Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
401 Sebastian Urbaniak 1993 Plewiska bieg 10km Karnet A w parze Tuptańsko
402 Monika Wacławik 1991 Poznań Biegam by jeść więcej ciastek bieg 5km A indywidualna
403 Łukasz Walczak 1983 Przeźmierowo OSP Lusowo bieg 5km B indywidualna
404 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 5km A indywidualna
405 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
406 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań Fred & Waloy bieg 10km Karnet A
407 Sławomir Wartacz 1980 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A w parze Asia i Sławek
408 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A indywidualna
409 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 5km A w parze Iwona i Grzesiek
410 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 5km A w parze Iwona i Grzesiek
411 Adam Wasilewski 1986 Oborniki NORDEC bieg 5km A indywidualna
412 Grzegorz Welm 1970 Częstochowa Zabiegani Częstochowa bieg 10km A indywidualna
413 Maciej Wencka 1992 Poznań bieg 5km A w parze Wniś i Maćko
414 Anna Wencka 1984 Kowanòwko KĘSY TEAM bieg 5km A
415 Wiesław Wiącek 1948 Skoki bieg 5km A indywidualna
416 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań bieg 10km A indywidualna
417 Anna Wierzchowska-Dziawgo 1994 WARSZAWA bieg 5km A w parze Ania i Tomek
418 GRZEGORZ Wierzowiecki 198419841984 zielona góra Berfit & Stachowski.eu bieg 5km A indywidualna
419 Alina Wiśniewska 1965 Murowana Goślina Smashing Pąpkins bieg 5km B
420 Karolina Witek 1987 Poznań Witek bieg 5km A w parze Witki
421 Paweł Witek 1985 Poznań Witek bieg 5km A w parze Witek
422 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
423 Joanna Witt 1981 Śrem bieg 5km A w parze Asia i Błażej
424 Błażej Witt 1981 Śrem bieg 5km A w parze Asia i Błażej
425 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A indywidualna
426 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A indywidualna
427 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
428 Joanna Wojciechowska 1985 Piznań bieg 10km A indywidualna
429 Marcel Wojciechowski 1994 LIpno bieg 5km A w parze Chude Byczki
430 Krystian Wójcik 1993 Witnica Ślęzak Team bieg 10km A indywidualna
431 Kamil Wojtczak 1986 Poznań Maratończyk Poznań / #biegiemwlas bieg 10km Karnet A indywidualna
432 Ewa Wolska 1968 Oborniki NORDEC bieg 5km A indywidualna
433 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna NW 5 km A indywidualna
434 michal wozniak 1979 poznan bieg 5km B indywidualna
435 Joanna Woźniak 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
436 Krzysztof Wołowicz 1989 Poznań bieg 10km A
437 Hanna Wołowicz 1988 Poznań bieg 10km A
438 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
439 Anna Wróż 1982 Kostrztn bieg 5km A indywidualna
440 Mateusz Wrzałkowski 1990 Tczew bieg 10km A indywidualna
441 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega bieg 10km A indywidualna
442 Jakub Wyrwa 1994 Poznań bieg 5km A w parze Drink Team
443 Małgorzata Włodarczyk 1982 Plewiska Color Trend Wiktoria Jakubowska bieg 5km A indywidualna
444 Wioletta Zabawska 1986 Nowa Sól Kb Wikon bieg 5km A w parze ViP Viola i Paweł
445 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km Karnet A
446 Małgorzata Zagrodnik 1985 Poznań bieg 5km A indywidualna
447 Monika Zapert 1985 Poznań bieg 5km A
448 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A
449 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
450 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn bieg 5km A
451 Olga Żeganowska 1980 Kościan bieg 5km A indywidualna
452 Violetta Żerko 1971 Swarzędz Swarzędz bieg 5km A w parze Pingwin i Gazela
453 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Jagodzianki bieg 5km A indywidualna
454 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
455 Jagoda Ziomek 1997 Witnica Wierzbicki Runing Project bieg 10km A indywidualna
456 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
457 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
458 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
459 Jaroslaw Zwiernik 1971 Środa Wlkp. Poznań bieg 10km A indywidualna
460 Piotr Zwizchlewski 1974 Poznań Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A w parze Rusałka i Zwierzak
461 Łukasz Zygmunt 1976 Karsko Zygmunt Team bieg 10km A indywidualna
462 Karolina Zygmunt 1997 Poznań bieg 5km Karnet A
463 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo bieg 5km A indywidualna
464 Piotr Żyłka 1991 Poznań bieg 10km A indywidualna
465 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
466 Aleksandra Łaszkiewicz 1989 Trzcianka Zaspani Hydro Trzcianka bieg 10km B w parze Ola i Józek
467 Natalia Łożyńska 1984 Wronki NW 5 km A w parze Łożyki
468 Piotr Łożyński 1978 Wronki NW 5 km A w parze Łożyki
469 Anna Łuczak 1980 Przeźmierowo Zeelandia Team bieg 5km A indywidualna