Lista startowa - 1. WIGILIJNY BIEG CHARYTATYWNY - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 KACPER CZYŻ 2008 Luboń
2 Igor Hajse 2009 Czarnków
3 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wielkopolski LEWANDOWSCY TEAM
4 BARTŁOMIEJ Kliszewski 2009 LUBOŃ WARTA POZNAŃ SA
5 Zuzanna Legenza 2009 Luboń
6 Jan Tomaszyk 2009 Luboń Zespół Szkół w Luboniu
7 Aleksander Mikulski 2010 Luboń Orły Komorniki
8 Dobrochna Brodziak 2010 Mosina
9 Gabriela Sosnowska 2011 Poznań
10 Witold Mikulski 2011 Luboń Orły Komorniki
11 Łucja Wiatr 2012 Luboń
12 Agata Krug 2012 Luboń SP 2 Luboń
13 Zofia Schwarz 2012 Kościan SZYMANOWSKI TEAM
14 Antoni Nawrot 2013 Luboń
15 Eryk Pachurka 2013 Luboń
16 Oliwier Żyła 2013 Luboń Stajnia Crossfit
17 Alicja Pisarek 2014 Poznań
18 Oliwia Czartoszewska 2014 Luboń
19 Gabriel Kucharski 2014 Luboń
20 Katarzyna Nagierska 2014 Luboń
21 Paweł Pawlak 2014 Luboń Mamy-Biegamy Kids
22 Denis Węclik 2014 wiry ATP
23 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
24 Natan Pachurka 2015 Luboń
25 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
26 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
27 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
28 Amelia Walczak 2015 Poznań
29 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
30 Stanisław Macholz 2016 Kamionki
31 Marika Węclik 2016 wiry ATP
32 Aleksandra Watros 2016 Luboń
33 Marta Krug 2016 Luboń Przedszkole Weseli sportowcy
34 Kacper Karalus 2016 Głuchowo
35 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
36 Borys Patronowski 2017 Wiry
37 Igor Czartoszewski 2017 Luboń
38 LILIANA KURZYK 2017 LUBOŃ
39 Pola Kościuk 2017 Luboń
40 Maria Kowalczyk 2017 Swarzędz
41 Emilia Krajka 2017 Daszewice
42 Franciszek Wójcik 2017 Luboń
43 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
44 Julia Pawlak 2018 Luboń