Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 A
2 Monika Łakoma 1984 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
3 Katarzyna Adamczewska 1985 Opalenica bieg 5km A w parze Kejti i Karuś
4 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
5 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A w parze B&R
6 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Bywaj W Bramie bieg 5km A w parze B&R
7 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
8 Marta Antczak 1985 Robakowo bieg 5km A indywidualna
9 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
10 Katarzyna Antoszewska 1980 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
11 Piotr Antoszewski 1972 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
12 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
13 Marcin Bartoszewski 1976 Poznań Quest Road bieg 5km A w parze Quest Road
14 Marta Baumert 1998 Kłecko bieg 5km A w parze CrossFat
15 Małgorzata Bednarek 1985 Poznań bieg 5km A indywidualna
16 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
17 Ireneusz Bernacki 1974 Swarzędz 8* bieg 5km A indywidualna
18 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A indywidualna
19 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
20 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A indywidualna
21 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
22 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
23 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/ Witkowo Biega bieg 5km A indywidualna
24 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
25 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
26 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
27 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
28 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki 64-510 bieg 5km A
29 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań bieg 5km A indywidualna
30 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A indywidualna
31 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
32 Aneta Bugajska 1972 Poznań Dynamic NW 5 km A
33 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
34 Anna Buszkiewicz 1972 Oborniki bieg 5km A w parze
35 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
36 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
37 JERZY CHOLEWA 1961 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
38 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice NW 5 km A indywidualna
39 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A indywidualna
40 DARIA CIEŚLAK 1983 POZNAŃ bieg 5km A w parze SASIA & DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
41 Julia Citkowska 2000 Wronki bieg 5km A w parze Julka&Mati
42 Michalina Cybak 2006 Czempiń MKS Juvenia Puszczykowo bieg 5km A indywidualna
43 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
44 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
45 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
46 Karol Dąbrowski 1983 Dąbrowa bieg 5km A w parze Katrina i Dabek
47 Marta Dańczak 1982 Poznań Adam Borkowski Team bieg 5km A indywidualna
48 Agata Dawidowska 1980 Poznań NW 5 km B indywidualna
49 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
50 Łukasz Dobrowolski 1991 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
51 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
52 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
53 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
54 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
55 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
56 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
57 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
58 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
59 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
60 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
61 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
62 Łukasz Fabiański 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
63 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
64 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
65 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
66 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
67 HELENA FIC 1976 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
68 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
69 Karolina Fojut-Janicka 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
70 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
71 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
72 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
73 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
74 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
75 Kinga Gawel 1974 Wronki NW 5 km A indywidualna
76 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
77 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
78 Larysa Georgiew 2002 Mielno bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
79 Igor Glass 1974 poznań PPCC bieg 5km A w parze Agą i Igor
80 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
81 Tomasz Golczewski 1978 Poznań bieg 10km A indywidualna
82 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
83 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
84 Igor Gortat 1984 Poznań bieg 10km A w parze Tereska i Trener
85 Aleksandra Grabowska-Szych 1955 Poznań NW 5 km B
86 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
87 Natalia Grams 1988 Buk bieg 5km A indywidualna
88 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 5km A w parze
89 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10km A indywidualna
90 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
91 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
92 Anna Gucka 1982 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
93 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
94 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
95 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
96 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 10km A indywidualna
97 Alicja Hekmat-Szał 1994 Poznań Walka Kostrzyn NW 5 km A w parze Alicja i Łukasz
98 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
99 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
100 Małgorzata Horowska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna