Lista startowa - „Biegu Serc” w ramach 31.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Białe Błota

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Marek Borakiewicz 2013 Murowaniec UKS Czapla Białe Błota Nie
2 Alicja Borakiewicz 2015 Murowaniec brak klubu Nie
3 Maksym Brodala 2005 Murowaniec Nie
4 Lena Czaczyk 2009 Bydgoszcz #PROHOMOLUDENS Tak
5 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin Tak
6 Damian Domeracki 1980 Łochowo Personal Triathlon Tak
7 Marcin Dołkowski 2007 Zielonka Żółtokrólewscy Nie
8 Kornel Dudek 2006 Szubin Nie
9 Marcel Dudek 2004 Szubin Nie
10 Zuzanna Dziża-Koniczyńska 1974 Bydgoszcz Nie
11 Luba Emirati 2016 Białe Błota Nie
12 Annan Emiratli 2016 Białe Błota Nie
13 Ali Emiratli 1966 Białe Błota Nie
14 Zarema Emiratli 2003 Białe Błota Nie
15 Rustem Emiratli 2005 Białe Błota Nie
16 Hatidze Emiratli 1962 Białe Błota Nie
17 Justyna Gałuszyńska 1989 Białe błota Nie
18 Nikola Gałuszyńska 2010 Białe błota CZAPLA BIAŁE BŁOTA Nie
19 Amanda Gałuszyńska 2017 Białe błota Nie
20 Tomasz Gałuszyński 1981 Białe Błota Nie
21 Sławomir Giezek 1980 Białe Błota Nie
22 Aleksandra Glaza 1974 Ciele UKS Czapla Białe Błota Nie
23 Mikołaj Glaza 2007 Ciele Nie
24 Mateusz Glaza 2004 Ciele UKS Czapla Białe Błota Nie
25 Mikołaj Glaza 2007 Ciele UKS Czapla Białe Błota Nie
26 Weronika Gorzejewska 2007 Zamość UKS Czapla Białe Błota Nie
27 Mirosława Graczkowska 1971 Bydgoszcz Nie
28 Julia Habera 2005 Szubin Nie
29 Renata Habera 1968 Szubin Nie
30 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz Nie
31 Kinga Jeziorska 2011 Łochowo UKS Czapla Białe Błota Nie
32 Katarzyna Jeziorska 1981 Łochowo UKS Czapla Białe Błota Nie
33 Krzysztof Jeziorski 1980 Łochowo UKS Czapla Białe Błota Nie
34 Małgorzata Kamińska 1978 Zielonka UKS Czapla Białe Błota Nie
35 Marek Kamiński 1978 Zielonka UKS Czapla Białe Błota Nie
36 Marek Kamiński 1978 Zielonka UKS Czapla Białe Błota Nie
37 Maksymilian Kaniewski 2006 Zielonka UKS Czapla Białe Błota Nie
38 Zbigniew Karnas 1985 Ciele UKS Czapla Białe Błota Nie
39 Grażyna Karnas 1969 Ciele Uczniowski Klub Sportowy Nie
40 Karolina Karnas 1989 Ciele UKS Czapla Biale Blota Nie
41 Kacper Karnas 2004 Białe Błota UKS CZAPLA Nie
42 Kinga Karnas 1994 Ciele UKS CZAPLA Nie
43 Katarzyna Karnas 2001 Bydgoszcz UKS Czapla Biale Blota Nie
44 Damian Karow 2004 Murowaniec Nie
45 Jowitka Koniczyńska 2012 Bydgoszcz Nie
46 Agnieszka Kopaczewska 1980 Kruszyn krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Nie
47 Liliana Kopaczewska 2012 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Nie
48 Marcin Kopaczewski 1979 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Nie
49 Aleksander Kopaczewski 2008 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Nie
50 Kajetan Korach 2010 Łochowo CZAPLA BIAŁE BŁOTA Nie
51 Krzysztof Korach 2008 Łochowo CZAPLA BIAŁE BŁOTA Nie
52 Piotr Korach 1980 Łochowo CZAPLA BIAŁE BŁOTA Nie
53 Agnieszka Korach 1980 Łochowo CZAPLA BIAŁE BŁOTA Nie
54 Krzysztof Kosnowicz 1980 Białe Blota Nie
55 Alicja Kosnowicz 2014 Białe Błota Nie
56 Maksymilian Kosnowicz 2008 Białe Błota Nie
57 Aleksandra Krzywańska 1982 Zielonka Czapla Nie
58 Szymon Krzywański 2010 Zielonka UKS CZAPLA Nie
59 Arkadiusz Kubiak 1995 Białe Błota GKS Spójnia Białe Błota Nie
60 Arsenii Kurylenko 2014 Białe Błota Uczniowski Klub Sportowy Nie
61 Lubomyr Kurylenko 2009 Białe Błota UKS CZAPLA Nie
62 Sviatoslav Kurylenko 2008 Białe Błota UKS CZAPLA Nie
63 Tetiana Kurylenko 1993 Białe Błota Czapla BB Nie
64 Łukasz Lubomski 1985 Białe Błota GKS Spójnia Białe Błota Nie
65 Waldemar Maciński 1982 Bydgoszcz Nie
66 Anna Mateja 1990 Bydgoszcz Nie
67 Włodek Mikulski 1977 Zielonka Nie
68 Filip Montowski 2011 Białe Błota BB Active Team Nie
69 Marta Mróz 1987 Prądki Nie
70 Szymon Mróz 2015 Prądki Nie
71 Oliwier Mróz 2018 Prądki Nie
72 Krystian Mróz 1987 Prądki Nie
73 Leon Mróz 2016 Białe Błota Nie
74 Agata Mróz 1990 Białe Błota Nie
75 Juan Carlos Muniz Raya 1985 Ciele UKS Czapla Biale Blota Nie
76 Monika Niedziela 1980 Ciele UKS Czapla Białe Błota Nie
77 Milena Paradowska 2008 Kruszyn Krajeński UKS Czapla Białe Błota Nie
78 Patryk Perliński 1999 Bydgoszcz Nie
79 Patryk Perliński 1999 Bydgoszcz Tak
80 Damian Poliwka 1991 Białe Błota GKS Spójnia Białe Błota Nie
81 Ula Pomian 2014 Białe Błota UKS Czapla Biale Blota Nie
82 Olga Pomian 2017 Białe Błota Nie
83 Remigiusz Rybak 1977 Białe Błota BB Active Team Tak
84 Aldona Rybka 1976 Zielonka Żółtokrólewscy Nie
85 Aldona Rybka 1976 Zielonka Żółtokrólewscy Nie
86 Marcin Schmidt 1981 Białe Błota BB Active Team Tak
87 Artur Schmidt 2010 Białe Błota BB Active Team Tak
88 Sebastian Schmidt 2012 Białe Błota BB Active Team Tak
89 Alicja Sieg 2019 Białe Błota BB Active Team Nie
90 Małgorzata Sieg 1989 Białe Błota BB Active Team Nie
91 Olgierd Sierant 2007 Białe Błota UKS Czapla Białe Błota Nie
92 Oskar Sierant 1975 Białe Błota UKS Czapla Białe Błota Nie
93 Antonina Zofia Starzyńska 2015 Bydgoszcz #PROHOMOLUDENS Tak
94 Magdalena Dagmara Starzyńska 1977 Bydgoszcz #PROHOMOLUDENS Tak
95 Piotr Starzyński 1979 Bydgoszcz #PROHOMOLUDENS Tak
96 Adrian Stefański 1976 Białe Błota Nie
97 Kamila Szymańska 1991 Bydgoszcz UKS Nie
98 Kamila Szymańska 1991 Białe Błota UKS CZAPLA Nie
99 Leo Szymański 2021 Bydgoszcz UKS Nie
100 Damian Szymański 1993 Bydgoszcz UKS Nie