Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Anna Łuczak 1980 Przeźmierowo Zeelandia Team bieg 5km A indywidualna
2 Piotr Łożyński 1978 Wronki NW 5 km A w parze Łożyki
3 Natalia Łożyńska 1984 Wronki NW 5 km A w parze Łożyki
4 Aleksandra Łaszkiewicz 1989 Trzcianka Zaspani Hydro Trzcianka bieg 10km B w parze Ola i Józek
5 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
6 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo bieg 5km A indywidualna
7 Piotr Żyłka 1991 Poznań bieg 10km A indywidualna
8 Łukasz Zygmunt 1976 Karsko Zygmunt Team bieg 10km A indywidualna
9 Karolina Zygmunt 1997 Poznań bieg 5km Karnet A
10 Piotr Zwizchlewski 1974 Poznań Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A w parze Rusałka i Zwierzak
11 Jaroslaw Zwiernik 1971 Środa Wlkp. Poznań bieg 10km A indywidualna
12 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
13 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
14 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
15 Jagoda Ziomek 1997 Witnica Wierzbicki Runing Project bieg 10km A indywidualna
16 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
17 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Jagodzianki bieg 5km A indywidualna
18 Violetta Żerko 1971 Swarzędz Swarzędz bieg 5km A w parze Pingwin i Gazela
19 Olga Żeganowska 1980 Kościan bieg 5km A indywidualna
20 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn bieg 5km A
21 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
22 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A
23 Monika Zapert 1985 Poznań bieg 5km A
24 Małgorzata Zagrodnik 1985 Poznań bieg 5km A indywidualna
25 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km Karnet A
26 Wioletta Zabawska 1986 Nowa Sól Kb Wikon bieg 5km A w parze ViP Viola i Paweł
27 Małgorzata Włodarczyk 1982 Plewiska Color Trend Wiktoria Jakubowska bieg 5km A indywidualna
28 Jakub Wyrwa 1994 Poznań bieg 5km A w parze Drink Team
29 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega bieg 10km A indywidualna
30 Mateusz Wrzałkowski 1990 Tczew bieg 10km A indywidualna
31 Anna Wróż 1982 Kostrztn bieg 5km A indywidualna
32 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
33 Krzysztof Wołowicz 1989 Poznań bieg 10km A
34 Hanna Wołowicz 1988 Poznań bieg 10km A
35 michal wozniak 1979 poznan bieg 5km B indywidualna
36 Joanna Woźniak 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
37 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna NW 5 km A indywidualna
38 Ewa Wolska 1968 Oborniki NORDEC bieg 5km A indywidualna
39 Kamil Wojtczak 1986 Poznań Maratończyk Poznań / #biegiemwlas bieg 10km Karnet A indywidualna
40 Krystian Wójcik 1993 Witnica Ślęzak Team bieg 10km A indywidualna
41 Marcel Wojciechowski 1994 LIpno bieg 5km A w parze Chude Byczki
42 Joanna Wojciechowska 1985 Piznań bieg 10km A indywidualna
43 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
44 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A indywidualna
45 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A indywidualna
46 Joanna Witt 1981 Śrem bieg 5km A w parze Asia i Błażej
47 Błażej Witt 1981 Śrem bieg 5km A w parze Asia i Błażej
48 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
49 Karolina Witek 1987 Poznań Witek bieg 5km A w parze Witki
50 Paweł Witek 1985 Poznań Witek bieg 5km A w parze Witek
51 Alina Wiśniewska 1965 Murowana Goślina Smashing Pąpkins bieg 5km B
52 GRZEGORZ Wierzowiecki 198419841984 zielona góra Berfit & Stachowski.eu bieg 5km A indywidualna
53 Anna Wierzchowska-Dziawgo 1994 WARSZAWA bieg 5km A w parze Ania i Tomek
54 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań bieg 10km A indywidualna
55 Wiesław Wiącek 1948 Skoki bieg 5km A indywidualna
56 Maciej Wencka 1992 Poznań bieg 5km A w parze Wniś i Maćko
57 Anna Wencka 1984 Kowanòwko KĘSY TEAM bieg 5km A
58 Grzegorz Welm 1970 Częstochowa Zabiegani Częstochowa bieg 10km A indywidualna
59 Adam Wasilewski 1986 Oborniki NORDEC bieg 5km A indywidualna
60 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 5km A w parze Iwona i Grzesiek
61 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 5km A w parze Iwona i Grzesiek
62 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A indywidualna
63 Sławomir Wartacz 1980 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A w parze Asia i Sławek
64 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań Fred & Waloy bieg 10km Karnet A
65 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
66 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 5km A indywidualna
67 Łukasz Walczak 1983 Przeźmierowo OSP Lusowo bieg 5km B indywidualna
68 Monika Wacławik 1991 Poznań Biegam by jeść więcej ciastek bieg 5km A indywidualna
69 Sebastian Urbaniak 1993 Plewiska bieg 10km Karnet A w parze Tuptańsko
70 Michał Twardowski 1985 ŚREM bieg 5km A w parze Fiona&Michu
71 Monika Twardowska 1984 Nochowo bieg 5km A w parze Fiona & Michu
72 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
73 SEBASTIAN TORCHAŁA 1977 Kobylnica J&Z TORCH / Mistrzowski Trening bieg 10km Karnet A
74 Patryk Toniński 1996 Mosina bieg 10km Karnet B
75 Rafał Tomowiak 1984 Leszno # SzymanowskiTeam bieg 5km A indywidualna
76 Waldemar Tomkowiak 1995 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 5km A w parze Olindaaa i WaldiRun
77 Tomasz Tomelka 1986 Kaźmierz bieg 10km A
78 Karolina Tomaszewska 1986 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km A indywidualna
79 Ola Thiede 1989 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 5km A w parze Olindaaa i WaldiRun
80 Dorota Teretyka 1974 Poznań KB DęBIEC bieg 5km B indywidualna
81 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki bieg 5km A indywidualna
82 Krzysztof Tecław 1967 Oborniki bieg 5km A indywidualna
83 Agnieszka Tecław 1984 Gałowo bieg 5km A indywidualna
84 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
85 Klaudia Szymczak 1998 Zagórów bieg 5km A w parze Klaudia i Darek
86 Anna Szymaś 1984 Szamotuly bieg 5km A indywidualna
87 Richard Szymański 1977 Wronki bieg 5km A indywidualna
88 Agnieszka Szymańska 1982 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
89 Rafał Szydłowski 1970 Książenice bieg 10km A
90 Ewelina Szumska 1996 Piła bieg 10km B w parze Koty biegają
91 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
92 Marta Sztorc 1990 Chełmża bieg 10km B w parze Marta i Bartosz
93 Emilian Szpura 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
94 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B
95 ANETA SZÓSTAKIEWICZ 1973 Potęgowo bieg 10km B w parze Aneta i Sławek
96 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A indywidualna
97 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno FAT fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km B w parze Paulina i Rafał
98 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno FAT fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km B w parze Paulina i Rafał
99 Matylda Szczepaniak 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
100 Bartosz Szczęch 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna