Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
101 Krzysztof Jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
102 Ewa Pauter 1996 Pobiedziska bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
103 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
104 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
105 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
106 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
107 Iwona Zielonka 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
108 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
109 Małgorzata Horowska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
110 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
111 Anna Jacewicz 1983 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
112 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
113 Monika Sobczak 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
114 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
115 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
116 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
117 Andrzej Ostapiuk 197119711972 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
118 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16 bieg 5km A
119 Paulina Marchlewicz 1975 Poznań bieg 10km A indywidualna
120 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
121 Jagoda Howil 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
122 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
123 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
124 Agata Madej 1987 Poznań Quest Road bieg 5km A indywidualna
125 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
126 Monika Nowak 1980 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
127 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
128 Danuta Postek 1963 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
129 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
130 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
131 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
132 Łukasz Fabiański 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
133 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 5km A indywidualna
134 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/ Witkowo Biega bieg 5km A indywidualna
135 adrian libera 1983 poznan bieg 10km A indywidualna
136 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
137 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A indywidualna
138 Adrian Szydłowski 1987 Poznań bieg 5km A w parze Waleczne Paciaciaki
139 Anna Jurecka 1974 Poznań bieg 5km A w parze
140 Igor Glass 1974 poznań PPCC bieg 5km A w parze Agą i Igor
141 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
142 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna
143 Marta Dańczak 1982 Poznań Adam Borkowski Team bieg 5km A indywidualna
144 Dorota Potoła 1993 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
145 Natalia Spychalska 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
146 Beata Romanowska 1971 Poznań Zeelandia Team NW 5 km A indywidualna
147 Anna Karabasz 1971 Poznań bieg 10km A indywidualna
148 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
149 Paulina Szydłowska 1988 Poznań bieg 5km A w parze Waleczne Paciaciaki
150 Majka Kornowicz 1994 Poznań Mistrzowski Trening bieg 10km A w parze Jarek i Majka
151 Karolina Fojut-Janicka 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
152 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A indywidualna
153 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A indywidualna
154 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km Karnet A indywidualna
155 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A indywidualna
156 Damian Kogut 1995 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
157 JERZY CHOLEWA 1961 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
158 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań Pyrland Park Linowy Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
159 Ewa Zych 1979 Poznań bieg 5km A indywidualna
160 Łukasz Dobrowolski 1991 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
161 Robert Studziński 198019801980 Poznań bieg 10km A indywidualna
162 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
163 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
164 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
165 Wirginia Wojtczak 1996 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
166 Weronika Mazurek 2000 Poznań bieg 5km A indywidualna
167 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
168 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
169 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
170 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
171 Kuba Mikołajczak 1978 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
172 DARIA CIEŚLAK 1983 POZNAŃ bieg 5km A w parze SASIA & DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
173 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań bieg 5km A indywidualna
174 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
175 Iryna Struhova 1985 Poznan Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
176 Karolina Świrska 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
177 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
178 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
179 Piotr Trawczyński 1995 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
180 Bartosz Ziętek 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
181 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
182 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
183 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
184 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
185 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznan KB DęBIEC Poznań bieg 5km A indywidualna
186 Mateusz Nowak 1996 Poznań bieg 5km B indywidualna
187 Maksym Myrnyi 1983 Poznań Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
188 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
189 Lukasz Statucki 1981 Poznań bieg 5km A
190 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
191 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
192 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
193 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy bieg 5km A indywidualna
194 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
195 Sandra Janasiewicz 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
196 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
197 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
198 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
199 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
200 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna