Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Beata Androsz 1976 Ruda Śląska Bieg
2 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
3 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
4 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
5 Sebastian Bartuś 1983 Chełm śląski Bieg
6 Danuta Behr 1965 Katowice Marsz NW
7 Mariusz Biela 1978 Pszczyna Aktywna pszczyna Bieg
8 Monika Bielińska 1983 Przyszowice Bieg
9 Adrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
10 Adam Bieniek 1979 Zabrze Night Runners Zabrze Bieg
11 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
12 Tomek Boroń 1978 Tychy Runhogs Tychy Marsz NW
13 Luiza Boroń 1978 Tychy RUNHOGS Tychy Bieg
14 Dagmara Bortel 1992 Wyry Marsz NW
15 Paweł Bołdys 1986 Tychy Bieg
16 Grzegorz Brudek 1982 Gliwice Bieg
17 Olaf Brychcy 2002 Wyry BBL Mikołów Bieg
18 Marek Brząkalik 1977 Gostyń Bieg
19 Magdalena Bukol 1981 Mikołów Marsz NW
20 Justyna Burzak 1985 Gliwice Balasana Joga Bieg
21 Artur Chmielewski 1974 Tychy Team Papry Bieg
22 Daniel Choiński 1974 Wyry Bieg
23 Przemysław Colik 1980 Tychy Bieg
24 Barbara Depta 1982 Mikołów Bieg
25 Łukasz Dobiczek 1980 Lędziny 42kpro Bieg
26 Dominika Drywa 1983 Łaziska Górne Bieg
27 Robert Duch 1978 Sosnowiec Marelli Sosnowiec Poland Bieg
28 Karol Duży 1985 Tychy Team Papry Bieg
29 Katarzyna Dylla 1973 Mikołów BBL Mikołów Marsz NW
30 Krzysztof Dziewiątka 1994 Wyry Keystone English Bieg
31 Andrzej Dziewiątka 1956 Wyry Marsz NW
32 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
33 Mirosław Franke 1965 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
34 Tomasz Franke 1987 Ustroń STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
35 Ela Furmanek 1969 Katowice Huragan Ligota Bieg
36 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
37 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
38 Tomasz Gapinski 1984 Zabrze LEGA MEDICAL / NEVER TOO LATE Bieg
39 Joanna Gębala-Buczko 1983 Wyry Bieg
40 Sylwia Gierez-Dobiczek 1979 Lędziny Team Papry Bieg
41 Renata Gigoń 1978 Łaziska Górne Bieg
42 Tomasz Gigoń 1977 Łaziska Górne Bieg
43 Marcin Grabalski 1991 Katowice Bieg
44 Katarzyna Grabowska 1973 Tychy Bieg
45 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
46 Ewa Gruszka 1978 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
47 Judyta Grzebniewska 1987 tychy Team Papry Bieg
48 Mateusz Gwardiak 1986 OrzesE Bieg
49 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
50 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
51 Mariusz Głąb 1981 Tychy Bieg
52 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
53 Kamila Hebdowska 1997 Środa Śląska Bieg
54 Marcin Helbin 1976 Łaziska Górne Bieg
55 Kamil Hernas 1983 Tychy Tyskie Delfiny Bieg
56 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
57 Adam Jarek 1990 Łaziska Górne Bieg
58 Krzysztof Jędrusik 1985 Tychy SAINT-GOBAIN SQUAD Bieg
59 Piotr Jeleń 1964 Gostyń Marsz NW
60 Adam Kabus 1985 Gostyń Łogyń Kurła Bieg
61 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
62 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Bieg
63 Agnieszka Karlik 1982 Sosnowiec AKTYWNI LYSKI Bieg
64 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE Bieg
65 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
66 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
67 Mateusz Kępa 1991 Mikołów Bieg
68 Robert Klimsa 1983 Katowice Bieg
69 Agata Kmiecik 1980 Mikołów Bieg
70 Agnieszka Kobierska 1980 Gliwice 42k Pro Team Bieg
71 Dariusz Kokot 1974 Tychy Bieg
72 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
73 Magdalena Kopeć-Brudek 1982 Gliwice Bieg
74 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
75 Jakub Koprowski 1995 Tychy Bieg
76 Wojciech Korzusznik 1986 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
77 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
78 Krzysztof Kosiba 1974 Katowice Bieg
79 Anna Kowalczyk 1978 Wyry Marsz NW
80 PIotr Kowalczyk 1974 Tychy Team Papry Bieg
81 Dominik Kowalczyk 1979 WYRY Bieg
82 Włodzimierz Kowalski 1981 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
83 Kasia Kozieł 1993 Tychy Bieg
84 Magdalena Kozioł 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
85 Tomasz Kozioł 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
86 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
87 Monika Kruczek 1980 Tychy Team Papry Bieg
88 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
89 Piotr Kryczek 1979 Dąbrowa Górnicza Bieg
90 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
91 Katarzyna Krzyżaniak 1978 Wyry Marsz NW
92 Bartosz Kubasiewicz 1985 Sosnowiec K.S.Kalinowa Bieg
93 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
94 Dawid Kuś 1987 Katowice Polska Grupa Górnicza Bieg
95 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
96 Wojciech Kłopot 1986 Wyry ING Hubs Poland Bieg
97 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
98 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
99 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
100 Łukasz Laskowski 1982 Mikołów Bieg