Lista startowa - 1. WIGILIJNY BIEG CHARYTATYWNY - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Maria Kowalczyk 2017 Swarzędz
2 Borys Patronowski 2017 Wiry
3 Julia Pawlak 2018 Luboń
4 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
5 Zuzanna Legenza 2009 Luboń
6 Emilia Krajka 2017 Daszewice
7 Igor Czartoszewski 2017 Luboń
8 Eryk Pachurka 2013 Luboń
9 Stanisław Macholz 2016 Kamionki
10 Oliwia Czartoszewska 2014 Luboń
11 Gabriel Kucharski 2014 Luboń
12 Natan Pachurka 2015 Luboń
13 Kacper Karalus 2016 Głuchowo
14 Katarzyna Nagierska 2014 Luboń
15 Łucja Wiatr 2012 Luboń
16 Antoni Nawrot 2013 Luboń
17 Aleksandra Watros 2016 Luboń
18 Franciszek Wójcik 2017 Luboń
19 Amelia Walczak 2015 Poznań
20 Pola Kościuk 2017 Luboń
21 Dobrochna Brodziak 2010 Mosina
22 Igor Hajse 2009 Czarnków
23 KACPER CZYŻ 2008 Luboń
24 Gabriela Sosnowska 2011 Poznań
25 Alicja Pisarek 2014 Poznań
26 LILIANA KURZYK 2017 LUBOŃ
27 Paweł Pawlak 2014 Luboń Mamy-Biegamy Kids
28 Zofia Schwarz 2012 Kościan SZYMANOWSKI TEAM
29 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wielkopolski LEWANDOWSCY TEAM
30 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
31 Oliwier Żyła 2013 Luboń Stajnia Crossfit
32 Agata Krug 2012 Luboń SP 2 Luboń
33 Marta Krug 2016 Luboń Przedszkole Weseli sportowcy
34 Jan Tomaszyk 2009 Luboń Zespół Szkół w Luboniu
35 Marika Węclik 2016 wiry ATP
36 Denis Węclik 2014 wiry ATP
37 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
38 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
39 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
40 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
41 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
42 BARTŁOMIEJ Kliszewski 2009 LUBOŃ WARTA POZNAŃ SA
43 Aleksander Mikulski 2010 Luboń Orły Komorniki
44 Witold Mikulski 2011 Luboń Orły Komorniki