Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco Rywalizacja Nazwa pary
101 agnieszka janowska 1980 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
102 Łukasz Dobrowolski 1991 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
103 Anna Sternal 197619761976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
104 Robert Studziński 198019801980 Poznań bieg 10km A indywidualna
105 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A indywidualna
106 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
107 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km A indywidualna
108 Wirginia Wojtczak 1996 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
109 Weronika Mazurek 2000 Poznań bieg 5km A indywidualna
110 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A indywidualna
111 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A indywidualna
112 Aneta Pham 1997 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
113 Karolina Jakubowska 1987 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
114 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
115 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
116 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
117 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg 5km A indywidualna
118 Kuba Mikołajczak 1978 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
119 DARIA CIEŚLAK 1983 POZNAŃ bieg 5km A w parze SASIA & DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
120 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań bieg 5km A indywidualna
121 Krzysztof Jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
122 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 5km A indywidualna
123 michał janowski 1978 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
124 Katarzyna Adamczewska 1985 Opalenica bieg 5km A w parze Kejti i Karuś
125 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
126 Iryna Struhova 1985 Poznan Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
127 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
128 Karolina Świrska 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
129 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
130 Weronika Ratajczak 2002 Cieśle bieg 5km A w parze Szyszki
131 Piotr Trawczyński 1995 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
132 Alina Winkel 1984 Gądki bieg 10km A indywidualna
133 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
134 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
135 Mikołaj Kruszka 1995 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
136 Nela Zacharczuk 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
137 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
138 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
139 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wlkp. Ewelina Waliszewska bieg 5km A indywidualna
140 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki Banita team bieg 10km A indywidualna
141 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A indywidualna
142 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznan KB DęBIEC Poznań bieg 5km A indywidualna
143 Daria Konarczyk 19961996 Rokietnica bieg 5km A indywidualna
144 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
145 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A indywidualna
146 Katarzyna Antoszewska 1980 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
147 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
148 Maksym Myrnyi 1983 Poznań Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
149 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
150 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
151 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
152 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
153 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
154 Lukasz Statucki 1981 Poznań bieg 5km A
155 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 5km A w parze
156 Agata Surdyk 1966 Golęczewo NW 5 km A indywidualna
157 Krzysztof Templin 1994 Kaźmierz bieg 5km A w parze CrossFat
158 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A indywidualna
159 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław TurboGroszki.run NW 5 km A indywidualna
160 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
161 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
162 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki 64-510 bieg 5km A
163 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
164 Tomasz Masztalerz 1985 Sędzinko bieg 5km A w parze Asia i Tomek
165 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy bieg 5km A indywidualna
166 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
167 Sandra Janasiewicz 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
168 OSKA KASPROWIAK 2004 Rydzyna bieg 5km A
169 Łukasz Juszczak 1989 Mościenica bieg 10km A indywidualna
170 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Wy-Biegani Szczecin bieg 5km A
171 Piotr Antoszewski 1972 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
172 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
173 Ewa Wojtkowiak 1991 Wąsosz NW 5 km A indywidualna
174 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
175 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
176 Anna Gucka 1982 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
177 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
178 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
179 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
180 Anna Buszkiewicz 1972 Oborniki bieg 5km A w parze
181 Marek Jędraszczak 196019601960 Poznań bieg 10km A
182 Marta Baumert 1998 Kłecko bieg 5km A w parze CrossFat
183 Wojciech Łaszcz 1963 Piła Fabryka Norwika Trzcianka NW 5 km A indywidualna
184 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km A indywidualna
185 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
186 Maria Idziak 1978 Drwęsa bieg 10km A indywidualna
187 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
188 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
189 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
190 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
191 HELENA FIC 1976 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
192 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
193 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
194 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
195 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
196 Aneta Bugajska 1972 Poznań Dynamic NW 5 km A
197 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
198 Hanna Kosmowska 1967 Oborniki NW 5 km A
199 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
200 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna