony Bieg
93 Barbara GOS 1969 MYSŁOWICE niezrzeszona Bieg
94 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
95 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
96 Adam Jarek 1990 Łaziska Górne Bieg
97 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
98 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów Bieg
99 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
100 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg