Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Arkadiusz Bąk 1977 Tychy Bieg
2 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
3 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
4 Aniela Baron 1964 Gostyń TAURON TEAM Bieg
5 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
6 Radosław Bednarczyk 2005 Mikołów Bieg
7 AGNIESZKA BIEGACZ 1982 MYSŁOWICE Alkoalpinizm Bieg
8 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
9 Krzysztof Blaszta 1978 Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
10 Dagmara Bortel 1992 Wyry LETROB TEAM Bieg
11 Zuzanna Broda 1992 Tychy Bieg
12 Rafał Brożyna 1994 Gliwice Bieg
13 Marek Brząkalik 1977 Gostyń Bieg
14 Paweł Buczek 1992 Tychy SPLA Tychy Bieg
15 Irena Chlebek 1966 Wyry Bieg
16 Jacek Cupiał 1972 Imielin Grey Runner Bieg
17 Bogdan Cyrus 1970 Strzebiń SILESIA NORDIC TEAM Marsz NW
18 Ewa Donigiewicz 1983 Tychy 42k Pro Team Bieg
19 Jacek Dragon 1969 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
20 EMILIAN DZIUBA 1973 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
21 Kamil Fatyga 1985 Tychy Viking Training Center Bieg
22 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
23 Grzegorz FOKS 1984 Wyry Bieg
24 David French 1962 Cieszyn Parkrun Cieszyn Bieg
25 Marcin Fruehmark 1983 Świętochłowice Bieg
26 ELA Furmanek 1969 Katowice Bieg
27 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
28 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
29 Dawid Gadomski 1990 Świętochłowice Bieg
30 Dorota Gazda 1960 Katowice Stadion Śląski Marsz NW
31 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening Bieg
32 Monika Gałkiewicz 1974 Katowice Bieg
33 Joanna Gębala-Buczko 1983 Wyry Bieg
34 Agnieszka Gebhardt 1978 Małkowo Fundacja Gebhardt Sport Bieg
35 Sylwia Gert 1989 Łaziska Górne Marsz NW
36 Mateusz Gert 1988 Łaziska Górne Bieg
37 Adam Gliniany 1970 Wyry Bieg
38 Malgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
39 Barbara GOS 1969 MYSŁOWICE niezrzeszona Bieg
40 Adam Grabara 1973 Katowice Bieg
41 Katarzyna Grabowska 1973 Tychy Bieg
42 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
43 Ewa GRUSZKA 1978 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
44 Maria Grzegorek 2000 Bytom Bieg
45 Katarzyna Guzek 1980 Katowice Bieg
46 Mateusz Gwardiak 1986 Orzesze Bieg
47 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
48 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
49 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
50 Piotr Hanas 1982 Łaziska Górne Bieg
51 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
52 Łukasz Hornik 1996 Katowice Bieg
53 Alina Jabłońska 1985 Kalwaria Zebrzydowska Bieg
54 Mirosław Jadasz 1984 Mikołów Bieg
55 Michał Janasik 1976 Mikołów Bieg
56 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
57 Adam Jarek 1990 Łaziska Górne Bieg
58 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy Runhogs Tychy Bieg
59 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice NiYwysportowani Bieg
60 Ewa Jochacy 1982 Bieruń Marsz NW
61 Arkadiusz Jochacy 1979 Bieruń Bieg
62 Adam Kabus 1985 Gostyń Bieg
63 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Bieg
64 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Nowak-team Bieg
65 Piotr Kapela 1975 Bojszowy Nowe SHMT Bieg
66 Paweł Karlik 1984 KOBIÓR Carbon Silesia Sport Bieg
67 DARIA KARLIK 1989 KOBIÓR Karlik Team Bieg
68 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
69 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE nierzeszony Bieg
70 Marcin Kasprzak 1987 Łaziska Górne Bieg
71 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
72 Izabela Kawała 1983 Wyry Bieg
73 Anna Kawecka 1982 Maków Marsz NW
74 Aleksander kazimieerk 2004 Kobior Tygryski Bieg
75 marcin kazimierek 1979 Kobior Tygryski Bieg
76 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
77 Dominik Klyk 1980 Zabrze Truchtando rehabilitanto Bieg
78 Agnieszka Konopko 1979 Mikołów Inception.life Bieg
79 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
80 Leszek Kopczyński 1970 Świerklany Bieg
81 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
82 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
83 Józef Kościelniak 1959 Łaziska Górne Bieg
84 Tomasz Kostrzewa 1990 Świętochłowice Bieg
85 Marek Kowaczek 1979 Rybnik Okiem Wilka Bieg
86 Łukasz Kozik 1985 Tychy Bieg
87 Adam Kozub 1981 Tychy Bieg
88 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
89 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
90 Krzysztof Kremer 1982 Łaziska Górne Bieg
91 Sebastian Krosny 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
92 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
93 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
94 Piotr Kubacz 1974 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
95 Bożena Kubica 1969 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele Marsz NW
96 Łukasz Kubista 1979 Orzesze Bieg
97 Janusz Kupczak 1974 Bujaków 13 ŚBOT 133 blp Cieszyn Marsz NW
98 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
99 Dawid Kuś 1987 Katowice Bieg
100 Wawrzyniec Kuźmicz 1977 Katowice Perdedor Sobersaliente Bieg