Lista startowa - 1. WIGILIJNY BIEG CHARYTATYWNY - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Oliwier Żyła 2013 Luboń Stajnia Crossfit
2 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
3 Franciszek Wójcik 2017 Luboń
4 Łucja Wiatr 2012 Luboń
5 Marika Węclik 2016 wiry ATP
6 Denis Węclik 2014 wiry ATP
7 Aleksandra Watros 2016 Luboń
8 Amelia Walczak 2015 Poznań
9 Jan Tomaszyk 2009 Luboń Zespół Szkół w Luboniu
10 Gabriela Sosnowska 2011 Poznań
11 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
12 Zofia Schwarz 2012 Kościan SZYMANOWSKI TEAM
13 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
14 Alicja Pisarek 2014 Poznań
15 Paweł Pawlak 2014 Luboń Mamy-Biegamy Kids
16 Julia Pawlak 2018 Luboń
17 Borys Patronowski 2017 Wiry
18 Eryk Pachurka 2013 Luboń
19 Natan Pachurka 2015 Luboń
20 Antoni Nawrot 2013 Luboń
21 Katarzyna Nagierska 2014 Luboń
22 Aleksander Mikulski 2010 Luboń Orły Komorniki
23 Witold Mikulski 2011 Luboń Orły Komorniki
24 Stanisław Macholz 2016 Kamionki
25 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
26 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
27 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wielkopolski LEWANDOWSCY TEAM
28 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
29 Zuzanna Legenza 2009 Luboń
30 LILIANA KURZYK 2017 LUBOŃ
31 Gabriel Kucharski 2014 Luboń
32 Agata Krug 2012 Luboń SP 2 Luboń
33 Marta Krug 2016 Luboń Przedszkole Weseli sportowcy
34 Emilia Krajka 2017 Daszewice
35 Maria Kowalczyk 2017 Swarzędz
36 Pola Kościuk 2017 Luboń
37 BARTŁOMIEJ Kliszewski 2009 LUBOŃ WARTA POZNAŃ SA
38 Kacper Karalus 2016 Głuchowo
39 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
40 Igor Hajse 2009 Czarnków
41 KACPER CZYŻ 2008 Luboń
42 Igor Czartoszewski 2017 Luboń
43 Oliwia Czartoszewska 2014 Luboń
44 Dobrochna Brodziak 2010 Mosina