Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
101 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
102 Igor Gortat 1989 Glinojeck KB TKKF Ciechanów bieg 10km A w parze Trener i Karola
103 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A
104 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A indywidualna
105 Danusia Grabowska 1974 Poznań Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A w parze Rusałka i Zwierzak
106 Julia Grabowska 2001 Rogoźno bieg 5km A w parze Julia i Bartek
107 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A w parze Wasyle
108 Wasyl Grabowski 1965 Wasylewo Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A w parze Wasyle
109 Monika i Arkadiusz Graś 1986 Ryczywół bieg 10km A
110 Małgorzata Graś-Ligocka 1991 Poznań bieg 5km A w parze Małgosia i Michał
111 Waldemar Grobelny 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km B
112 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
113 Danuta Grzechowiak 1977 Poznań bieg 10km B indywidualna
114 Danuta Grześkowiak 1960 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza NW 5 km A indywidualna
115 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km A indywidualna
116 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Żyraf i Kruszynka
117 Małgorzata Gugała 1986 Poznań bieg 5km A
118 Maria Gutowska 1970 Kazimierz Biskupi bieg 10km A w parze biegaMY
119 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi bieg 5km A indywidualna
120 Paweł Gutowski 1970 Kazimierz Biskupi bieg 10km A w parze biegaMY
121 Marek Głuchy 1982 Oborniki Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
122 Agata Hajdziona 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A indywidualna
123 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km A w parze W+S Dworki Team
124 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 5km A indywidualna
125 Piotr Hernik 1987 Poznan bieg 10km A indywidualna
126 Klaudia Hernik 1990 Poznan bieg 10km A indywidualna
127 Anna Hynek 1963 Bytyń Ania Drepta NW 5 km A indywidualna
128 Przemysław Idziak 1994 Kościan bieg 5km A
129 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
130 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne bieg 10km A indywidualna
131 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A indywidualna
132 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km Karnet A
133 Patryk Jankowiak 1978 Szczytniki bieg 5km A indywidualna
134 JUSTYNA JANKOWSKA 1987 WRONKI NW 5 km A indywidualna
135 Agnieszka Janowska 1980 Szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
136 Michał Janowski 1978 Szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
137 Magdalena Jarząb 1982 Wronki NW 5 km B indywidualna
138 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runner bieg 5km A w parze Doris i Śmidek
139 Natalia Jasińska 1971 Poznań NW 5 km A indywidualna
140 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ Sp. z o.o. Sp.k. bieg 5km A indywidualna
141 Jadzka Jaworek 1984 Chrzypsko Wielkie bieg 10km A
142 Karol Jędrasik 1994 Bydgoszcz bieg 5km B indywidualna
143 Katarzyna Jędrasik 1990 Poznań bieg 5km Karnet B
144 Marek Jędraszczak 196019601960 Poznań bieg 5km A
145 Jakub Jędrzejczak 2002 Poznań bieg 5km A indywidualna
146 Karolina Jędrzychowska 2005 Wschowa Endorfina Wschowa bieg 5km A w parze Kacper i karolina
147 krzysztof Jena 1956 pniewy bieg 5km A w parze krzys i jadzia - razem
148 jadwiga jena 1958 pniewy bieg 5km A w parze krzys i jadzia - razem
149 Paulina Jezierska 1993 Poznań bieg 5km A w parze Paulina i Mateusz PJ
150 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
151 Monika Jóźwiak 1993 Toruń bieg 5km A w parze Kaczki
152 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A indywidualna
153 Joanna Jurga 1982 Poznań bieg 10km A indywidualna
154 Anna Kaczmarek 1981 Gostynin bieg 10km B indywidualna
155 Jakub Kaczmarek 2004 Zalasewo bieg 10km A w parze M&J
156 Joanna Kalińska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
157 Katarzyna Kalka 1988 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A w parze Gamgole
158 Maciej Kamela 1983 Kicin Philimon bieg 10km A indywidualna
159 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 5km A
160 Mariusz Kania 1968 Żagań bieg 5km B indywidualna
161 Roksana Kania 1975 Żagań bieg 10km B indywidualna
162 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia NW 5 km A w parze Kaniewscy
163 Łukasz Kaniewski 1981 Kcynia Aktywna Kcynia NW 5 km A w parze Kaniewscy
164 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina Piekielnie Zgrani bieg 5km A indywidualna
165 PAWEŁ KASPROWIAK 1975 RYDZYNA bieg 5km A indywidualna
166 OSKAR KASPROWIAK 2004 RYDZYNA Pomykox bieg 5km A indywidualna
167 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A indywidualna
168 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt bieg 10km A indywidualna
169 Błażej Kasztelan 1980 Poznan bieg 5km A w parze Marta i Błażej
170 Monika Kaźmierczak-Pućka 1977 Gniezno bieg 10km A w parze Monika i Marek
171 Bartłomiej Kędzia 1977 Lipno OSP Radomicko bieg 10km Karnet A
172 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A w parze Asia i Sławek
173 Kasia Klecha 1978 Poznań KB UEP bieg 5km A indywidualna
174 Ewa Klimala 1979 Opole bieg 10km A w parze PEMPUSZKI
175 Arkadiusz i Monika Kolendo 1979 Ryczywół bieg 10km A
176 Sylwia Kolińska 1977 Gołańcz # Team RUN Gołańcz bieg 5km A indywidualna
177 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A
178 Mariola Korbas 1980 Sady zaChartowana bieg 5km A
179 ŁUKASZ KORNOSZ 1995 LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
180 Majka Kornowicz 1994 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
181 Anna Kościelniak 1983 Śrem bieg 5km A indywidualna
182 Natalia Kośmicka 1983 Oborniki KĘSY TEAM bieg 5km A indywidualna
183 Paulina Kowalczyk 1992 Otorowo bieg 5km Karnet A
184 Tadeusz Kowalczyk 1965 Otorowo bieg 5km Karnet A
185 Ania Kowalska 1995 Kalisz NW 5 km B
186 Beata Kowalska 1968 Trzebaw STĘSZEW TEAM NW 5 km A indywidualna
187 EMILIA KOZERA 1971 Poznań bieg 5km A indywidualna
188 Patrycja Kozlowska 1988 Rzepin bieg 5km A w parze Pati i Lukasz
189 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów bieg 10km A indywidualna
190 Łukasz Kozłowski 1985 Rzepin bieg 5km A w parze Pati i Łukasz
191 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
192 Ewa Król 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
193 Jakub Krukowski 1986 Poznań bieg 10km Karnet A
194 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A w parze Żyraf i Kruszynka
195 Angelika Kryszpin 1999 Jelenia Góra bieg 5km A indywidualna
196 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10km A indywidualna
197 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 5km A indywidualna
198 Piotr Kubiak 1982 Jastrowie Wolne Konopie bieg 5km B w parze Natalia i Piotr. Jarają i biegają.
199 Bartosz Kuffel 1991 Chełmża Taekwon-do Gromowski bieg 10km B w parze Marta i Bartosz
200 Paulina Kujawa 1987 Poznań Świerczewo Run bieg 5km A w parze Paula&Damicz