Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa parysortuj malejąco
101 Aleksandra Grabowska-Szych 1955 Poznań NW 5 km B
102 Magdalena Kwiatkowska 1981 Mogilno bieg 5km B indywidualna
103 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km A indywidualna
104 Wiesław Pera 1976 Pleszew bieg 10km B indywidualna
105 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
106 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
107 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
108 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
109 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
110 Łukasz Juszczak 1989 Mościenica bieg 10km A indywidualna
111 Aldona Małachowska 1963 Oborniki NW 5 km A
112 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
113 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
114 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka NW 5 km A indywidualna
115 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
116 Paulina Sech 198619861986 Klenica bieg 5km A indywidualna
117 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
118 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
119 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A indywidualna
120 HELENA FIC 1976 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
121 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
122 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna
123 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
124 Alina Winkel 1984 Gądki bieg 10km A indywidualna
125 Anna Jurecka 1974 Poznań bieg 5km A w parze
126 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
127 Anna Szymaś 1984 Oborniki bieg 5km A
128 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
129 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
130 Marta Dańczak 1982 Poznań Adam Borkowski Team bieg 5km A indywidualna
131 Agata Skrzypczak 1985 Nochowo bieg 10km B w parze
132 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
133 Karolina Świrska 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
134 Agnieszka Szymańska 1982 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
135 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
136 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
137 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A indywidualna
138 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
139 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A indywidualna
140 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
141 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A w parze
142 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
143 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
144 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
145 Karolina Fojut-Janicka 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
146 Agnieszka Staśkowiak 1973 Rokietnica bieg 5km A
147 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A indywidualna
148 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
149 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
150 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
151 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A indywidualna
152 Inna Ukrainska 1989 Gdańsk NW 5 km A indywidualna
153 Jolanta Piotrowska 1982 Nekla bieg 5km A indywidualna
154 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
155 Mateusz Woźny 1993 Dębno bieg 10km A indywidualna
156 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
157 Aleksandra Serafin 1994 Szamotuły bieg 5km A indywidualna
158 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
159 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
160 Damian Zieliński 1995 Mosina bieg 10km A indywidualna
161 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna
162 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
163 Monika Sobczak 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
164 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
165 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz bieg 5km B
166 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
167 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
168 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 10km A indywidualna
169 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
170 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
171 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
172 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
173 Dawid Sosiński 1984 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 10km A indywidualna
174 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
175 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A indywidualna
176 Ewa Wojtkowiak 1991 Wąsosz NW 5 km A indywidualna
177 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo NW 5 km B indywidualna
178 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A indywidualna
179 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
180 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A indywidualna
181 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
182 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
183 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
184 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
185 Danuta Postek 1963 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
186 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A indywidualna
187 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
188 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
189 Łukasz Żyłka 1992 Wiry bieg 10km A indywidualna
190 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
191 Agnieszka Małecka 1983 Gądki bieg 10km A
192 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
193 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
194 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
195 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
196 Aneta Bugajska 1972 Poznań Dynamic NW 5 km A
197 Jolanta Małecka 1983 Miękowo NW 5 km B
198 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A indywidualna
199 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
200 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna