Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
101 Weronika Ratajczak 2002 Cieśle bieg 5km A w parze Szyszki
102 Agata Skrzypczak 1985 Nochowo bieg 10km B w parze
103 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
104 Katarzyna Adamczewska 1985 Opalenica bieg 5km A w parze Kejti i Karuś
105 Karolina Świrska 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
106 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
107 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
108 Piotr Trawczyński 1995 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
109 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A indywidualna
110 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
111 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
112 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A indywidualna
113 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
114 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A w parze
115 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
116 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
117 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
118 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
119 Karolina Fojut-Janicka 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
120 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
121 Agnieszka Staśkowiak 1973 Rokietnica bieg 5km A
122 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A indywidualna
123 Miłosz Janicki 2001 Wronki bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
124 Jacek Melon 1976 Jastrowie bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
125 Inna Ukrainska 1989 Gdańsk NW 5 km A indywidualna
126 Jolanta Piotrowska 1982 Nekla bieg 5km A indywidualna
127 Mateusz Woźny 1993 Dębno bieg 10km A indywidualna
128 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
129 Monika Twardowska 1984 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
130 Katarzyna Antoszewska 1980 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
131 Aleksandra Serafin 1994 Szamotuły bieg 5km A indywidualna
132 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
133 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
134 Damian Zieliński 1995 Mosina bieg 10km A indywidualna
135 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
136 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna
137 Monika Sobczak 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
138 Łukasz Pietruszka 1987 Małomice bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
139 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
140 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz bieg 5km B
141 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
142 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 10km A indywidualna
143 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
144 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
145 Karolina Jakubowska 1987 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
146 Łukasz Fabiański 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
147 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
148 Ewa Pauter 1996 Pobiedziska bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
149 Monika Łakoma 1984 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
150 Ewa Wojtkowiak 1991 Wąsosz NW 5 km A indywidualna
151 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo NW 5 km B indywidualna
152 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
153 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
154 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
155 Michał Twardowski 1985 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
156 Piotr Antoszewski 1972 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
157 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A indywidualna
158 Krzysztof Królikowski 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
159 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
160 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
161 Aneta Pham 1997 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
162 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
163 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
164 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
165 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
166 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
167 Łukasz Żyłka 1992 Wiry bieg 10km A indywidualna
168 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
169 Agnieszka Małecka 1983 Gądki bieg 10km A
170 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
171 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
172 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
173 Dorota Potoła 1993 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
174 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
175 Nela Zacharczuk 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
176 Natalia Spychalska 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
177 Dominik Majewski 2000 Rogoźno bieg 5km A w parze Szyszki
178 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
179 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
180 Wojciech Olejnik 1996 Kwilcz bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
181 Bogdan Łakomy 1975 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
182 Jolanta Małecka 1983 Miękowo NW 5 km B
183 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A indywidualna
184 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
185 Adriana Nowicka 1992 Jarocin bieg 5km B indywidualna
186 Maciej Woźniak 1971 Pniewy bieg 10km A w parze Ula i Maciej
187 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
188 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
189 Beata Królikowska 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
190 Hanna Kosmowska 1967 Oborniki NW 5 km A
191 Mikołaj Kruszka 1995 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
192 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A indywidualna
193 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
194 Bartosz Ziętek 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
195 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 10km A indywidualna
196 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
197 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
198 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
199 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
200 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna