Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
101 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
102 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
103 Jolanta Piotrowska 1982 Nekla bieg 5km A indywidualna
104 Łukasz Pietruszka 1987 Małomice bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
105 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A indywidualna
106 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
107 Aneta Pham 1997 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
108 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A indywidualna
109 Wiesław Pera 1976 Pleszew bieg 10km B indywidualna
110 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
111 Paweł Paziewski 1991 Toruń bieg 5km A w parze Ala i Paweł
112 Ewa Pauter 1996 Pobiedziska bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
113 Alicja Patela 1990 Poznań bieg 5km A w parze Ala i Paweł
114 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
115 Agnieszka Paprota 1973 Kiszewo Namaste NW 5 km A indywidualna
116 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznan KB DęBIEC Poznań bieg 5km A indywidualna
117 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
118 Andrzej Ostapiuk 197119711972 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
119 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A indywidualna
120 Wojciech Olejnik 1996 Kwilcz bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
121 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
122 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
123 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
124 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
125 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
126 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 10km A indywidualna
127 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 5km A indywidualna
128 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A indywidualna
129 Adriana Nowicka 1992 Jarocin bieg 5km B indywidualna
130 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16 bieg 5km A
131 Monika Nowak 1980 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
132 Mateusz Nowak 1996 Poznań bieg 5km B indywidualna
133 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
134 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
135 Karolina Młodożyńska 1973 Oborniki Czarownice NW 5 km A indywidualna
136 Maksym Myrnyi 1983 Poznań Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
137 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A indywidualna
138 Kuba Mikołajczak 1978 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
139 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
140 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg 5km A indywidualna
141 Jacek Melon 1976 Jastrowie bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
142 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
143 Agnieszka Małecka 1983 Gądki bieg 10km A
144 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
145 Jolanta Małecka 1983 Miękowo NW 5 km B
146 Aldona Małachowska 1963 Oborniki NW 5 km A
147 Weronika Mazurek 2000 Poznań bieg 5km A indywidualna
148 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km A indywidualna
149 Tomasz Masztalerz 1985 Sędzinko bieg 5km A w parze Asia i Tomek
150 Magdalena Marczak 1990 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
151 Paulina Marchlewicz 1975 Poznań bieg 10km A indywidualna
152 Monika Mantaj 1979 Oborniki Czarownice NW 5 km A
153 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
154 Dominik Majewski 2000 Rogoźno bieg 5km A w parze Szyszki
155 Agata Madej 1987 Poznań Quest Road bieg 5km A indywidualna
156 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 5km A indywidualna
157 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A indywidualna
158 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
159 Agnieszka Lűck 1993 Szamotuły bieg 5km B indywidualna
160 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
161 Natalia Lisewska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
162 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
163 adrian libera 1983 poznan bieg 10km A indywidualna
164 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
165 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A indywidualna
166 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
167 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
168 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna
169 Magdalena Kwiatkowska 1981 Mogilno bieg 5km B indywidualna
170 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
171 Mikołaj Kruszka 1995 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
172 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
173 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
174 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
175 Krzysztof Królikowski 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
176 Beata Królikowska 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
177 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
178 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Wy-Biegani Szczecin bieg 5km A
179 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
180 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
181 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
182 Hanna Kosmowska 1967 Oborniki NW 5 km A
183 Magdalena Kosmowska 1991 Oborniki NW 5 km A
184 Majka Kornowicz 1994 Poznań Mistrzowski Trening bieg 10km A w parze Jarek i Majka
185 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
186 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
187 Daria Konarczyk 19961996 Rokietnica bieg 5km A indywidualna
188 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A indywidualna
189 Damian Kogut 1995 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
190 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
191 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
192 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
193 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
194 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
195 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
196 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
197 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań Pyrland Park Linowy Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
198 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A indywidualna
199 OSKA KASPROWIAK 2004 Rydzyna bieg 5km A
200 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A indywidualna