Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Jerzy Górnik 1949 Katowice Katowice 49 Marsz NW
2 Jerzy Nowok 1950 Ruda Śląska Bieg
3 Maria Anyż 1951 Będzin Kije w Dobrych Rękach Marsz NW
4 MARIA MUCHOWSKA 1951 TYCHY byle do przodu MW Marsz NW
5 Janusz Szala 1952 Łaziska Górne Bieg
6 Tadeusz Zaremba 1954 Gliwice Stary Hanmgar Fitness Club Bieg
7 Raimund Maicher 1958 Orzesze Bieg
8 Bogumiła Jasnoch 1958 Mikołów Bieg
9 Elzbieta Gębska 1959 Będzin Kije w Dobrych Rękach Marsz NW
10 Józef Kościelniak 1959 Łaziska Górne Bieg
11 WIESŁAW GOCAŁEK 1960 TYCHY byle do przodu MW Marsz NW
12 Elżbieta Hamowska 1960 Wieliczka Marsz NW
13 Jolanta Kasprzik 1960 Toszek SieChodzi Marsz NW
14 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
15 Andrzej Stańczyk 1960 Wola PoWoli do celu Marsz NW
16 Zdzisław Arendt 1961 Katowice Marsz NW
17 Bernard Kasprzik 1961 Toszek SieChodzi Marsz NW
18 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry amator - niezrzeszony Marsz NW
19 Andrzej Wrzesiński 1961 Tychy KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
20 Krzystof Bojarski 1962 Tychy KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
21 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
22 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
23 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
24 Malgorzata Skibska-Puchala 1964 Katowice 1964 Marsz NW
25 Franciszek Hajduk 1964 Tarnowskie Góry SieChodzi Marsz NW
26 Bogusław Piekarczyk 1965 Łaziska Górne Bieg
27 Danuta Ślęzak 1965 Częstochowa Bieg
28 Bogdan Grzywa 1965 Czyżowice Forma Wodzisław Śląski Marsz NW
29 Adam Sokół 1965 Katowice FUCHS OIL TEAM Bieg
30 Barbara Piekarczyk 1965 Łaziska Górne Marsz NW
31 Jarosław Bieniok 1965 Katowice Natura Biegu Bieg
32 Krystyna Dudziak 1966 Wyry Marsz NW
33 Dorota Worwa 1966 Jawiszowice Marsz NW
34 Andrzej Borkowski 1966 Orzesze Bieg
35 Sławomir Sobczyk 1966 Tychy Bieg
36 Alicja Załęcka 1966 Wyry Marsz NW
37 Wojciech Dymurski 1966 Tychy Bieg
38 Bogusława Wilczek 1966 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
39 Krzysztof SZYDŁO 1966 ŁAZISKA GÓRNE - Bieg
40 Andrzej Drażyk 1966 Orzesze Bieg
41 Barbara Radwan 1966 Gostyń Bieg
42 PIOTR OPRZONDEK 1966 TYCHY Bieg
43 Irena Chlebek 1966 Wyry Bieg
44 Sylwia Kluska 1967 Katowice Marsz NW
45 Iwona Kulig 1967 Katowice #dajeszdajesz Bieg
46 Wojciech Smołka 1967 Mikołów Bieg
47 Jacek Hermanson 1967 Tworóg Bieg
48 Zbigniew Suszyński 1967 Suszec Bieg
49 Remigiusz Rolnik 1967 Mikołów Bieg
50 Ilona Franke 1967 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
51 Piotr Kluska 1967 Katowice Bieg
52 Jan Gawlas 1967 Jastrzębie Bieg
53 Iwona Skura 1967 Nowa Wieś Tworoska SieChodzi Marsz NW
54 Sylwia Krybus 1968 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
55 Dariusz Krzyżowski 1968 Orzesze Bieg
56 Jaroslaw Jasinski 1968 Wyry Bieg
57 Sylwester Skura 1968 Nowa Wieś Tworoska SieChodzi Marsz NW
58 Danka Pacyna 1968 Katowice Marsz NW
59 Jolanta Wozińska 1968 Tarnowskie Góry SieChodzi Marsz NW
60 Urszula Zielińska 1968 Katowice 1968 Marsz NW
61 Barbara Maciejewska 1969 Łaziska Górne Marsz NW
62 Kalina Kalinowska 1969 Katowice Magna Formpol Running Team Bieg
63 Paweł Maciejewski 1969 Łaziska Górne Bieg
64 Mirosław Baranowski 1969 Katowice Bieg
65 Ela Furmanek 1969 KATOWICE Bieg
66 Krzysztof Chlebek 1969 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
67 ADAM GLINIANY 1969 Wyry Bieg
68 Arkadiusz Kubik 1970 Lubomia Dystans Lubomia Bieg
69 Katarzyna Romańska 1970 Katowice #czeladzbiega Marsz NW
70 Małgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
71 Jarosław Studnik 1971 Ruda Śląska Bieg
72 Mirosław Kajca 1971 Łaziska Górne ŁAZISKIE KARLUSY Marsz NW
73 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
74 Artur Stypka 1971 Katowice Ohio Team Bieg
75 Rafał Katolik 1971 Tychy Runhogs Tychy Bieg
76 Marcin Capała 1971 Skoczów Bieg
77 ADAM WOŹNIAK 1971 MIKOŁÓW KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
78 Barbara Lemańska Kampa 1972 Łaziska Górne KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
79 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
80 Karina M 1972 Wyry Bieg
81 Dariusz M 1972 Wyry Bieg
82 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów Biegam Bo Lubię Mikołów Bieg
83 Anna Dyrcz 1972 Knurów Bieg
84 Sylwia Oberska 1972 Katowice Marsz NW
85 Sylwester Klimowicz 1972 Tychy Amator Bieg
86 Bastek Kaczor 1972 Tychy Runhogs Tychy Bieg
87 Dorota Gawrońska 1972 Katowice Team Papry Bieg
88 Iwona Gabruś 1972 Czerwionka Pędzące Żółwie IMI Bieg
89 Krzysztof Rzeźniczek 1973 Piekary Śląskie www.hamexpert.pl Bieg
90 Paweł Charnicki 1973 Kraków Bieg
91 Jarosław Wiśniewski 1973 Sosnowiec MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
92 Krzysztof Kowalski 1973 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
93 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
94 Andrzej Kubica 1973 Łaziska Górne KRAFTCONTROL TEAM Bieg
95 Arkadiusz Kałuża 1973 Bierun Inżynieria Biegania Team Bieg
96 Katarzyna Polak 1973 Tarnowskie Góry Marsz NW
97 Wojciech Kowalczyk 1973 Tychy Viking Training Center Bieg
98 Adam Staniczek 1973 Tychy Fragles Tychy Bieg
99 Katarzyna Grabowska 1973 TYchy Bieg
100 Adam Chmel 1973 Wyry Bieg