Lista startowa - 2. WIGILIJNY BIEG CHARYTATYWNY

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Ewa Zych 1979 Poznań bieg 5km
2 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
3 Jan Woźniak 2005 Poznań ŚWIERKOWA bieg 5km
4 alina winkel 1984 gądki bieg 5km
5 Anna Wieloch 1980 Luboń Sp5 Luboń marszy NW 5km
6 Grzegorz Welm 1970 Częstochowa Zabiegani Częstochowa bieg 5km
7 Klaudia Węclik 1990 wiry QGESTO.pl bieg 5km
8 Przemysław Wawrzyniak 1967 Stęszew 3:33 TEAM bieg 5km
9 Ania Wawrzyniak 1980 Stęszew 3:33 TEAM bieg 5km
10 Jolanta Walczak 1988 Luboń Sp5 Luboń marszy NW 5km
11 Martyna Wachowiak 1997 Gołańcz bieg 5km
12 Natalia Szymczak 1983 Luboń Sp5 Luboń marszy NW 5km
13 Sandra Szymańska 1994 Kamieniec bieg 5km
14 Michał Szwacki 1982 Luboń bieg 5km
15 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 5km
16 Michał Szafran 1981 Luboń bieg 5km
17 Marcin Stańczak 1992 Poznań bieg 5km
18 Agnieszka Skrzypczak 1970 Poznań Czupel Teim marszy NW 5km
19 Piotr Skrzypczak 1970 Poznań Czupel Teim marszy NW 5km
20 Paweł Schulz 1989 Luboń SPP Team bieg 5km
21 Tomasz Sarzała 1989 Pyrzyce GOPLANA ŻABÓW bieg 5km
22 Agnieszka Rosinska 1982 Poznań #ŚwierczewoRun bieg 5km
23 Wojciech Prysiażny 1981 Luboń bieg 5km
24 Katarzyna Pilarska 1970 Luboń Sp5 Luboń marszy NW 5km
25 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań Sp5 Luboń bieg 5km
26 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań Sp5 Luboń bieg 5km
27 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń Świerczewo Run bieg 5km
28 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Świerczewo Run / SPP Team bieg 5km
29 Przemysław Nowak 1981 Kórnik marszy NW 5km
30 Romuald Nowaczyk 1967 Poznań marszy NW 5km
31 Jędrzej Mszanowski 1982 Skrzynki 3:33 TEAM bieg 5km
32 Marta Mszanowska 1983 Skrzynki 3:33 TEAM bieg 5km
33 Emil Mroczkowski 1997 Żnin bieg 5km
34 Piotr Mierzejewski 1983 Gądki bieg 5km
35 Marianna Michalska 1969 Poznań Czupel Teim marszy NW 5km
36 Agnieszka Małecka 1983 Gądki bieg 5km
37 Anna Matuszczak 1970 Luboń Lubońskie KIJanki marszy NW 5km
38 Błażej Malujda 1983 Luboń bieg 5km
39 Damian Loba 1969 Poznań Świerczewo Run bieg 5km
40 Katarzyna Lis 1982 Luboń Sp5 Luboń marszy NW 5km
41 Sebastian Leonarczyk 1999 Luboń ŚWIERKOWA bieg 5km
42 Ania Krawiec 1984 Plewiska bieg 5km
43 Dawid Krauze 1984 Pobiedziska bieg 5km
44 Łukasz Kołodziejczak 1983 Poznań bieg 5km
45 Przemysław Kozłowski 1975 Poznań Czupel Teim marszy NW 5km
46 Mateusz Koszuta 1992 Konojad bieg 5km
47 MARIA KOKOT 1955 Luboń Lubońskie KIJanki marszy NW 5km
48 Mateusz Klecz 1991 Poznań bieg 5km
49 Michał Klecz 1985 Luboń bieg 5km
50 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań parkrun Las Dębiński bieg 5km
51 Sylwia Kidoń 1983 Śrem bieg 5km
52 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 5km
53 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 5km
54 Konrad Karpiński 1997 Bielawy bieg 5km
55 Katarzyna Kacperowska 1974 Luboń marszy NW 5km
56 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit bieg 5km
57 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km
58 Mariusz Idzikowski 1976 Luboń bieg 5km
59 Weronika Idzikowska 1991 Luboń SP 5 Luboń marszy NW 5km
60 Maria Haremska 2004 Kórnik ŚWIERKOWA bieg 5km
61 Piotr Hańczak 1977 Poznań Świerczewo Run bieg 5km
62 JACEK GUZEK 1976 Nowy Tomysl Gladiatorzy marszy NW 5km
63 Angelika Grześkowiak 1976 Poznań Lubońskie KIJanki marszy NW 5km
64 Karolina Grześkowiak 2005 Kamiomki marszy NW 5km
65 Milena Grześkowiak 1977 Kamionki marszy NW 5km
66 Konrad Gołygowski 1998 Luboń bieg 5km
67 Kinga Gliszczyńska 1978 Luboń bieg 5km
68 Grażyna Gintrowicz 1970 Grodzisk Wielkopolski Gladiatorzy marszy NW 5km
69 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Winna bieg 5km
70 Paweł Fedorski 1974 Sulechów Gladiatorzy marszy NW 5km
71 Anna Fedorska 1980 Sulechów Gladiatorzy marszy NW 5km
72 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
73 Konrad Dudek 1991 Zasutowo Warchlaki bieg 5km
74 Magdalena Drewek-Kozłowska 1977 Poznań Czupel Teim bieg 5km
75 Artur Drajerczak 2005 Poznań ŚWIERKOWA bieg 5km
76 Maciej Dalka 1984 Poznań bieg 5km
77 Hanna Dalka 1984 Poznań marszy NW 5km
78 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Świerczewo Run bieg 5km
79 Łukasz Budzyński 1972 Luboń Forum Obywatelskie Luboń bieg 5km
80 IZABELA BUDZISZEWSKA 1972 Luboń Lubońskie KIJanki marszy NW 5km
81 Jakub Borczuch 1993 Dominowo Warchlaki bieg 5km
82 Yaroslav Babenko 1996 Lubon bieg 5km