Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Maria Anyż Będzin Kije w Dobrych Rękach Marsz NW
2 Zdzisław Arendt Katowice Marsz NW
3 Dominik Bajorski Katowice Bieg
4 Katarzyna Banaś Mikołów Viking Training Center Bieg
5 Mirosław Baranowski Katowice Bieg
6 Aniela Baron Gostyń Bieg
7 Eugeniusz Baron Gostyń Bieg
8 Małgorzata Bielas wyry Marsz NW
9 Małgorzata Bieniek Chorzów SBRT Sklep Biegacza Bieg
10 Adfrian Bieniek Chorzów Bieg
11 Adam Bieniek Zabrze Night Runners Zabrze Bieg
12 Jarosław Bieniok Katowice Natura Biegu Bieg
13 Dariusz Bileas wyry Marsz NW
14 Czesław Bińkowski Orzesze Bieg
15 Anna Biskup Ornontowice Bieg
16 Krzysztof Blaszta Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
17 Anna Bogus Katowice Bieg
18 Krzystof Bojarski Tychy Bieg
19 Adrianna Borkowska Łaziska Górne Marsz NW
20 Andrzej Borkowski Orzesze Bieg
21 Tomek Boroń Tychy Runhogs Tychy Marsz NW
22 Luiza Boroń Tychy Runhogs Tychy Marsz NW
23 Anna Botor Wyry Bieg
24 Grzegorz Brudek gliwice Bieg
25 Piotr Bryś Świerczyniec Runhogs Tychy Bieg
26 Marek Brząkalik Gostyń Bieg
27 Paweł Buczek Tychy TGB Lake Runners Bieg
28 Sławomir Buturla Tychy Viking Training Center Bieg
29 Irena Chlebek Wyry Bieg
30 Adam Chmel Wyry Bieg
31 Grzegorz Cieciak Żory HRmax Żory Bieg
32 Bartosz Cieśla Świebodzice miecczyisc.pl Bieg
33 Bartłomiej Cieślak TYCHY Runhogs Tychy Bieg
34 Przemysław Colik Tychy Bieg
35 Ewa Ćwięk-Łach Mikołów BBL Mikołów Bieg
36 Agnieszka Ćwiklik Tychy Bieg
37 Michal Cyl Tarnowskie gory Bieg
38 Anna Czernik Tychy #kopytkawbiegu Bieg
39 Michał Dawid Tychy Lake Runners Bieg
40 Łukasz Doman Ruda Śląska Socios Silesia Bieg
41 Dominika Drywa Łaziska Górne Bieg
42 Kamil Drywa Łaziska górne Bieg
43 Przemyslaw Dudek Tychy Bieg
44 Krystyna Dudziak Wyry Marsz NW
45 Anna Dyrcz Knurów Bieg
46 Krzysztof Dzierżawa Mizerów Mizerowioki Bieg
47 Krzysztof Dziewiątka Wyry Bieg
48 krzysztof ficek piasek zieltrans Bieg
49 Damian Fidor Tychy Runhogs Tychy Bieg
50 Michał Fidor Tychy Runhogs Tychy Bieg
51 Marzena Fidor Tychy Runhogs Tychy Bieg
52 Marcin Fijołek Tychy Bieg
53 Grzegorz Foks Wyry Bieg
54 Sylwia Franke Wyry Bieg
55 Tomasz Franke Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW - KIA ETRANS Bieg
56 Ilona Franke Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW - KIA ETRANS Bieg
57 Barbara Fuks Tychy Runhogs Tychy Bieg
58 Ela Furmanek KATOWICE Bieg
59 KATARZYNA GABOR Laziska górne Bieg
60 Łukasz Garyga Gliwice Runhogs Tychy Bieg
61 Dorota Gawrońska Katowice Team Papry Bieg
62 Elzbieta Gębska Będzin Kije w Dobrych Rękach Marsz NW
63 Małgorzata Gliniany Wyry Bieg
64 ADAM GLINIANY Wyry Bieg
65 WIESŁAW GOCAŁEK TYCHY byle do przodu MW Marsz NW
66 Jerzy Górnik Katowice Katowice 49 Marsz NW
67 Ryszard Gołba Tychy Viking Training Center Bieg
68 Katarzyna Grabiańska Katowice Viking Training Center Bieg
69 Katarzyna Grabowska TYchy Bieg
70 Marcin Gregorczyk Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
71 Grzegorz Grycman Katowice Bieg
72 Anna Gwóźdź Wyry Bieg
73 Magdalena Głąb Tychy Bieg
74 Franciszek Hajduk Tarnowskie Góry SieChodzi Marsz NW
75 Tomek Hapek Wyry Bieg
76 Jacek Hermanson Tworóg Bieg
77 Kamil Hernas Tychy Lake Runners Bieg
78 Renata Herok Tychy Runhogs Tychy Bieg
79 ROBERT IZYDORCZYK Tychy Bieg
80 Marek Jacko Żory HRmax Żory Bieg
81 Katarzyna Jamrozy Czerwionka-Leszczyny Bieg
82 Beata Jaromin Katowice Bieg
83 Jaroslaw Jasinski Wyry Bieg
84 Adrian Jasnoch mikołów Bieg
85 Bogumiła Jasnoch Mikołów Bieg
86 Dorian Jatkowski Ornontowice Bieg
87 Adam Johna Tychy Press-Glass Biegamy i wspieramy Bieg
88 Bastek Kaczor Tychy Runhogs Tychy Bieg
89 Asia Kaczor Tychy Runhogs Tychy Bieg
90 Katarzyna Kaczyńska Wyry Bieg
91 Mirosław Kajca Łaziska Górne ŁAZISKIE KARLUSY Marsz NW
92 Agnieszka Kania Łaziska Górne Marsz NW
93 Agnieszka Kapałka Mikołów Bieg
94 Marek Karbowy Katowice Bieg
95 Paweł Karlik Kobiór Bieg
96 Adam Karolak Wyry KS Wyranie Bieg
97 Bernard Kasprzik Toszek SieChodzi Marsz NW
98 Jolanta Kasprzik Toszek SieChodzi Marsz NW
99 Grzegorz Kawalec Orzesze Bieg
100 Izabela Kawała Wyry Bieg