Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja
1 Arkadiusz Szmitka 1986 Wyry Bieg
2 Mateusz Gwardiak 1986 OrzesE Bieg
3 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
4 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
5 Monika Bielińska 1983 Przyszowice Bieg
6 Łukasz Niebrzydowski 1985 Rybnik Bieg
7 Mateusz Światły 1988 Wyry Bieg
8 Piotr Pospiszil 1986 Orzesze Bieg
9 Danuta Pacyna 1968 KATOWICE Marsz NW
10 piotr oprzondek 1966 Tychy Bieg
11 Oskar Machulec 2001 Mikołów Bieg
12 Beata Norek-Ciszak 1979 Tychy Bieg
13 ANNA SIENKIEWICZ 1982 Tychy Bieg
14 Rafał Muszer 1977 Łaziska Górne Bieg
15 Dariusz Marczinek 1983 Mikołów Bieg
16 Adam Złotecki 1991 Wyry Bieg
17 Krzysztof Kosiba 1974 Katowice Bieg
18 Gerard Szramek 1993 Orzesze Bieg
19 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
20 Małgorzata Zozworek 1968 Jastrzębie Zdrój Marsz NW
21 Renata Gigoń 1978 Łaziska Górne Bieg
22 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
23 Małgorzata Resztak 1970 Katowice Marsz NW
24 Andrzej Dziewiątka 1956 Wyry Marsz NW
25 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
26 Rafał Skorupa 1983 Wyry Bieg
27 Damian Połeć 1997 Ruda Śląska Bieg
28 Tomasz Nikiel 1989 Bystra Bieg
29 Robert Klimsa 1983 Katowice Bieg
30 Elżbieta rzepka 1975 Gostyń Bieg
31 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
32 Tomasz Ploch 1987 Wyry Bieg
33 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
34 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
35 Piotr Walny 1983 Wyry Bieg
36 Lucyna Piechoczek-Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
37 Bożena Słupik 1973 Orzesze Marsz NW
38 Tomasz Gigoń 1977 Łaziska Górne Bieg
39 Bartosz Orszulik 1977 Mikolow Bieg
40 Tomasz Różański 1975 Tychy Bieg
41 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
42 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
43 Jolanta Wacławik 1966 Gostyń Bieg
44 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
45 Henryk Zoran 1968 Ruda Śląska Bieg
46 Marcin Grabalski 1991 Katowice Bieg
47 Martyna Marcinkowska 1989 Tychy Bieg
48 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
49 Maciej Slosarek 1996 Ruda slaska Bieg
50 Magdalena Staniszewska-Colik 1982 Tychy Bieg
51 Jakub Koprowski 1995 Tychy Bieg
52 Bartosz Rudawski 1978 Mikołów Bieg
53 Mirek Niemiec 1968 Cieszyn Bieg
54 Witold Schab 1996 Katowice Bieg
55 Slawek Mandla 1978 Łaziska Gorne Bieg
56 Edyta Różańska 1975 Tychy Bieg
57 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
58 Angelika Wyrwich 1974 Katowice Marsz NW
59 Michał Porwolik 1987 Wyry Bieg
60 Paweł Pukocz 1985 Orzesze Bieg
61 Piotr Miśka 1970 Katowice Bieg
62 Marcin MAJCHEREK 1976 Pietriwice Wielkie Bieg
63 Dominik Kowalczyk 1979 WYRY Bieg
64 Michał Różański 1982 Mikołów Bieg
65 Marcin Helbin 1976 Łaziska Górne Bieg
66 Dagmara Bortel 1992 Wyry Marsz NW
67 Maciej Miś 1981 Łaziska Górne Bieg
68 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Bieg
69 Kamil Weiner 1995 Mikołów Bieg
70 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
71 Łukasz Witczyk 1988 Tychy Bieg
72 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
73 Sebastian Bartuś 1983 Chełm śląski Bieg
74 Grzegorz Brudek 1982 Gliwice Bieg
75 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
76 Joanna Gębala-Buczko 1983 Wyry Bieg
77 Sylwia Oberska 1972 Katowice Marsz NW
78 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
79 Katarzyna Krzyżaniak 1978 Wyry Marsz NW
80 Magdalena Bukol 1981 Mikołów Marsz NW
81 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
82 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE Bieg
83 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
84 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
85 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
86 Przemysław Colik 1980 Tychy Bieg
87 Ewa Wola 1982 Wyry Bieg
88 Łukasz Laskowski 1982 Mikołów Bieg
89 Adrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
90 Magdalena Kopeć-Brudek 1982 Gliwice Bieg
91 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
92 Piotr Jeleń 1964 Gostyń Marsz NW
93 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
94 Bożena Pijarska 1970 Katowice Marsz NW
95 Danuta Behr 1965 Katowice Marsz NW
96 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
97 Marek Makowski 1958 Tychy Marsz NW
98 Mateusz Kępa 1991 Mikołów Bieg
99 Anna Kowalczyk 1978 Wyry Marsz NW
100 Arkadiusz Mazur 1988 Międzyrzecze Dolne Bieg