Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacjasortuj malejąco Nazwa pary
101 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
102 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
103 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km A indywidualna
104 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
105 Weronika Mazurek 2000 Poznań bieg 5km A indywidualna
106 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A indywidualna
107 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A indywidualna
108 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo NW 5 km B indywidualna
109 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
110 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
111 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg 5km A indywidualna
112 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań bieg 5km A indywidualna
113 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
114 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 5km A indywidualna
115 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
116 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
117 Karolina Świrska 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
118 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
119 Alina Winkel 1984 Gądki bieg 10km A indywidualna
120 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
121 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
122 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
123 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
124 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wlkp. Ewelina Waliszewska bieg 5km A indywidualna
125 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A indywidualna
126 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki Banita team bieg 10km A indywidualna
127 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A indywidualna
128 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznan KB DęBIEC Poznań bieg 5km A indywidualna
129 Mateusz Nowak 1996 Poznań bieg 5km B indywidualna
130 Daria Konarczyk 19961996 Rokietnica bieg 5km A indywidualna
131 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
132 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
133 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A indywidualna
134 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
135 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
136 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
137 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
138 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna
139 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
140 Agata Surdyk 1966 Golęczewo NW 5 km A indywidualna
141 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A indywidualna
142 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław TurboGroszki.run NW 5 km A indywidualna
143 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
144 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
145 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy bieg 5km A indywidualna
146 Sandra Janasiewicz 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
147 Magdalena Kwiatkowska 1981 Mogilno bieg 5km B indywidualna
148 Łukasz Juszczak 1989 Mościenica bieg 10km A indywidualna
149 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
150 Ewa Wojtkowiak 1991 Wąsosz NW 5 km A indywidualna
151 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
152 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
153 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
154 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
155 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
156 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
157 Wojciech Łaszcz 1963 Piła Fabryka Norwika Trzcianka NW 5 km A indywidualna
158 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km A indywidualna
159 Maria Idziak 1978 Drwęsa bieg 10km A indywidualna
160 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
161 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
162 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
163 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
164 HELENA FIC 1976 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
165 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
166 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
167 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
168 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
169 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
170 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
171 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
172 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
173 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
174 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
175 Mariusz Kaczmarek 1959 Sulechów bieg 10km A indywidualna
176 Agata Dawidowska 1980 Poznań NW 5 km B indywidualna
177 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A indywidualna
178 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
179 Kinga Gawel 1974 Wronki NW 5 km A indywidualna
180 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
181 Jolanta Piotrowska 1982 Nekla bieg 5km A indywidualna
182 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
183 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
184 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A indywidualna
185 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
186 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
187 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
188 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
189 Wiesław Pera 1976 Pleszew bieg 10km B indywidualna
190 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
191 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A indywidualna
192 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
193 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
194 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
195 Dawid Sosiński 1984 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 10km A indywidualna
196 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A indywidualna
197 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
198 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
199 Małgorzata Łakoma 1977 Płock bieg 10km A indywidualna
200 Paulina Sech 198619861986 Klenica bieg 5km A indywidualna