Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco
1 Adrian Jasnoch 1983 mikołów Bieg
2 Paweł Pukocz 1985 Orzesze Bieg
3 Grzegorz Bil 1976 Kęty TATRALAND Bieg
4 Dariusz Pietyszuk 1977 Gliwice MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
5 Dominik Bajorski 1977 Katowice Bieg
6 Łukasz Walter 1986 Tychy Bieg
7 Kamil Tybuszewski 1984 Tychy Bieg
8 Damian Skoczykłoda 1992 Łaziska Górne Bieg
9 Marcin Szczyrba 1976 ŁaziskaGórne Bieg
10 Adam Johna 1982 Tychy Press-Glass Biegamy i wspieramy Bieg
11 Krzysztof Kowalski 1973 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
12 Agnieszka Biegacz 1982 Katowice Bieg
13 Małgorzata Bieniek 1983 Chorzów SBRT Sklep Biegacza Bieg
14 Adfrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
15 Izabela Kempka 1988 Mikołów Bieg
16 Sławomir Moskwa 1986 Jawiszowice Bieg
17 Anna Steczko 1978 Mikolow Viking Bieg
18 Anna Piotrowska 1979 Katowice Bieg
19 Przemysław Nikiel 1980 Wyry Bieg
20 Flaunnette Mafa 1992 Katowice Bieg
21 Dominika Drywa 1983 Łaziska Górne Bieg
22 Katarzyna Jamrozy 1996 Czerwionka-Leszczyny Bieg
23 Damian Fidor 1978 Tychy Runhogs Tychy Bieg
24 Grzegorz Foks 1984 Wyry Bieg
25 Ola Orkwiszewska 1986 Bieruń Scarpa Team Polska Bieg
26 Barbara Lemańska Kampa 1972 Łaziska Górne KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
27 Sebastian Zioła 1977 Tychy Lake Runners Bieg
28 Dawid Stojanowski 1979 Tychy Runhogs Tychy Bieg
29 Jan Najmanowicz 1996 Tychy Viking Training Center Bieg
30 Anna Biskup 1977 Ornontowice KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
31 Igor Kaszewski 1989 Katowice Night Runers Bieg
32 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
33 Agata Długosz 1982 Tychy KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
34 Monika Stanicka 1981 Tychy Runhogs Tychy Bieg
35 Tomasz Madejczyk 1980 Gliwice Bieg
36 Andrzej Drażyk 1966 Orzesze Bieg
37 Adrian Musioł 1980 Czekanów Bieg
38 Fabian Mzyk 1974 Orzesze KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
39 Anna Czernik 1981 Tychy #kopytkawbiegu Bieg
40 Przemysław Wróbel 1978 Mikołów Bieg
41 Marek Szyszka 1985 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
42 Katarzyna Banaś 1979 Mikołów Viking Training Center Bieg
43 Klaudia Nowak 1995 Tychy Bieg
44 Sylwia Ślęzak 1995 Częstochowa Bieg
45 Paulina Szojda 1982 Tychy Viking Training Center Bieg
46 Przemysław Sikora 1988 Katowice 1988 Bieg
47 Klaudia Węgrzynowicz 1979 Tychy Team Papry Bieg
48 Katarzyna Jachimczyk 1984 Mysłowice Bieg
49 Damian Przewłoka 1991 Gostyń Viking Training Center Bieg
50 Karol Sokołowski 1987 Tychy Lake Runners Bieg
51 Marcin Myszor 1987 Gostyń KWK Bolesław Śmiały Bieg
52 Michał Soska 1982 Wisła Bieg
53 Sylwia Krybus 1968 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
54 Sebastian Macioł 1976 Bieruń TTA Bieruń Bieg
55 ŁUKASZ NIEBRZYDOWSKI 1985 ŻORY/RYBNIK Bieg
56 Maciej Krzyżowski 1984 Tychy Bieg
57 Mateusz Wojtasiński 1991 Bielsko Biała Bieg
58 Kamil Drywa 1985 Łaziska górne Bieg
59 Krzysztof Nieroba 1976 Orzesze-Zgoń Lone Runner Bieg
60 Wojciech Smołka 1967 Mikołów Bieg
61 Anna Tereszynska 1981 Laziska Gorne Bieg
62 JOANNA GROCHECKA 1983 Mikołów Obiboki Bieg
63 Marcin Torba 1979 Tychy Bieg
64 Mariusz Głąb 1981 Tychy Iron Friends Bieg
65 Andrzej Kubica 1973 Łaziska Górne KRAFTCONTROL TEAM Bieg
66 Paweł Bielik 1983 Katowice Bieg
67 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
68 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
69 Paweł Maciejewski 1969 Łaziska Górne Bieg
70 Michał Kuszka 1981 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
71 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
72 Marcin Poloczek 1982 Orzesze NiYwysportowani Bieg
73 Piotr Szweda 1988 Katowice Bieg
74 Łukasz Sebastian 1981 Zabrze Bieg
75 Sylwester Klimowicz 1972 Tychy Amator Bieg
76 Damian Przewłoka 1991 Gostyń Viking Training Center Bieg
77 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
78 Łukasz Kulesza 1985 Rybnik Bieg
79 Bartosz Cieśla 1993 Świebodzice miecczyisc.pl Bieg
80 Katarzyna Kopańska 1976 Wyry Bieg
81 Tomasz Witala 1977 Żory Bieg
82 Małgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
83 Grzegorz Radomski 1979 Mikołów Bieg
84 Grzegorz Małecki 1976 Tychy Bieg
85 Przemyslaw Dudek 1980 Tychy Bieg
86 Łukasz Mazurek 1981 Żernica Bieg
87 Krzysztof Chlebek 1969 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
88 Anna Gwóźdź 1994 Wyry Bieg
89 Piotr Czapla 1990 Zabrze Bieg
90 Ela Furmanek 1969 KATOWICE Bieg
91 Renata Gigoń 1978 Łaziska górne Proszę o kontakt telefoniczny kuriera Bieg
92 Agnieszka Grzybek 1984 Tychy Bieg
93 Aleksander Milik 1977 mikolow Bieg
94 Piotr Kubacz 1974 Mikołów Bieg
95 Alek RUNNER 1988 mikołów Bieg
96 Przemek Sołtysik 1981 Tychy Bieg
97 Janusz Szala 1952 Łaziska Górne Bieg
98 Daria Mendecka 1990 Ruda Śląska MOSiR ŁAZISKA GÓRNE Bieg
99 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
100 BARBARA WYTRYKUS 1979 Tychy TP20 Bieg