Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj rosnąco Rywalizacja Nazwa pary
1 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
2 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
3 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
4 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
5 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
6 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
7 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
8 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A indywidualna
9 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A indywidualna
10 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km Karnet A indywidualna
11 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań Pyrland Park Linowy Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
12 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
13 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
14 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
15 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
16 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
17 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A indywidualna
18 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
19 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
20 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
21 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
22 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
23 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
24 Bogdan Łakomy 1975 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
25 Ewa Pauter 1996 Pobiedziska bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
26 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
27 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
28 Wojciech Olejnik 1996 Kwilcz bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
29 Adriana Nowicka 1992 Jarocin bieg 5km B indywidualna
30 Agnieszka Lűck 1993 Szamotuły bieg 5km B indywidualna
31 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
32 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
33 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
34 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo NW 5 km B indywidualna
35 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz bieg 5km B
36 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
37 Bartosz Ziętek 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
38 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
39 Jolanta Małecka 1983 Miękowo NW 5 km B
40 Mateusz Nowak 1996 Poznań bieg 5km B indywidualna
41 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
42 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna
43 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
44 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
45 Magdalena Kwiatkowska 1981 Mogilno bieg 5km B indywidualna
46 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
47 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
48 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
49 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
50 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
51 Agata Dawidowska 1980 Poznań NW 5 km B indywidualna
52 Łukasz Pietruszka 1987 Małomice bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
53 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
54 Aleksandra Grabowska-Szych 1955 Poznań NW 5 km B
55 Wiesław Pera 1976 Pleszew bieg 10km B indywidualna
56 Monika Łakoma 1984 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
57 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
58 Agata Skrzypczak 1985 Nochowo bieg 10km B w parze
59 Maciej Woźniak 1971 Pniewy bieg 10km A w parze Ula i Maciej
60 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
61 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
62 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
63 Iwona Zielonka 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
64 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
65 Dominik Majewski 2000 Rogoźno bieg 5km A w parze Szyszki
66 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
67 Małgorzata Horowska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
68 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
69 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice NW 5 km A indywidualna
70 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 5km A indywidualna
71 Mirosław Szulc 195119511951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
72 Anna Jacewicz 1983 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
73 Sławomir Żyła 1983 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
74 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
75 Roman Płotkowski 1974 Warszawa DOPPIO NW 5 km A indywidualna
76 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
77 Monika Sobczak 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
78 Jacek Melon 1976 Jastrowie bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
79 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
80 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
81 Inna Ukrainska 1989 Gdańsk NW 5 km A indywidualna
82 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
83 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
84 Miłosz Janicki 2001 Wronki bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
85 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
86 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo bieg 10km A w parze Ula i Maciej
87 Andrzej Ostapiuk 197119711972 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
88 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16 bieg 5km A
89 Paulina Marchlewicz 1975 Poznań bieg 10km A indywidualna
90 Jagoda Howil 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
91 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
92 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
93 Agata Madej 1987 Poznań Quest Road bieg 5km A indywidualna
94 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10km A indywidualna
95 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
96 Larysa Georgiew 2002 Mielno bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
97 Agnieszka Paprota 1973 Kiszewo Namaste NW 5 km A indywidualna
98 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka bieg 5km A indywidualna
99 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
100 Monika Nowak 1980 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team