Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacjasortuj malejąco Nazwa pary
101 Weronika Mazurek 2000 Poznań bieg 5km A indywidualna
102 Robert Studziński 198019801980 Poznań bieg 10km A indywidualna
103 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A indywidualna
104 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
105 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
106 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
107 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A indywidualna
108 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A indywidualna
109 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo NW 5 km B indywidualna
110 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
111 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 5km A indywidualna
112 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
113 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg 5km A indywidualna
114 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań bieg 5km A indywidualna
115 Alina Winkel 1984 Gądki bieg 10km A indywidualna
116 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
117 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
118 Karolina Świrska 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
119 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
120 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
121 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
122 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
123 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
124 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
125 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
126 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A indywidualna
127 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wlkp. Ewelina Waliszewska bieg 5km A indywidualna
128 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A indywidualna
129 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki Banita team bieg 10km A indywidualna
130 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A indywidualna
131 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznan KB DęBIEC Poznań bieg 5km A indywidualna
132 Mateusz Nowak 1996 Poznań bieg 5km B indywidualna
133 Daria Konarczyk 19961996 Rokietnica bieg 5km A indywidualna
134 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
135 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna
136 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
137 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
138 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
139 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
140 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław TurboGroszki.run NW 5 km A indywidualna
141 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
142 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
143 Agata Surdyk 1966 Golęczewo NW 5 km A indywidualna
144 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A indywidualna
145 Magdalena Kwiatkowska 1981 Mogilno bieg 5km B indywidualna
146 Łukasz Juszczak 1989 Mościenica bieg 10km A indywidualna
147 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy bieg 5km A indywidualna
148 Sandra Janasiewicz 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
149 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
150 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
151 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
152 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
153 Ewa Wojtkowiak 1991 Wąsosz NW 5 km A indywidualna
154 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
155 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
156 Maria Idziak 1978 Drwęsa bieg 10km A indywidualna
157 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
158 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
159 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
160 Wojciech Łaszcz 1963 Piła Fabryka Norwika Trzcianka NW 5 km A indywidualna
161 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km A indywidualna
162 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
163 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
164 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
165 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
166 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
167 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
168 HELENA FIC 1976 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
169 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
170 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
171 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
172 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
173 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
174 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
175 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
176 Kinga Gawel 1974 Wronki NW 5 km A indywidualna
177 Mariusz Kaczmarek 1959 Sulechów bieg 10km A indywidualna
178 Agata Dawidowska 1980 Poznań NW 5 km B indywidualna
179 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A indywidualna
180 Jolanta Piotrowska 1982 Nekla bieg 5km A indywidualna
181 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
182 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
183 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
184 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
185 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A indywidualna
186 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
187 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
188 Wiesław Pera 1976 Pleszew bieg 10km B indywidualna
189 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
190 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
191 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
192 Dawid Sosiński 1984 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 10km A indywidualna
193 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
194 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A indywidualna
195 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
196 Małgorzata Łakoma 1977 Płock bieg 10km A indywidualna
197 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A indywidualna
198 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
199 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
200 Paulina Sech 198619861986 Klenica bieg 5km A indywidualna