Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacjasortuj malejąco Nazwa pary
1 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A
2 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
3 Arkadiusz Socha 1974 Poznań bieg 5km A
4 Radosław Nowak 1980 Opole bieg 10km A
5 Krzysztof Wołowicz 1989 Poznań bieg 10km A
6 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A
7 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
8 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
9 ALDONA PAPKA 1972 wOJNOWICE bieg 5km A
10 Monika Mantaj 1979 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km A
11 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
12 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
13 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A
14 Sylwia Cebulska 1977 Oborniki bieg 5km B
15 Agata Surdyk 1966 Golęczewo NW 5 km A
16 Justyna Mioduszewska 1976 Poznań bieg 10km A
17 maria małoszczyk 1957 poznan NW 5 km A
18 Karolina Matelska 1980 Poznań bieg 5km A
19 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
20 Zuzanna Pichola 1986 Poznań bieg 5km A
21 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
22 Paulina Kowalczyk 1992 Otorowo bieg 5km Karnet A
23 Karolina Zygmunt 1997 Poznań bieg 5km Karnet A
24 anita skoczylas 1973 poznań bieg 5km A
25 Zdzisław Bruss 1939 Poznań NW 5 km A
26 Małgorzata Gugała 1986 Poznań bieg 5km A
27 Tomasz Tomelka 1986 Kaźmierz bieg 10km A
28 JAREK BIECHOŃSKI 1977 POZNAŃ bieg 10km Karnet A
29 Waldemar Grobelny 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km B
30 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A
31 Aleksandra Sobieraj 2006 Sieraków bieg 5km B
32 Tadeusz Kowalczyk 1965 Otorowo bieg 5km Karnet A
33 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 5km A
34 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku NW 5 km A
35 Tomasz Gomol Rokietnica Dat-Schaub Polska A
36 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km Karnet A
37 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec bieg 5km A
38 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 5km A
39 Rafał Szydłowski 1970 Książenice bieg 10km A
40 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km Karnet A
41 Magdalena Skiba 1992 Poznań bieg 5km A
42 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B
43 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
44 Marta Matuszewska 1978 Plewiska bieg 5km A
45 Tadeusz Berger 1953 Poznań NW 5 km A
46 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
47 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A
48 Wojtek Borowski 1978 Jarocin bieg 10km Karnet A
49 Mariola Korbas 1980 Sady zaChartowana bieg 5km A
50 Przemysław Idziak 1994 Kościan bieg 5km A
51 Robert Nowek 1963 Warszawa bieg 10km A
52 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn bieg 5km A
53 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno SBRT bieg 5km Karnet A
54 Katarzyna Jędrasik 1990 Poznań bieg 5km Karnet B
55 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
56 Robert Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
57 Marek Jędraszczak 196019601960 Poznań bieg 5km A
58 Daria Lutomska 1987 Komorniki bieg 5km A
59 SEBASTIAN TORCHAŁA 1977 Kobylnica J&Z TORCH / Mistrzowski Trening bieg 10km Karnet A
60 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
61 Karolina Kurzątkowska 1996 Poznań bieg 5km A
62 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań Fred & Waloy bieg 10km Karnet A
63 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
64 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet B
65 Alina Wiśniewska 1965 Murowana Goślina Smashing Pąpkins bieg 5km B
66 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
67 Ania Kowalska 1995 Kalisz NW 5 km B
68 Anna Kuźma 1990 Poznań NW 5 km Karnet A
69 Monika Kupińska 1975 Szczytniki bieg 5km A
70 Joanna Stanisławska 19941994 Wągrowiec bieg 5km A
71 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
72 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A
73 Monika Zapert 1985 Poznań bieg 5km A
74 Patryk Toniński 1996 Mosina bieg 10km Karnet B
75 Dominika Mąkosza 1981 Nowa Wieś bieg 5km B
76 Anna Wencka 1984 Kowanòwko KĘSY TEAM bieg 5km A
77 Bartłomiej Kędzia 1977 Lipno OSP Radomicko bieg 10km Karnet A
78 Jakub Krukowski 1986 Poznań bieg 10km Karnet A
79 Arkadiusz i Monika Kolendo 1979 Ryczywół bieg 10km A
80 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
81 Agnieszka Andrzejewska 1992 Puszczykowo bieg 10km Karnet B
82 Tomasz Golczewski 1978 Poznań bieg 10km A
83 Kamila Bazanek 1972 Komorniki NW 5 km A
84 Anna Przybylska 1985 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
85 Weronika Socha 2006 Poznań bieg 5km A
86 Monika i Arkadiusz Graś 1986 Ryczywół bieg 10km A
87 Monika Mrozińska 1980 Poznań bieg 10km A
88 Jadzka Jaworek 1984 Chrzypsko Wielkie bieg 10km A
89 Hanna Wołowicz 1988 Poznań bieg 10km A
90 Tomasz Górlaga 1976 Szczytniki bieg 10km A
91 Maria Rybarczyk 1980 Wronki bieg 5km B indywidualna
92 Kasia Klecha 1978 Poznań KB UEP bieg 5km A indywidualna
93 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów WLKP bieg 10km B indywidualna
94 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A indywidualna
95 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A indywidualna
96 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
97 Ivan Moskaliuk 1991 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
98 Richard Szymański 1977 Wronki bieg 5km A indywidualna
99 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
100 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog NW 5 km A indywidualna