Lista startowa - BIEG CREATON WIDZISZEWO 2021

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Wojciech Adamczyk 2002 Leszno Bieg 5km nie
2 Paweł Barszowski 1970 Leszno Jerzyk Team 64-sto Bieg 10km nie
3 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Leśne Dziki Bieg 10km nie
4 Marek Baum 1995 Garzyn Bieg 5km tak
5 Karolina Bielecka 2003 Michałowo Bieg 10km nie
6 Patrycja Bielecka 2003 Michałowo Bieg 5km nie
7 Rafał Biernacki 1975 Koscian ALMA-EL TEAM Bieg 10km tak
8 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA Bieg 10km tak
9 Michał Bończek 1977 Leszno Bieg 10km nie
10 Tomasz Borowiak 1984 Krzywiń # SzymanowskiTeam Bieg 5km nie
11 Daniel Bosy 1989 Kościan LKS SANA Kościan Bieg 10km nie
12 Marcin Browarczyk 1993 Widziszewo Bieg 10km nie
13 Roman Chudy 1958 Rydzyna Bieg 10km nie
14 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan Bieg 5km nie
15 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team Bieg 10km nie
16 Artur Dobrowolski 1983 Kiekrz IRON ARENA Bieg 10km nie
17 Maksymilian Donaj 2006 Kiełczewo UKS 4 KOŚCIAN #SzymanowskiTeam Bieg 5km tak
18 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają Bieg 5km nie
19 Anna Dubowik 1980 Gostyń Bieg 10km tak
20 Aleksandra Feuerstake 1992 Leipzig Bieg 10km nie
21 Zbigniew Fiebich 1976 LESZNO Lucki Luki Bieg 10km nie
22 Mateusz Flaszyński 1991 Witnica Centrum Psychologiczne Dobre Miejsce Bieg 10km nie
23 ADAM FRĄCKOWIAK 1977 RACOT PKS Racot RUN Bieg 5km tak
24 Nikodem Frąckowiak 20071977 RACOT PKS Racot RUN Bieg 5km tak
25 Marek Frąszczak 1976 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
26 Agnieszka Fryśna 1994 Leszno Bieg 5km tak
27 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Śnieciska Bieg 5km tak
28 Łukasz Gembalski 1998 Leszno Lucky Luki Bieg 5km nie
29 Wanda Giszczyńska 1973 Leszno LEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa Bieg 10km nie
30 Tomasz Heleniak 1993 Kokorzyn Bieg 10km nie
31 Wojciech Hetman 1987 Darnowo Bieg 5km tak
32 Marta Hetman 1987 Darnowo Bieg 5km tak
33 Wioletta Hoffmann 1989 Leszno Bieg 5km nie
34 Natasza Jakubowska 1983 WIDZISZEWO Bieg 10km nie
35 Przemysław Jakubowski 1981 Widziszewo Bieg 10km nie
36 Justyna Jaskuła 1971 Kościan Kościan Team Bieg 5km nie
37 Adam Jęcz 1980 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
38 Hubert Jerzyk 1985 Leszno Jerzyk Team / Biegaj Leszno Bieg 10km tak
39 Michał Kacprzak 19801980 Komorniki Bieg 5km nie
40 Sławomir Kaczmarek 1969 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
41 Dariusz Kaczmarek 1981 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny Bieg 10km nie
42 Marcin Kaczor 1991 Kościan Bieg 10km nie
43 Sławomir Kaniuk 1970 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza Bieg 10km nie
44 Krzysztof Kasprzak 1971 Naratow speed żółwik Bieg 5km tak
45 Darek Kosiorek 1967 Poznań Bieg 10km nie
46 Krystyna Kozak 1967 Leszno lob Bieg 5km nie
47 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM Bieg 10km tak
48 Jacek Królikowski 1983 Pawłowice #BiegajLeszno Bieg 5km nie
49 Grzegorz Kroma 2008 Opalenica Bieg 5km tak
50 Natalia Kroma 1981 Opalenica Bieg 5km tak
51 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica Bieg 5km tak
52 Grzegorz Krysicki 1960 Gostyń Bieg 5km tak
53 Maria Krzymińska 1957 Leszno Babcie Biegają Bieg 5km nie
54 Piotr Kurzyński 1980 Nowy Tomyśl Team BEROTU Bieg 10km tak
55 Krystian Lewandowski 1991 Nowe Oborzyska Mavericks Bieg 10km nie
56 Artur Lipkowski 1992 Wrocław #SobasTeam Bieg 10km nie
57 Filip Lisewski 1999 Poznań Bieg 5km tak
58 Krzysztof Ludwiczak 1977 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
59 Paulina Macińska 1986 Czempiń Bieg 5km nie
60 Krzysztof Madoń 1975 Oborniki wlkp ALMA-EL TEAM Bieg 10km nie
61 Marek Makowski 1976 Śrem Bieg 10km nie
62 Karol Marach 1970 Kościan Bieg 5km tak
63 Łukasz Markowski 1981 Smigiel Bieg 10km nie
64 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko Bieg 10km tak
65 Dariusz Matysiak 1961 Tarnowo Podgórne 5 Minut Dystansu Bieg 10km tak
66 Konrad Mikołajczak 1984 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km tak
67 Hubert Mikołajczak 1995 Darnowo SZYMANOWSKI TEAM Bieg 5km nie
68 Piotr Mocek 1994 Kiełczewo #zaliniametyteam Bieg 10km nie
69 Elżbieta Mostowska-Nowak 1960 Żakowo Babcie Biegają Bieg 5km tak
70 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SZYMANOWSKI-TEAM Bieg 10km nie
71 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo Bieg 10km nie
72 Przemysław Napierała 1991 Kościan Bieg 5km nie
73 Filip Naskręt 1979 Widziszewo Bieg 10km nie
74 Monika Pawlak 1983 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
75 PaweI Piechowiak 1971 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN Bieg 10km tak
76 Krzysztof Pospieszny 1972 Kościan Kościan Team Bieg 5km nie
77 Michał Prządka 1979 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10km tak
78 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Szymanowski Team / Kościan Team Bieg 5km nie
79 Romana Puszkarek 1958 Czempin Helios Czempiń Bieg 5km nie
80 Renata Pyłczewska-Breza 1964 Racot gRUNwal team Poznań Bieg 5km tak
81 Monika Rabiega 1980 Leszno Bieg 10km tak
82 Szczepan Rabiega 1975 Leszno Bieg 10km tak
83 WIKTORIA RABIEGA 2003 Leszno UKS Achilles Leszno Bieg 5km tak
84 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Bieg 5km tak
85 Aldona Ratajczak 1978 Leszno Bieg 5km nie
86 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem Bieg 5km nie
87 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Cytadela by Night Bieg 5km tak
88 Karol Seidel 1981 Kaszczor Bieg 5km nie
89 Piotr Sikora 1982 Kościan Speed Feet 16' / TGV Club Bieg 10km tak
90 Beata Skałecka 1969 Kościan TEAM KOŚCIAN Bieg 10km nie
91 Aneta Skrzypczak 1983 Czempiń Bieg 10km tak
92 Nikola Sobczak 2008 Kopaszewo # SzymanowskiTeam Bieg 5km nie
93 Błażej Sobczak 1982 Kopaszewo # SzymanowskiTeam Bieg 5km nie
94 Łukasz Stasiak 1981 Leszno Dziki Przyjacielska grupa biegowa Leszno Bieg 10km tak
95 Dariusz Stefaniak 1982 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km nie
96 Cezary Suchora 2005 Kościan LKS SANA Kościan Bieg 5km nie
97 Andrzej Świętek 1959 Leszno TG Sokół Bukówiec Górny Bieg 10km nie
98 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
99 Łukasz Szczerbal 1981 Słonin PKS Run RACOT Bieg 5km tak
100 Michał Szkudlarek 1933 Przysieka Polska Bieg 10km nie