Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
101 Michał Twardowski 1985 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
102 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
103 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
104 Małgorzata Łakoma 1977 Płock bieg 10km A indywidualna
105 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
106 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
107 Agata Skrzypczak 1985 Nochowo bieg 10km B w parze
108 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A indywidualna
109 Iwona Zielonka 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
110 Dominik Majewski 2000 Rogoźno bieg 5km A w parze Szyszki
111 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
112 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
113 Anna Jacewicz 1983 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
114 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
115 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 5km A indywidualna
116 Monika Sobczak 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
117 Jacek Melon 1976 Jastrowie bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
118 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
119 Agata Madej 1987 Poznań Quest Road bieg 5km A indywidualna
120 Andrzej Ostapiuk 197119711972 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
121 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16 bieg 5km A
122 Jagoda Howil 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
123 Monika Nowak 1980 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
124 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
125 Larysa Georgiew 2002 Mielno bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
126 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka bieg 5km A indywidualna
127 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
128 Łukasz Fabiański 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
129 Ewa Pauter 1996 Pobiedziska bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
130 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
131 Adrian Szydłowski 1987 Poznań bieg 5km A w parze Waleczne Paciaciaki
132 Karol Dąbrowski 1983 Dąbrowa bieg 5km A w parze Katrina i Dabek
133 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 5km A indywidualna
134 Ireneusz Bernacki 1974 Swarzędz 8* bieg 5km A indywidualna
135 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/ Witkowo Biega bieg 5km A indywidualna
136 Sara Zagusta 1997 Skórzewo bieg 5km A indywidualna
137 Marta Dańczak 1982 Poznań Adam Borkowski Team bieg 5km A indywidualna
138 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
139 Anna Jurecka 1974 Poznań bieg 5km A w parze
140 Igor Glass 1974 poznań PPCC bieg 5km A w parze Agą i Igor
141 Anna Szymaś 1984 Oborniki bieg 5km A
142 Natalia Spychalska 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
143 Adriana Nowicka 1992 Jarocin bieg 5km B indywidualna
144 Wojciech Olejnik 1996 Kwilcz bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
145 Dorota Potoła 1993 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
146 Natalia Grams 1988 Buk bieg 5km A indywidualna
147 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
148 Paulina Szydłowska 1988 Poznań bieg 5km A w parze Waleczne Paciaciaki
149 Agnieszka Lűck 1993 Szamotuły bieg 5km B indywidualna
150 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
151 Aleksandra Serafin 1994 Szamotuły bieg 5km A indywidualna
152 Karolina Fojut-Janicka 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
153 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A indywidualna
154 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A indywidualna
155 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań Pyrland Park Linowy Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
156 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A indywidualna
157 Ewa Zych 1979 Poznań bieg 5km A indywidualna
158 agnieszka janowska 1980 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
159 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A indywidualna
160 Marta Antczak 1985 Robakowo bieg 5km A indywidualna
161 Damian Kogut 1995 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
162 JERZY CHOLEWA 1961 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
163 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km A indywidualna
164 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
165 Weronika Mazurek 2000 Poznań bieg 5km A indywidualna
166 Łukasz Dobrowolski 1991 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
167 Anna Sternal 197619761976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
168 Aneta Pham 1997 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
169 Karolina Jakubowska 1987 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
170 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
171 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A indywidualna
172 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A indywidualna
173 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz bieg 5km B
174 Krzysztof Jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
175 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
176 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 5km A indywidualna
177 michał janowski 1978 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
178 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg 5km A indywidualna
179 Kuba Mikołajczak 1978 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
180 DARIA CIEŚLAK 1983 POZNAŃ bieg 5km A w parze SASIA & DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
181 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań bieg 5km A indywidualna
182 Weronika Ratajczak 2002 Cieśle bieg 5km A w parze Szyszki
183 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
184 Katarzyna Adamczewska 1985 Opalenica bieg 5km A w parze Kejti i Karuś
185 Iryna Struhova 1985 Poznan Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
186 Mikołaj Kruszka 1995 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
187 Nela Zacharczuk 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
188 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
189 Bartosz Ziętek 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
190 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
191 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
192 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
193 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
194 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wlkp. Ewelina Waliszewska bieg 5km A indywidualna
195 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznan KB DęBIEC Poznań bieg 5km A indywidualna
196 Mateusz Nowak 1996 Poznań bieg 5km B indywidualna
197 Daria Konarczyk 19961996 Rokietnica bieg 5km A indywidualna
198 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
199 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
200 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna