Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Konrad Łuszcz 1998 Będzin #GrodziecRun Bieg
2 Przemyslaw Łukaszewski 1975 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
3 Agnieszka Łukaszewska 1978 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
4 Marzena Ługowska 1980 Tychy Kieta Bieg
5 Dariusz Łacny 1976 Łaziska Górne KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
6 Adam Łach 1985 Mikołów Bieg
7 Małgorzata Łaba-Szymura 1979 Będzin Runhogs Tychy Marsz NW
8 Patryk Żuczek 1982 Tychy Runhogs Tychy Bieg
9 Sebastian Zioła 1977 Tychy Lake Runners Bieg
10 Ireneusx Zimny 1976 Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele Bieg
11 Agnieszka Zieloskk 1984 Katowice Marsz NW
12 Robert Zielonka 1973 Chrzanów Motomaster Bieg
13 MARCIN Zieliński 1978 Tychy Bieg
14 Tomasz Zieliński 1986 Zawiercie Bieg
15 Urszula Zielińska 1968 Katowice 1968 Marsz NW
16 Łukasz Zięba 1981 Tychy Runhogs Tychy Bieg
17 Matylda Żebrowska 1974 Mysłowice MORS HUBERTUS MYSŁOWICE Bieg
18 Kornelia Żebracka 1990 Wyry KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bieg
19 Patrycja Żebracka 1989 Katowice Bieg
20 Alicja Załęcka 1966 Wyry Marsz NW
21 Tadeusz Zaremba 1954 Gliwice Stary Hanmgar Fitness Club Bieg
22 Marcin Zapłotny 1993 Gliwice Bieg
23 Marcin Zahraj 1983 Katowice Team Spirit 96 Bieg
24 Tomasz Wywioł 1991 Łaziska Górne Bieg
25 BARBARA WYTRYKUS 1979 Tychy TP20 Bieg
26 Angelika Wyrwich 1974 Katowice Marsz NW
27 Michał Wybraniec 1976 Bieruń Bieg
28 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
29 Andrzej Wrzesiński 1961 Tychy KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
30 Przemysław Wróbel 1978 Mikołów Bieg
31 Tomasz Wróbel 1977 Świerczyniec Bieg
32 Dominik Wołowik 1981 Żory HRmax Żory Bieg
33 ADAM WOŹNIAK 1971 MIKOŁÓW KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
34 Jolanta Wozińska 1968 Tarnowskie Góry SieChodzi Marsz NW
35 Dorota Worwa 1966 Jawiszowice Marsz NW
36 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów Biegam Bo Lubię Mikołów Bieg
37 Mateusz Wojtasiński 1991 Bielsko Biała Bieg
38 Adrian Wojtacha 1997 OlkuszKS Olkusz Bieg
39 Grzegorz Wojewódka 1981 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
40 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
41 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
42 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
43 Tomasz Witala 1977 Żory Bieg
44 Jarosław Wiśniewski 1973 Sosnowiec MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
45 Bogusława Wilczek 1966 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
46 Anna Wielek 1981 Katowice Kijowa Drużyna Marsz NW
47 Katarzyna Wieczorek 1987 Łaziska Górne Bieg
48 Michał Wieczorek 1979 Łaziska Górne Bieg
49 Wojciech Widuch 1980 Łaziska Górne Bieg
50 Mateusz Wiatrzyk 1990 Tychy Bieg
51 Klaudia Węgrzynowicz 1979 Tychy Team Papry Bieg
52 Kacper Węgiel 1997 Mikołów Tur Borówka Bieg
53 Łukasz Walter 1986 Tychy Bieg
54 Roman Urbaś 1976 Jaworze BIEG PO ZDRÓJ Bieg
55 JUSTYNA URBAŃSKA 1990 ŁAZISKA ŚREDNIE Bieg
56 Izabela Urbaniak 1980 Katowice Bieg
57 Bartlomiej Tytko 1979 Tychy Bieg
58 Katarzyna Tyczyńska 1988 Tychy Bieg
59 Kamil Tybuszewski 1984 Tychy Bieg
60 Tomasz Tronina 1985 Katowice TRNX Triathlon Team Bieg
61 Piotr Treska 1986 Tychy Runhogs Tychy Bieg
62 Krzysiu Traczyk 1986 Ruda Śląska Bieg
63 Marcin Torba 1979 Tychy Bieg
64 Mateusz Tomiczek 1985 Łaziska Górne Bieg
65 Olga Tomaszewska 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
66 Małgorzata Tkocz-Cieślik 1992 Orzesze Bieg
67 Marlena Tiebler 1987 Łaziska Górne KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
68 Anna Tereszynska 1981 Laziska Gorne Bieg
69 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
70 Marek Szyszka 1985 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
71 Ewa Szypuła 1981 Tychy Biegnę byle dobiec Bieg
72 Małgorzata Szymczak 1993 Tychy miecczyisc.pl Bieg
73 Krzysztof SZYDŁO 1966 ŁAZISKA GÓRNE - Bieg
74 JOLANTA SZYDŁO 1975 ŁAZISKA GÓRNE - Bieg
75 Piotr Szweda 1988 Katowice Bieg
76 Piotr Szwed 1979 Tychy Team Papry Bieg
77 Agnieszka Szwan 1982 Tychy Er&Mat Bieg
78 Magdalena Szota 1977 Mikołów Bieg
79 Piotr Szolc 1982 Łaziska Górne Bieg
80 Leszek Szolc 1987 Łaziska Średnie Szolce Bieg
81 Paulina Szojda 1982 Tychy Viking Training Center Bieg
82 Dorota Szkuat Szymańska 1974 Tychy Team Papry Bieg
83 Marcin Szczyrba 1976 ŁaziskaGórne Bieg
84 Maciej Szałaś 1980 Wielkie Drogi Bieg
85 Krzysztof Szarek 1987 Jasienica 953 BIEG PO ZDRÓJ Bieg
86 Janusz Szala 1952 Łaziska Górne Bieg
87 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Magna Formpol Running Team Bieg
88 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój 1986 Bieg
89 Zbigniew Suszyński 1967 Suszec Bieg
90 Łukasz Suska 1984 Bieruń Bieg
91 Artur Stypka 1971 Katowice Ohio Team Bieg
92 Jarosław Studnik 1971 Ruda Śląska Bieg
93 Sebastian Strzelczak 1977 Rybnik Eko okna Runners Bieg
94 Kamil Stroiński 1984 Tychy Bieg
95 Aleksandra Stołecka 1992 Wyry Bieg
96 Dawid Stojanowski 1979 Tychy Runhogs Tychy Bieg
97 Anna Steczko 1978 Mikolow Viking Bieg
98 Adam Staniczek 1973 Tychy Fragles Tychy Bieg
99 Monika Stanicka 1981 Tychy Runhogs Tychy Bieg
100 Andrzej Stańczyk 1960 Wola PoWoli do celu Marsz NW