Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja
1 Adrian Jasnoch 1983 mikołów Bieg
2 Józef Kościelniak 1959 Łaziska Górne Bieg
3 Aleksandra Stołecka 1992 Wyry Bieg
4 Dominik Bajorski 1977 Katowice Bieg
5 KATARZYNA GABOR 1990 Laziska górne Bieg
6 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
7 Alek RUNNER 1988 mikołów Bieg
8 Kamil Tybuszewski 1984 Tychy Bieg
9 Joanna Pryszcz 1989 Gostyń Marsz NW
10 Barbara Maciejewska 1969 Łaziska Górne Marsz NW
11 Dorota Worwa 1966 Jawiszowice Marsz NW
12 Janusz Szala 1952 Łaziska Górne Bieg
13 Dariusz M 1972 Wyry Bieg
14 Michal Cyl 1985 Tarnowskie gory Bieg
15 Mirosława Musiolik 1974 Tychy Marsz NW
16 Marcin Szczyrba 1976 ŁaziskaGórne Bieg
17 Paweł Klyszcz 1990 Łaziska Górne Bieg
18 Paweł Pukocz 1985 Orzesze Bieg
19 Wojciech Dymurski 1966 Tychy Bieg
20 AGATA MATYJASZCZYK 1982 KATOWICE Marsz NW
21 Łukasz Walter 1986 Tychy Bieg
22 Artur Handzlik 1980 Kęty Bieg
23 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
24 Elżbieta Hamowska 1960 Wieliczka Marsz NW
25 Przemek Sołtysik 1981 Tychy Bieg
26 Danuta Ślęzak 1965 Częstochowa Bieg
27 Patrycja Radwan 1990 Gostyń Bieg
28 Damian Skoczykłoda 1992 Łaziska Górne Bieg
29 Rafał Dyląg 1982 Skoczów Bieg
30 Małgorzata Bielas 1980 wyry Marsz NW
31 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
32 Magdalena Kopeć-Brudek 1982 gliwice Bieg
33 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
34 Adrian Musioł 1980 Czekanów Bieg
35 Adam Chmel 1973 Wyry Bieg
36 Katarzyna Płoszek 1976 Wyry Bieg
37 Agnieszka Rybka 1982 Czerwionka-Leszczyny Marsz NW
38 Marcin Fijołek 1983 Tychy Bieg
39 Mirosław Skorek 1982 Gostyń Marsz NW
40 Irena Chlebek 1966 Wyry Bieg
41 Sylwia Kluska 1967 Katowice Marsz NW
42 Andrzej Borkowski 1966 Orzesze Bieg
43 Tomek PAWLUS 1983 Mikołów Bieg
44 Mateusz Tomiczek 1985 Łaziska Górne Bieg
45 Klaudia Nowak 1995 Tychy Bieg
46 Marcin Capała 1971 Skoczów Bieg
47 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
48 Paweł Oszek 1991 Jankowice Bieg
49 Przemysław Wróbel 1978 Mikołów Bieg
50 Barbara Radwan 1966 Gostyń Bieg
51 Sylwia Ślęzak 1995 Częstochowa Bieg
52 Sebastian Dyląg 1978 Tychy Bieg
53 Przemysław Kwaśniewicz 1990 Tychy Bieg
54 Karolina Mudyn 1982 Wyry Bieg
55 Dariusz Bielas 1979 wyry Marsz NW
56 Jacek Hermanson 1967 Tworóg Bieg
57 Grzegorz Gajda 1983 Tychy Bieg
58 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
59 Katarzyna Kopańska 1976 Wyry Bieg
60 Tomek Hapek 1978 Wyry Bieg
61 Agnieszka Pisarek 1981 Gostyń Bieg
62 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
63 Piotr Szweda 1988 Katowice Bieg
64 Joanna Muszyńska 1980 Tychy Marsz NW
65 Anna Michalska 1979 Wyry Marsz NW
66 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
67 Barbara Piekarczyk 1965 Łaziska Górne Marsz NW
68 Małgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
69 Agnieszka Ćwiklik 1977 Tychy Bieg
70 Artur Sowa 1985 Łaziska Górne Bieg
71 Piotr Kluska 1967 Katowice Bieg
72 Agnieszka Kania 1977 Łaziska Górne Marsz NW
73 Danka Pacyna 1968 Katowice Marsz NW
74 Kamil Stroiński 1984 Tychy Bieg
75 Tomasz Witala 1977 Żory Bieg
76 Izabela Urbaniak 1980 Katowice Bieg
77 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze Bieg
78 Łukasz Sebastian 1981 Zabrze Bieg
79 Zbigniew Suszyński 1967 Suszec Bieg
80 Jerzy Nowok 1950 Ruda Śląska Bieg
81 Krzysztof Smuda 1988 Tychy Bieg
82 Łukasz Kulesza 1985 Rybnik Bieg
83 Agata Kmiecik 1980 Mikołów Bieg
84 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów Bieg
85 Szymon Mika 1987 Mikołów Bieg
86 Anna Bogus 1985 Katowice Bieg
87 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
88 Adfrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
89 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
90 Adam Łach 1985 Mikołów Bieg
91 Przemysław Nikiel 1980 Wyry Bieg
92 MARCIN Zieliński 1978 Tychy Bieg
93 Anastazja Sitko 1986 Żywiec Bieg
94 Krystyna Dudziak 1966 Wyry Marsz NW
95 Krzysiu Traczyk 1986 Ruda Śląska Bieg
96 ROBERT IZYDORCZYK 1978 Tychy Bieg
97 Dominika Drywa 1983 Łaziska Górne Bieg
98 Bogusław Piekarczyk 1965 Łaziska Górne Bieg
99 ADAM GLINIANY 1969 Wyry Bieg
100 Anna Dyrcz 1972 Knurów Bieg