Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
201 Anna Karabasz 1971 Poznań bieg 10km A indywidualna
202 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
203 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
204 Mariusz Kaczmarek 1959 Sulechów bieg 10km A indywidualna
205 Łukasz Juszczak 1989 Mościenica bieg 10km A indywidualna
206 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A w parze
207 Anna Jurecka 1974 Poznań bieg 5km A w parze
208 Karina Jugo 1996 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
209 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
210 Krzysztof Jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
211 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
212 Marek Jędraszczak 196019601960 Poznań bieg 10km A
213 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
214 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A indywidualna
215 Mieszko Jaroniewski 1995 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
216 michał janowski 1978 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
217 agnieszka janowska 1980 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
218 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
219 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
220 Miłosz Janicki 2001 Wronki bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
221 Sandra Janasiewicz 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
222 Karolina Jakubowska 1987 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
223 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A indywidualna
224 Anna Jacewicz 1983 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
225 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
226 Maria Idziak 1978 Drwęsa bieg 10km A indywidualna
227 Jagoda Howil 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
228 Małgorzata Horowska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
229 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
230 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
231 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 10km A indywidualna
232 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
233 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
234 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
235 Anna Gucka 1982 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
236 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
237 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
238 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10km A indywidualna
239 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 5km A w parze
240 Natalia Grams 1988 Buk bieg 5km A indywidualna
241 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
242 Aleksandra Grabowska-Szych 1955 Poznań NW 5 km B
243 Igor Gortat 1984 Poznań bieg 10km A w parze Tereska i Trener
244 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
245 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
246 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
247 Igor Glass 1974 poznań PPCC bieg 5km A w parze Agą i Igor
248 Larysa Georgiew 2002 Mielno bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
249 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
250 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
251 Kinga Gawel 1974 Wronki NW 5 km A indywidualna
252 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
253 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
254 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
255 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
256 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
257 Karolina Fojut-Janicka 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
258 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
259 HELENA FIC 1976 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
260 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
261 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
262 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
263 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
264 Łukasz Fabiański 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
265 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
266 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
267 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
268 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
269 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
270 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
271 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
272 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
273 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
274 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
275 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
276 Łukasz Dobrowolski 1991 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
277 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
278 Agata Dawidowska 1980 Poznań NW 5 km B indywidualna
279 Marta Dańczak 1982 Poznań Adam Borkowski Team bieg 5km A indywidualna
280 Karol Dąbrowski 1983 Dąbrowa bieg 5km A w parze Katrina i Dabek
281 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
282 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
283 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
284 DARIA CIEŚLAK 1983 POZNAŃ bieg 5km A w parze SASIA & DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
285 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A indywidualna
286 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice NW 5 km A indywidualna
287 JERZY CHOLEWA 1961 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
288 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
289 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
290 Anna Buszkiewicz 1972 Oborniki bieg 5km A w parze
291 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
292 Aneta Bugajska 1972 Poznań Dynamic NW 5 km A
293 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
294 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A indywidualna
295 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań bieg 5km A indywidualna
296 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki 64-510 bieg 5km A
297 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
298 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
299 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
300 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki