Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
201 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
202 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
203 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
204 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
205 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
206 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna
207 Lukasz Statucki 1981 Poznań bieg 5km A
208 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 5km A w parze
209 Krzysztof Templin 1994 Kaźmierz bieg 5km A w parze CrossFat
210 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki 64-510 bieg 5km A
211 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
212 Tomasz Masztalerz 1985 Sędzinko bieg 5km A w parze Asia i Tomek
213 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy bieg 5km A indywidualna
214 Sandra Janasiewicz 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
215 Magdalena Kwiatkowska 1981 Mogilno bieg 5km B indywidualna
216 OSKA KASPROWIAK 2004 Rydzyna bieg 5km A
217 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Wy-Biegani Szczecin bieg 5km A
218 Piotr Antoszewski 1972 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
219 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
220 Anna Gucka 1982 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
221 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
222 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
223 Anna Buszkiewicz 1972 Oborniki bieg 5km A w parze
224 Marta Baumert 1998 Kłecko bieg 5km A w parze CrossFat
225 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
226 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
227 HELENA FIC 1976 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
228 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
229 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
230 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
231 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
232 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
233 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
234 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
235 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
236 Magdalena Marczak 1990 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
237 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
238 Agnieszka Staśkowiak 1973 Rokietnica bieg 5km A
239 Jolanta Piotrowska 1982 Nekla bieg 5km A indywidualna
240 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A w parze
241 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
242 Natalia Lisewska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
243 Patrycja Rachuta 1975 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
244 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A indywidualna
245 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
246 Paweł Paziewski 1991 Toruń bieg 5km A w parze Ala i Paweł
247 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
248 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
249 Karina Jugo 1996 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
250 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
251 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
252 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
253 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
254 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
255 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
256 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
257 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A indywidualna
258 Andrzej Rachuta 1968 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
259 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
260 Alicja Patela 1990 Poznań bieg 5km A w parze Ala i Paweł
261 Paulina Sech 198619861986 Klenica bieg 5km A indywidualna
262 SARA STACH 1992 Zbąszyń Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
263 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A indywidualna
264 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
265 Mieszko Jaroniewski 1995 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
266 Bogdan Łakomy 1975 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
267 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
268 Małgorzata Horowska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
269 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice NW 5 km A indywidualna
270 Roman Płotkowski 1974 Warszawa DOPPIO NW 5 km A indywidualna
271 Inna Ukrainska 1989 Gdańsk NW 5 km A indywidualna
272 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
273 Agnieszka Paprota 1973 Kiszewo Namaste NW 5 km A indywidualna
274 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
275 Aldona Małachowska 1963 Oborniki NW 5 km A
276 Danuta Postek 1963 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
277 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
278 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka NW 5 km A indywidualna
279 Agnieszka Szymańska 1982 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
280 Beata Romanowska 1971 Poznań Zeelandia Team NW 5 km A indywidualna
281 Karolina Młodożyńska 1973 Oborniki Czarownice NW 5 km A indywidualna
282 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
283 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A indywidualna
284 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A indywidualna
285 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo NW 5 km B indywidualna
286 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
287 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
288 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
289 Jolanta Małecka 1983 Miękowo NW 5 km B
290 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
291 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A indywidualna
292 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
293 Agata Surdyk 1966 Golęczewo NW 5 km A indywidualna
294 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław TurboGroszki.run NW 5 km A indywidualna
295 Ewa Wojtkowiak 1991 Wąsosz NW 5 km A indywidualna
296 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
297 Wojciech Łaszcz 1963 Piła Fabryka Norwika Trzcianka NW 5 km A indywidualna
298 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km A indywidualna
299 Aneta Bugajska 1972 Poznań Dynamic NW 5 km A
300 Hanna Kosmowska 1967 Oborniki NW 5 km A