Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
201 Mikołaj Kruszka 1995 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
202 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
203 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
204 Bartosz Ziętek 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
205 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A indywidualna
206 Mirosław Szulc 195119511951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
207 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
208 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
209 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
210 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
211 Mariusz Kaczmarek 1959 Sulechów bieg 10km A indywidualna
212 Marek Jędraszczak 196019601960 Poznań bieg 10km A
213 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
214 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
215 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
216 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
217 Maciej Woźniak 1971 Pniewy bieg 10km A w parze Ula i Maciej
218 Andrzej Ostapiuk 197119711972 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
219 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
220 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo bieg 10km A w parze Ula i Maciej
221 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
222 Anna Karabasz 1971 Poznań bieg 10km A indywidualna
223 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A indywidualna
224 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A indywidualna
225 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
226 Krzysztof Królikowski 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
227 Beata Królikowska 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
228 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
229 Paulina Marchlewicz 1975 Poznań bieg 10km A indywidualna
230 Wiesław Pera 1976 Pleszew bieg 10km B indywidualna
231 Anna Sternal 197619761976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
232 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
233 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski bieg 10km A indywidualna
234 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
235 Małgorzata Łakoma 1977 Płock bieg 10km A indywidualna
236 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
237 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
238 Maria Idziak 1978 Drwęsa bieg 10km A indywidualna
239 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
240 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
241 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
242 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
243 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
244 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
245 Robert Studziński 198019801980 Poznań bieg 10km A indywidualna
246 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 10km A indywidualna
247 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A indywidualna
248 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A indywidualna
249 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A indywidualna
250 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna
251 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
252 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A indywidualna
253 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
254 adrian libera 1983 poznan bieg 10km A indywidualna
255 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
256 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
257 Sławomir Żyła 1983 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
258 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
259 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
260 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10km A indywidualna
261 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
262 Agnieszka Małecka 1983 Gądki bieg 10km A
263 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
264 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
265 Igor Gortat 1984 Poznań bieg 10km A w parze Tereska i Trener
266 Alina Winkel 1984 Gądki bieg 10km A indywidualna
267 Monika Twardowska 1984 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
268 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
269 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
270 Dawid Sosiński 1984 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 10km A indywidualna
271 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A indywidualna
272 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
273 Michał Twardowski 1985 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
274 Agata Skrzypczak 1985 Nochowo bieg 10km B w parze
275 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
276 Paulina Sech 198619861986 Klenica bieg 5km A indywidualna
277 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
278 Natalia Zawodna 1987 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
279 Łukasz Pietruszka 1987 Małomice bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
280 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
281 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
282 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
283 Małgorzata Schumacher 1987 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
284 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki Banita team bieg 10km A indywidualna
285 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
286 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
287 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
288 Łukasz Juszczak 1989 Mościenica bieg 10km A indywidualna
289 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
290 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
291 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 10km A indywidualna
292 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
293 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
294 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
295 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
296 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
297 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
298 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km Karnet A indywidualna
299 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
300 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają