Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja
1 Elzbieta Gębska 1959 Będzin Kije w Dobrych Rękach Marsz NW
2 Maria Anyż 1951 Będzin Kije w Dobrych Rękach Marsz NW
3 Konrad Łuszcz 1998 Będzin #GrodziecRun Bieg
4 Małgorzata Łaba-Szymura 1979 Będzin Runhogs Tychy Marsz NW
5 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
6 Mateusz Wojtasiński 1991 Bielsko Biała Bieg
7 Maciej Kulig 1986 Bielsko-Biała #dajeszdajesz Bieg
8 Ola Orkwiszewska 1986 Bieruń Scarpa Team Polska Bieg
9 Sebastian Macioł 1976 Bieruń TTA Bieruń Bieg
10 Łukasz Suska 1984 Bieruń Bieg
11 Arkadiusz Kałuża 1973 Bierun Inżynieria Biegania Team Bieg
12 Michał Wybraniec 1976 Bieruń Bieg
13 Maciej Lis 1980 Bojszów MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
14 Krzysztof Jasiński 1980 Bojszowy Nowe Biegnę byle dobiec Bieg
15 Janusz Kukulski 1977 Bytom Bieg
16 Tomasz Kozicki 1976 Bytom Bieg
17 Małgorzata Bieniek 1983 Chorzów SBRT Sklep Biegacza Bieg
18 Adfrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
19 Beata Madejska 1980 Chorzów Born Tu Bi Lotać Marsz NW
20 Przemek Krawczyk 1985 Chorzów Bieg
21 Sebastian Madejski 1975 Chorzów Born Tu Bi Lotać Bieg
22 Robert Zielonka 1973 Chrzanów Motomaster Bieg
23 Adrian Musioł 1980 Czekanów Bieg
24 Grzegorz Nowak 1975 Czeladz Tkkf Saturn Czeladz Marsz NW
25 Iwona Gabruś 1972 Czerwionka Pędzące Żółwie IMI Bieg
26 Katarzyna Jamrozy 1996 Czerwionka-Leszczyny Bieg
27 Agnieszka Rybka 1982 Czerwionka-Leszczyny Marsz NW
28 Zbigniew Rybka 1979 Czerwionka-Leszczyny Marsz NW
29 Sylwia Ślęzak 1995 Częstochowa Bieg
30 Danuta Ślęzak 1965 Częstochowa Bieg
31 Bogdan Grzywa 1965 Czyżowice Forma Wodzisław Śląski Marsz NW
32 Michał Cieślikiewicz 1988 Dąbrowa Górnicza Bieg
33 Dariusz Pietyszuk 1977 Gliwice MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
34 Tomasz Madejczyk 1980 Gliwice Bieg
35 Tadeusz Zaremba 1954 Gliwice Stary Hanmgar Fitness Club Bieg
36 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
37 Krzysztof Bajkacz 1987 Gliwice Bieg
38 Grzegorz Brudek 1982 gliwice Bieg
39 Magdalena Kopeć-Brudek 1982 gliwice Bieg
40 Marcin Zapłotny 1993 Gliwice Bieg
41 Łukasz Garyga 1979 Gliwice Runhogs Tychy Bieg
42 Mirosław Skorek 1982 Gostyń Marsz NW
43 Damian Przewłoka 1991 Gostyń Viking Training Center Bieg
44 Marcin Myszor 1987 Gostyń KWK Bolesław Śmiały Bieg
45 Damian Przewłoka 1991 Gostyń Viking Training Center Bieg
46 Patrycja Radwan 1990 Gostyń Bieg
47 Barbara Radwan 1966 Gostyń Bieg
48 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
49 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
50 Agnieszka Pisarek 1981 Gostyń Bieg
51 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
52 Marek Brząkalik 1977 Gostyń Bieg
53 Joanna Pryszcz 1989 Gostyń Marsz NW
54 Tomasz Pajor 1977 Gostyń Bieg
55 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
56 Piotr Sawczak 1992 Gostyń Bieg
57 Rafał Kulig 1986 Gostyń 6 Batalion Powietrznodesantowy Bieg
58 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
59 Paweł Oszek 1991 Jankowice Bieg
60 Krzysztof Szarek 1987 Jasienica 953 BIEG PO ZDRÓJ Bieg
61 Jan Gawlas 1967 Jastrzębie Bieg
62 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój 1986 Bieg
63 Sławomir Moskwa 1986 Jawiszowice Bieg
64 Dorota Worwa 1966 Jawiszowice Marsz NW
65 Roman Urbaś 1976 Jaworze BIEG PO ZDRÓJ Bieg
66 Dominik Bajorski 1977 Katowice Bieg
67 Agnieszka Biegacz 1982 Katowice Bieg
68 Jerzy Górnik 1949 Katowice Katowice 49 Marsz NW
69 Anna Piotrowska 1979 Katowice Bieg
70 Flaunnette Mafa 1992 Katowice Bieg
71 Igor Kaszewski 1989 Katowice Night Runers Bieg
72 Przemysław Sikora 1988 Katowice 1988 Bieg
73 Agnieszka Zieloskk 1984 Katowice Marsz NW
74 Katarzyna Kościelny 1985 Katowice Marsz NW
75 Paweł Bielik 1983 Katowice Bieg
76 Danka Pacyna 1968 Katowice Marsz NW
77 Piotr Szweda 1988 Katowice Bieg
78 Sylwia Oberska 1972 Katowice Marsz NW
79 Ela Furmanek 1969 KATOWICE Bieg
80 Katarzyna Romańska 1970 Katowice #czeladzbiega Marsz NW
81 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
82 Marek Opiłek 1983 Katowice Euvic / Augusteam Bieg
83 Grzegorz Labus 1980 Katowice Bieg
84 Jarosław Bieniok 1965 Katowice Natura Biegu Bieg
85 Angelika Wyrwich 1974 Katowice Marsz NW
86 Artur Stypka 1971 Katowice Ohio Team Bieg
87 Tomasz Tronina 1985 Katowice TRNX Triathlon Team Bieg
88 Malgorzata Skibska-Puchala 1964 Katowice 1964 Marsz NW
89 Anna Wielek 1981 Katowice Kijowa Drużyna Marsz NW
90 Piotr Piskuń 1990 Katowice Inżynieria Biegania Team Bieg
91 Urszula Zielińska 1968 Katowice 1968 Marsz NW
92 Adam Sokół 1965 Katowice FUCHS OIL TEAM Bieg
93 Marcin Zahraj 1983 Katowice Team Spirit 96 Bieg
94 AGATA MATYJASZCZYK 1982 KATOWICE Marsz NW
95 Iwona Kulig 1967 Katowice #dajeszdajesz Bieg
96 Zdzisław Arendt 1961 Katowice Marsz NW
97 Katarzyna Grabiańska 1984 Katowice Viking Training Center Bieg
98 Kalina Kalinowska 1969 Katowice Magna Formpol Running Team Bieg
99 Beata Jaromin 1980 Katowice Bieg
100 Anna Bogus 1985 Katowice Bieg