Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco Rywalizacja Nazwa pary
201 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
202 Magdalena Marczak 1990 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
203 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
204 Mariusz Kaczmarek 1959 Sulechów bieg 10km A indywidualna
205 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
206 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A indywidualna
207 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
208 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
209 Igor Gortat 1984 Poznań bieg 10km A w parze Tereska i Trener
210 Kinga Gawel 1974 Wronki NW 5 km A indywidualna
211 Monika Twardowska 1984 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
212 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
213 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
214 Agnieszka Staśkowiak 1973 Rokietnica bieg 5km A
215 Jolanta Piotrowska 1982 Nekla bieg 5km A indywidualna
216 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A w parze
217 krzysztof zakościelny 1965 Więcbork Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
218 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
219 Natalia Lisewska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
220 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
221 Patrycja Rachuta 1975 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
222 A
223 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A indywidualna
224 Magdalena Łuczak 1971 Oborniki NW 5 km A
225 Małgorzata Schumacher 1987 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
226 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
227 Paweł Paziewski 1991 Toruń bieg 5km A w parze Ala i Paweł
228 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
229 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
230 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
231 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
232 Karina Jugo 1996 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
233 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
234 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
235 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
236 Michał Twardowski 1985 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
237 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A indywidualna
238 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
239 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
240 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
241 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
242 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
243 Dawid Sosiński 1984 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 10km A indywidualna
244 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A indywidualna
245 Andrzej Rachuta 1968 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
246 Monika Mantaj 1979 Oborniki Czarownice NW 5 km A
247 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
248 Magdalena Kosmowska 1991 Oborniki NW 5 km A
249 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
250 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
251 Alicja Patela 1990 Poznań bieg 5km A w parze Ala i Paweł
252 Małgorzata Łakoma 1977 Płock bieg 10km A indywidualna
253 Paulina Sech 198619861986 Klenica bieg 5km A indywidualna
254 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A indywidualna
255 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
256 SARA STACH 1992 Zbąszyń Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
257 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A indywidualna
258 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
259 Mieszko Jaroniewski 1995 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
260 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
261 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
262 Bogdan Łakomy 1975 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
263 Ewa Pauter 1996 Pobiedziska bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
264 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
265 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
266 Wojciech Olejnik 1996 Kwilcz bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
267 Adriana Nowicka 1992 Jarocin bieg 5km B indywidualna
268 Agnieszka Lűck 1993 Szamotuły bieg 5km B indywidualna
269 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
270 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
271 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
272 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo NW 5 km B indywidualna
273 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz bieg 5km B
274 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
275 Bartosz Ziętek 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
276 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
277 Jolanta Małecka 1983 Miękowo NW 5 km B
278 Mateusz Nowak 1996 Poznań bieg 5km B indywidualna
279 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
280 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna
281 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
282 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
283 Magdalena Kwiatkowska 1981 Mogilno bieg 5km B indywidualna
284 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
285 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
286 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
287 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
288 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
289 Agata Dawidowska 1980 Poznań NW 5 km B indywidualna
290 Łukasz Pietruszka 1987 Małomice bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
291 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
292 Aleksandra Grabowska-Szych 1955 Poznań NW 5 km B
293 Wiesław Pera 1976 Pleszew bieg 10km B indywidualna
294 Monika Łakoma 1984 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
295 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
296 Agata Skrzypczak 1985 Nochowo bieg 10km B w parze
297 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
298 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
299 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
300 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna