Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
201 Damian Kujawa 1986 Poznań Swierczwo Run bieg 5km A w parze Paula&Damicz
202 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
203 Robert Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
204 Monika Kupińska 1975 Szczytniki bieg 5km A
205 Karolina Kurzątkowska 1996 Poznań bieg 5km A
206 Kasia Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne bieg 10km A indywidualna
207 Aniela Kurzel 1968 Poznań bieg 10km A indywidualna
208 Natalia Kutzner 1986 Murowana Goślina bieg 5km A indywidualna
209 Anna Kuźma 1990 Poznań NW 5 km Karnet A
210 Katarzyna Kuźniarek 1996 Stęszew bieg 5km A w parze Drink Team
211 Dawid Kwiatek 1979 Poznań bieg 10km A indywidualna
212 Krystyna Kłosińska 1991 Poznań bieg 5km A indywidualna
213 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
214 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
215 Elżbieta Lesicka 1984 Bytyń Cicha i Czapa bieg 10km A w parze Asia i Czapa Biegają
216 Sylwia Leszczyńska 1986 Czapury bieg 5km B indywidualna
217 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
218 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A indywidualna
219 Anna Liczbińska 1987 Poznan bieg 5km A indywidualna
220 Michał Ligocki 1989 Poznań bieg 5km A w parze Małgosia i Michał
221 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
222 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A
223 Daria Lutomska 1987 Komorniki bieg 5km A
224 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 5km A indywidualna
225 Robert Madaj 1970 Witobel STĘSZEW TEAM NW 5 km A indywidualna
226 Maciej Majewski 1966 Poznań bieg 10km A indywidualna
227 Irena Majłowska 1953 Gorzów WLKP bieg 10km A indywidualna
228 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów WLKP bieg 10km B indywidualna
229 Dominika Mąkosza 1981 Nowa Wieś bieg 5km B
230 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
231 Marta Malińska 1992 Poznań bieg 5km B indywidualna
232 Rafał Mańka 1970 Wrzesnia PRUSAK TEAM bieg 5km A w parze Marzena i Rafał
233 Monika Mantaj 1979 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km A
234 Piotr Marciniak 1978 Poznań bieg 5km A indywidualna
235 Karolina Matelska 1980 Poznań bieg 5km A
236 Wiktoria Matusiewicz 1999 Gniezno bieg 5km B w parze Wiki i Przemek
237 Marta Matuszewska 1978 Plewiska bieg 5km A
238 Michał Matysiak 1996 Poznań bieg 5km A indywidualna
239 maria małoszczyk 1957 poznan NW 5 km A
240 Kamil Małuszek 1995 Skoki bieg 5km A indywidualna
241 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 5km B w parze Magda i Jacek Biegaja
242 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 bieg 5km A indywidualna
243 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno bieg 5km B w parze Dziula i Darko
244 Violetta Michalak 1974 Wronki bieg 10km A indywidualna
245 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
246 Przemysław Mikołajczyk 1997 Mieleszyn bieg 5km B w parze Wiki i Przemek
247 Justyna Mioduszewska 1976 Poznań bieg 10km A
248 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A
249 Patryk Molecki 1997 Mieścisko NW 5 km A w parze Molsonki
250 Joanna Monkiewicz 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A indywidualna
251 Ivan Moskaliuk 1991 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
252 Monika Mrozińska 1980 Poznań bieg 10km A
253 ALEKSANDRA Murawiecka Kubów 1984 POZNAŃ bieg 10km A indywidualna
254 Łukasz Musiał 1999 Słońsk Runners Słońsk bieg 5km B w parze Mrs Snow & Mr Snowman
255 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km A indywidualna
256 Karolina Młodożyńska 1972 Oborniki Club Namaste NW 5 km A indywidualna
257 Łukasz Naganowski 1991 Chrząstowo bieg 10km B indywidualna
258 Natalia Naliwajska 1985 Żnin bieg 5km A indywidualna
259 Monika Naliwajska 1992 Gąsawa bieg 5km A indywidualna
260 Filip Nawrowski 1977 Szamotuły bieg 5km A indywidualna
261 Radosław Nowak 1980 Opole bieg 10km A
262 Joanna Nowak 1984 STĘSZEW STĘSZEW TEAM NW 5 km A w parze Asia i Darek
263 Nikola Nowak 2003 Nowy Tomyśl bieg 5km A indywidualna
264 Dariusz Nowak 1983 STĘSZEW STĘSZEW TEAM NW 5 km A w parze Asia i Darek
265 Natalia Nowak 1989 Mosina bieg 5km A indywidualna
266 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16 bieg 5km A indywidualna
267 Marta Nowakowska 1987 Bydgoszcz DEAF GARMIN_CUBE NW 5 km A w parze Marta i Grzegorz ♡
268 Grzegorz Nowakowski 1984 Bydgoszcz DEAF GARMIN_GIANT NW 5 km A w parze Marta i Grzegorz
269 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A indywidualna
270 Robert Nowek 1963 Warszawa bieg 10km A
271 Aldona Nowicka 1972 Poznań Nowiccy Team bieg 10km A w parze Aldona i Grzegorz
272 Grzegorz` Nowicki 1971 Poznań Nowiccy Team bieg 10km A w parze Aldona i Grzegorz
273 Wojciech Nowotnik 1988 Zbąszyń bieg 5km A w parze Marmoladki
274 Izabela Odrobna 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ bieg 5km A w parze O'drobne wariaty
275 Paweł Odrobny 1980 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ bieg 5km A w parze O'drobne wariaty
276 Paulina Okonek 1990 Suchy Las SUCHY LAS NW 5 km B indywidualna
277 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka&Roman
278 Karol Osiński 1983 Żnin Gmina Żnin bieg 5km A w parze Edyta i Karol
279 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
280 ALDONA PAPKA 1972 wOJNOWICE bieg 5km A
281 Aleksandra Parowicz 1948 Poznań NW 5 km A indywidualna
282 Jan Parzybut 1965 Pniewy Postęp Pniewy Team NW 5 km A indywidualna
283 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań bieg 5km B indywidualna
284 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec bieg 5km A
285 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
286 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań bieg 10km A indywidualna
287 Sylwia Pałka 1993 Poznań Malec Team bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
288 Aleksandra Perkowska 19941994 Poznań bieg 5km A indywidualna
289 Karolina Piasecka 1989 Gdynia bieg 5km B w parze Ziomki
290 Zuzanna Pichola 1986 Poznań bieg 5km A
291 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznań Malec Team bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
292 Mateusz Pogudz 1992 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg 5km A w parze Mateusz i Paulina PJ
293 Paweł Poklękowski 1990 Poznań bieg 5km A indywidualna
294 Paweł Polak 1992 Inowrocław Solankowi biegacze NW 5 km A indywidualna
295 Tomasz Pomykała 1986 Poznań 64 - sto Leszno bieg 5km A indywidualna
296 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Iza i Tomek
297 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Iza i Tomek
298 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K NW 5 km A w parze Agata & Marek
299 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K NW 5 km A w parze Agata & Marek
300 KAROL Prętnicki 1956 Poznań NW 5 km A indywidualna