Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
301 Angelika Prusakiewicz 1981 Kostrzyn bieg 5km B w parze Dziula i Darko
302 Arkadiusz Prusakiewicz 1973 Zalasewo bieg 5km A w parze Iza i Arek
303 Marzena Prusakiewicz 1971 Września PRUSAK TEAM bieg 5km A w parze Marzena i Rafał
304 Karolina Przewoźna 1994 Podrzewie bieg 5km A indywidualna
305 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
306 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A indywidualna
307 Karolina Przybylska 1988 Poznań Zmęczeni na starcie bieg 10km Karnet A indywidualna
308 Anna Przybylska 1985 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
309 Katarzyna Przybylska 1994 Plewiska bieg 10km Karnet A w parze Tuptańsko
310 Agnieszka Przygoda 1987 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
311 Marek Pućka 1975 Gniezno bieg 10km A w parze Monika i Marek
312 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Gmina Żnin bieg 5km A w parze Edyta i Karol
313 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog NW 5 km A indywidualna
314 Iwona Pyrek 1981 Wałcz bieg 10km A indywidualna
315 Ula Pyrszel 1990 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
316 Adriana Raczkowska 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
317 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km A indywidualna
318 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton NW 5 km A indywidualna
319 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
320 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię bieg 10km A indywidualna
321 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem bieg 5km A indywidualna
322 Piotr Różycki 1984 Poznań bieg 5km B w parze Gosia i Piotr
323 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A
324 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz bieg 10km A indywidualna
325 Maria Rybarczyk 1980 Wronki bieg 5km B indywidualna
326 Małgorzata Rybarczyk 1984 Swarzędz bieg 5km B w parze Gosia i Piotr
327 Marita Rynowiecka-Słaby 1991 Poznań bieg 5km A indywidualna
328 Emilia Sarnowska 2002 Poznań bieg 10km A indywidualna
329 Aneta Siejakowska 1966 Poznan NW 5 km A indywidualna
330 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
331 Magdalena Skiba 1992 Poznań bieg 5km A
332 anita skoczylas 1973 poznań bieg 5km A
333 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno bieg 10km A indywidualna
334 Asia Śliwa 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
335 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu bieg 5km A w parze Doris i Śmidek
336 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A w parze Julia i Bartek
337 Szymon Sobczak 1993 Toruń bieg 5km A w parze Kaczki
338 Mateusz Sobczak 1990 Gdynia bieg 5km B w parze Ziomki
339 IGOR SOBECKI 2005 RYDZYNA Pomykox bieg 5km A indywidualna
340 Aleksandra Sobieraj 2006 Sieraków bieg 5km B
341 Agnieszka Alicja Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 10km A indywidualna
342 Renata Sobkowiak 1985 Kostrzyn bieg 5km A indywidualna
343 Arkadiusz Socha 1974 Poznań bieg 5km A
344 Weronika Socha 2006 Poznań bieg 5km A
345 Małgorzata Sokółka 1977 Kwilcz MMA Devil Invictus BJJ Międzychód bieg 5km A indywidualna
346 Jacek Soska 1979 Biedrusko bieg 5km B w parze Sosenki
347 Joanna Soska 1979 Biedrusko bieg 5km B w parze Sosenki
348 Maria Spychała 1978 Wroni bieg 5km A indywidualna
349 JUSTYNA Środa 1973 Poznań bieg 5km A indywidualna
350 Maria Sroka 2004 Poznań bieg 10km A w parze M&J
351 SARA STACH 1992 Zbąszyń bieg 5km A w parze Marmoladki
352 Jakub Stach 1994 Poznań Zobocz głupca... bieg 5km A indywidualna
353 Anna Stachowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
354 MAGDALENA STACHOWIAK 1978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM NW 5 km A indywidualna
355 Joanna Stanisławska 19941994 Wągrowiec bieg 5km A
356 Katarzyna starkbauer 1965 Rokietnica NW 5 km A indywidualna
357 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 5km A
358 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
359 Anna Stencel 1977 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km B indywidualna
360 Anna Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebaiania
361 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebaiania
362 SŁAWOMIR STROJNOWSKI 1963 Gdańsk bieg 10km B w parze Aneta i Sławek
363 Weronika Strzelec 1993 Poznań bieg 5km A w parze Wniś i Maćko
364 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno SBRT bieg 5km Karnet A
365 Agata Surdyk 1966 Golęczewo NW 5 km A
366 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia bieg 5km A indywidualna
367 Beata Świerc 1996 Poznań bieg 5km A indywidualna
368 Marcin Świergiel 1988 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A indywidualna
369 Dawid Świtalski 1990 Piła bieg 10km B w parze Koty biegają
370 Bartosz Szczęch 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna
371 Matylda Szczepaniak 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
372 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno FAT fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km B w parze Paulina i Rafał
373 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno FAT fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km B w parze Paulina i Rafał
374 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A indywidualna
375 ANETA SZÓSTAKIEWICZ 1973 Potęgowo bieg 10km B w parze Aneta i Sławek
376 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B
377 Emilian Szpura 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
378 Marta Sztorc 1990 Chełmża bieg 10km B w parze Marta i Bartosz
379 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
380 Ewelina Szumska 1996 Piła bieg 10km B w parze Koty biegają
381 Rafał Szydłowski 1970 Książenice bieg 10km A
382 Agnieszka Szymańska 1982 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
383 Richard Szymański 1977 Wronki bieg 5km A indywidualna
384 Anna Szymaś 1984 Szamotuly bieg 5km A indywidualna
385 Klaudia Szymczak 1998 Zagórów bieg 5km A w parze Klaudia i Darek
386 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
387 Krzysztof Tecław 1967 Oborniki bieg 5km A indywidualna
388 Agnieszka Tecław 1984 Gałowo bieg 5km A indywidualna
389 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki bieg 5km A indywidualna
390 Dorota Teretyka 1974 Poznań KB DęBIEC bieg 5km B indywidualna
391 Ola Thiede 1989 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 5km A w parze Olindaaa i WaldiRun
392 Karolina Tomaszewska 1986 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km A indywidualna
393 Tomasz Tomelka 1986 Kaźmierz bieg 10km A
394 Waldemar Tomkowiak 1995 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 5km A w parze Olindaaa i WaldiRun
395 Rafał Tomowiak 1984 Leszno # SzymanowskiTeam bieg 5km A indywidualna
396 Patryk Toniński 1996 Mosina bieg 10km Karnet B
397 SEBASTIAN TORCHAŁA 1977 Kobylnica J&Z TORCH / Mistrzowski Trening bieg 10km Karnet A
398 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
399 Monika Twardowska 1984 Nochowo bieg 5km A w parze Fiona & Michu
400 Michał Twardowski 1985 ŚREM bieg 5km A w parze Fiona&Michu