Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 A
2 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
3 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
4 Maciej Woźniak 1971 Pniewy bieg 10km A w parze Ula i Maciej
5 Mirosław Szulc 195119511951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
6 Sławomir Żyła 1983 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
7 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
8 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
9 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
10 Miłosz Janicki 2001 Wronki bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
11 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
12 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
13 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
14 Paulina Marchlewicz 1975 Poznań bieg 10km A indywidualna
15 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
16 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
17 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
18 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
19 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo bieg 10km A w parze Ula i Maciej
20 Natalia Zawodna 1987 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
21 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
22 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10km A indywidualna
23 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A indywidualna
24 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
25 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
26 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 10km A indywidualna
27 Krzysztof Królikowski 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
28 adrian libera 1983 poznan bieg 10km A indywidualna
29 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
30 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A indywidualna
31 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A indywidualna
32 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna
33 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
34 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A indywidualna
35 Łukasz Żyłka 1992 Wiry bieg 10km A indywidualna
36 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A indywidualna
37 Agnieszka Małecka 1983 Gądki bieg 10km A
38 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 10km A indywidualna
39 Beata Królikowska 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
40 Anna Karabasz 1971 Poznań bieg 10km A indywidualna
41 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
42 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A indywidualna
43 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski bieg 10km A indywidualna
44 Małgorzata Sucharczuk-Skumiewska 1990 Komorniki bieg 10km A indywidualna
45 Tomasz Golczewski 1978 Poznań bieg 10km A indywidualna
46 Damian Zieliński 1995 Mosina bieg 10km A indywidualna
47 Mateusz Woźny 1993 Dębno bieg 10km A indywidualna
48 Majka Kornowicz 1994 Poznań Mistrzowski Trening bieg 10km A w parze Jarek i Majka
49 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km Karnet A indywidualna
50 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun bieg 10km A indywidualna
51 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
52 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
53 Wirginia Wojtczak 1996 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
54 Piotr Kowalski 1980 Poznań Dom bieg 10km A indywidualna
55 Robert Studziński 198019801980 Poznań bieg 10km A indywidualna
56 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
57 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
58 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
59 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
60 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
61 Karolina Świrska 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
62 Piotr Trawczyński 1995 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
63 Alina Winkel 1984 Gądki bieg 10km A indywidualna
64 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
65 Paulina Leszczyńska 1991 Poznań bieg 10km B indywidualna
66 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
67 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A indywidualna
68 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki Banita team bieg 10km A indywidualna
69 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A indywidualna
70 Małgorzata Karlak 1974 Poznań bieg 10km A w parze Śka i Andrew
71 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
72 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A indywidualna
73 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
74 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
75 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
76 Łukasz Juszczak 1989 Mościenica bieg 10km A indywidualna
77 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
78 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
79 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
80 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
81 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
82 Andrzej Karlak 1976 Poznań bieg 10km A w parze Śka i Andrew
83 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
84 Maria Idziak 1978 Drwęsa bieg 10km A indywidualna
85 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
86 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
87 Marek Jędraszczak 196019601960 Poznań bieg 10km A
88 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
89 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
90 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
91 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
92 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
93 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
94 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
95 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A indywidualna
96 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
97 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
98 Igor Gortat 1984 Poznań bieg 10km A w parze Tereska i Trener
99 Mariusz Kaczmarek 1959 Sulechów bieg 10km A indywidualna
100 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's