Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa parysortuj rosnąco
1 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
2 Łukasz Pietruszka 1987 Małomice bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
3 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
4 Bartosz Ziętek 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
5 Wirginia Wojtczak 1996 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
6 Piotr Trawczyński 1995 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
7 krzysztof zakościelny 1965 Więcbork Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
8 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
9 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
10 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
11 Aneta Pham 1997 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
12 Mikołaj Kruszka 1995 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
13 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
14 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
15 Krzysztof Królikowski 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
16 Beata Królikowska 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
17 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
18 SARA STACH 1992 Zbąszyń Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
19 Igor Glass 1974 poznań PPCC bieg 5km A w parze Agą i Igor
20 Katarzyna Antoszewska 1980 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
21 Piotr Antoszewski 1972 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
22 Katarzyna Adamczewska 1985 Opalenica bieg 5km A w parze Kejti i Karuś
23 Magdalena Marczak 1990 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
24 Łukasz Dobrowolski 1991 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
25 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo bieg 10km A w parze Ula i Maciej
26 Maciej Woźniak 1971 Pniewy bieg 10km A w parze Ula i Maciej
27 Monika Twardowska 1984 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
28 Michał Twardowski 1985 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
29 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
30 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
31 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
32 Igor Gortat 1984 Poznań bieg 10km A w parze Tereska i Trener
33 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
34 Sławomir Żyła 1983 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
35 Natalia Zawodna 1987 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
36 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
37 Anna Gucka 1982 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
38 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
39 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
40 Iryna Struhova 1985 Poznan Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
41 Maksym Myrnyi 1983 Poznań Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
42 Monika Łakoma 1984 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
43 Bogdan Łakomy 1975 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
44 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
45 Jacek Melon 1976 Jastrowie bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
46 Natalia Lisewska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
47 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
48 Karol Dąbrowski 1983 Dąbrowa bieg 5km A w parze Katrina i Dabek
49 Weronika Ratajczak 2002 Cieśle bieg 5km A w parze Szyszki
50 Dominik Majewski 2000 Rogoźno bieg 5km A w parze Szyszki
51 Łukasz Fabiański 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
52 Natalia Spychalska 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
53 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
54 Miłosz Janicki 2001 Wronki bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
55 Karolina Jakubowska 1987 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
56 Nela Zacharczuk 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
57 Anna Jacewicz 1983 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
58 Monika Nowak 1980 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
59 Małgorzata Schumacher 1987 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
60 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
61 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
62 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
63 Jagoda Howil 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
64 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
65 DARIA CIEŚLAK 1983 POZNAŃ bieg 5km A w parze SASIA & DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
66 Damian Kogut 1995 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
67 Dorota Potoła 1993 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
68 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
69 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
70 Krzysztof Templin 1994 Kaźmierz bieg 5km A w parze CrossFat
71 Marta Baumert 1998 Kłecko bieg 5km A w parze CrossFat
72 Patrycja Rachuta 1975 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
73 Andrzej Rachuta 1968 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
74 Andrzej Ostapiuk 197119711972 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
75 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
76 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
77 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
78 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
79 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
80 Anna Sternal 197619761976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
81 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
82 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
83 Paweł Paziewski 1991 Toruń bieg 5km A w parze Ala i Paweł
84 Alicja Patela 1990 Poznań bieg 5km A w parze Ala i Paweł
85 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
86 Iwona Zielonka 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
87 Karina Jugo 1996 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
88 Mieszko Jaroniewski 1995 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
89 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
90 Larysa Georgiew 2002 Mielno bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
91 Majka Kornowicz 1994 Poznań Mistrzowski Trening bieg 10km A w parze Jarek i Majka
92 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
93 agnieszka janowska 1980 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
94 michał janowski 1978 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
95 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
96 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
97 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
98 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
99 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
100 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's