Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco Rywalizacja Nazwa pary
1 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 5km A w parze Iwona i Grzesiek
2 Izabela Babicka 1980 Zalasewo bieg 5km A w parze Iza i Arek
3 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A
4 Mateusz Pogudz 1992 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg 5km A w parze Mateusz i Paulina PJ
5 Kasia Klecha 1978 Poznań KB UEP bieg 5km A indywidualna
6 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A indywidualna
7 Wasyl Grabowski 1965 Wasylewo Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A w parze Wasyle
8 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A indywidualna
9 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team NW 5 km A w parze W+S Dworki Team
10 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
11 Ivan Moskaliuk 1991 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
12 Danusia Grabowska 1974 Poznań Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A w parze Rusałka i Zwierzak
13 Richard Szymański 1977 Wronki bieg 5km A indywidualna
14 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
15 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog NW 5 km A indywidualna
16 Wioletta Zabawska 1986 Nowa Sól Kb Wikon bieg 5km A w parze ViP Viola i Paweł
17 Arkadiusz Socha 1974 Poznań bieg 5km A
18 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki bieg 5km A indywidualna
19 Radosław Nowak 1980 Opole bieg 10km A
20 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina Piekielnie Zgrani bieg 5km A indywidualna
21 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A indywidualna
22 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A w parze Biegamy i Się Bardzo Kochamy ❤️
23 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
24 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz # Team RUN Gołańcz bieg 5km A indywidualna
25 Irena Majłowska 1953 Gorzów WLKP bieg 10km A indywidualna
26 Małgorzata Sokółka 1977 Kwilcz MMA Devil Invictus BJJ Międzychód bieg 5km A indywidualna
27 Krzysztof Chlebowski 1984 ŚREM Best Team Śrem bieg 5km A indywidualna
28 Krzysztof Wołowicz 1989 Poznań bieg 10km A
29 Łukasz Kaniewski 1981 Kcynia Aktywna Kcynia NW 5 km A w parze Kaniewscy
30 Paulina Kujawa 1987 Poznań Świerczewo Run bieg 5km A w parze Paula&Damicz
31 Karolina Witek 1987 Poznań Witek bieg 5km A w parze Witki
32 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km A indywidualna
33 Dawid Kwiatek 1979 Poznań bieg 10km A indywidualna
34 Monika Jóźwiak 1993 Toruń bieg 5km A w parze Kaczki
35 Anna Wróż 1982 Kostrztn bieg 5km A indywidualna
36 Joanna Nowak 1984 STĘSZEW STĘSZEW TEAM NW 5 km A w parze Asia i Darek
37 Arkadiusz Prusakiewicz 1973 Zalasewo bieg 5km A w parze Iza i Arek
38 Paweł Bubel 1988 Nowa Sól Kb Wikon bieg 5km A w parze ViP Viola i Paweł
39 Paulina Jezierska 1993 Poznań bieg 5km A w parze Paulina i Mateusz PJ
40 Andrzej Czapczyk 1960 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A w parze Asia i Czapa Biegają
41 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A
42 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
43 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
44 Michał Janowski 1978 Szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
45 Małgorzata Graś-Ligocka 1991 Poznań bieg 5km A w parze Małgosia i Michał
46 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
47 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km A indywidualna
48 Piotr Zwizchlewski 1974 Poznań Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A w parze Rusałka i Zwierzak
49 Marta Nowakowska 1987 Bydgoszcz DEAF GARMIN_CUBE NW 5 km A w parze Marta i Grzegorz ♡
50 Marzena Prusakiewicz 1971 Września PRUSAK TEAM bieg 5km A w parze Marzena i Rafał
51 Iwona Pyrek 1981 Wałcz bieg 10km A indywidualna
52 Anna Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebaiania
53 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów bieg 10km A indywidualna
54 Maria Spychała 1978 Wroni bieg 5km A indywidualna
55 ALDONA PAPKA 1972 wOJNOWICE bieg 5km A
56 Rafał Tomowiak 1984 Leszno # SzymanowskiTeam bieg 5km A indywidualna
57 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton NW 5 km A indywidualna
58 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Gmina Żnin bieg 5km A w parze Edyta i Karol
59 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
60 Sylwia Kolińska 1977 Gołańcz # Team RUN Gołańcz bieg 5km A indywidualna
61 Monika Mantaj 1979 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km A
62 Agata Hajdziona 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A indywidualna
63 Marcin Borowczak 1987 Poznań bieg 10km A indywidualna
64 Łukasz Foltyński 1983 Poznań NW 5 km A indywidualna
65 Patryk Jankowiak 1978 Szczytniki bieg 5km A indywidualna
66 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno bieg 10km A indywidualna
67 Violetta Żerko 1971 Swarzędz Swarzędz bieg 5km A w parze Pingwin i Gazela
68 Nikola Nowak 2003 Nowy Tomyśl bieg 5km A indywidualna
69 Natalia Kośmicka 1983 Oborniki KĘSY TEAM bieg 5km A indywidualna
70 Krzysztof Tecław 1967 Oborniki bieg 5km A indywidualna
71 Krystyna Kłosińska 1991 Poznań bieg 5km A indywidualna
72 Dariusz Nowak 1983 STĘSZEW STĘSZEW TEAM NW 5 km A w parze Asia i Darek
73 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega bieg 10km A indywidualna
74 Anna Kościelniak 1983 Śrem bieg 5km A indywidualna
75 Emilian Szpura 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
76 Joanna Kalińska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
77 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
78 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz bieg 10km A indywidualna
79 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
80 Paweł Witek 1985 Poznań Witek bieg 5km A w parze Witek
81 Michał Ligocki 1989 Poznań bieg 5km A w parze Małgosia i Michał
82 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego bieg 10km A indywidualna
83 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A indywidualna
84 Anna Liczbińska 1987 Poznan bieg 5km A indywidualna
85 Grzegorz Nowakowski 1984 Bydgoszcz DEAF GARMIN_GIANT NW 5 km A w parze Marta i Grzegorz
86 Rafał Mańka 1970 Wrzesnia PRUSAK TEAM bieg 5km A w parze Marzena i Rafał
87 Łukasz Zygmunt 1976 Karsko Zygmunt Team bieg 10km A indywidualna
88 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem bieg 5km A indywidualna
89 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO NW 5 km A w parze MORSY B i N
90 Kinga Gawel 1974 Wronki NW 5 km A indywidualna
91 krzysztof Jena 1956 pniewy bieg 5km A w parze krzys i jadzia - razem
92 Paulina Gola 1995 Oborniki NORDEC bieg 5km A w parze Chude Byczki
93 Mateusz Wrzałkowski 1990 Tczew bieg 10km A indywidualna
94 Karol Osiński 1983 Żnin Gmina Żnin bieg 5km A w parze Edyta i Karol
95 Anna Stachowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
96 Marek Pućka 1975 Gniezno bieg 10km A w parze Monika i Marek
97 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Ania i Paweł
98 Jadwiga Duda-Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
99 Olga Żeganowska 1980 Kościan bieg 5km A indywidualna
100 Agata Surdyk 1966 Golęczewo NW 5 km A