Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa parysortuj malejąco
201 Adriana Nowicka 1992 Jarocin bieg 5km B indywidualna
202 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
203 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
204 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
205 Hanna Kosmowska 1967 Oborniki NW 5 km A
206 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A indywidualna
207 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
208 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 10km A indywidualna
209 Adrian Szydłowski 1987 Poznań bieg 5km A w parze Waleczne Paciaciaki
210 Paulina Szydłowska 1988 Poznań bieg 5km A w parze Waleczne Paciaciaki
211 Tomasz Masztalerz 1985 Sędzinko bieg 5km A w parze Asia i Tomek
212 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
213 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
214 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
215 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
216 Ewa Pauter 1996 Pobiedziska bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
217 Wojciech Olejnik 1996 Kwilcz bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
218 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
219 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
220 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
221 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
222 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
223 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
224 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
225 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
226 agnieszka janowska 1980 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
227 michał janowski 1978 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
228 Majka Kornowicz 1994 Poznań Mistrzowski Trening bieg 10km A w parze Jarek i Majka
229 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
230 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
231 Larysa Georgiew 2002 Mielno bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
232 Karina Jugo 1996 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
233 Mieszko Jaroniewski 1995 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
234 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
235 Iwona Zielonka 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
236 Paweł Paziewski 1991 Toruń bieg 5km A w parze Ala i Paweł
237 Alicja Patela 1990 Poznań bieg 5km A w parze Ala i Paweł
238 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
239 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
240 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
241 Anna Sternal 197619761976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
242 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
243 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
244 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
245 Andrzej Ostapiuk 197119711972 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
246 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
247 Patrycja Rachuta 1975 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
248 Andrzej Rachuta 1968 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
249 Krzysztof Templin 1994 Kaźmierz bieg 5km A w parze CrossFat
250 Marta Baumert 1998 Kłecko bieg 5km A w parze CrossFat
251 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
252 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
253 Damian Kogut 1995 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
254 Dorota Potoła 1993 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
255 DARIA CIEŚLAK 1983 POZNAŃ bieg 5km A w parze SASIA & DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
256 Jagoda Howil 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
257 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
258 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
259 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
260 Małgorzata Schumacher 1987 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
261 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
262 Anna Jacewicz 1983 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
263 Monika Nowak 1980 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
264 Karolina Jakubowska 1987 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
265 Nela Zacharczuk 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
266 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
267 Miłosz Janicki 2001 Wronki bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
268 Łukasz Fabiański 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
269 Natalia Spychalska 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
270 Weronika Ratajczak 2002 Cieśle bieg 5km A w parze Szyszki
271 Dominik Majewski 2000 Rogoźno bieg 5km A w parze Szyszki
272 Karol Dąbrowski 1983 Dąbrowa bieg 5km A w parze Katrina i Dabek
273 Natalia Lisewska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
274 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
275 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
276 Jacek Melon 1976 Jastrowie bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
277 Monika Łakoma 1984 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
278 Bogdan Łakomy 1975 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
279 Iryna Struhova 1985 Poznan Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
280 Maksym Myrnyi 1983 Poznań Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
281 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
282 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
283 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
284 Anna Gucka 1982 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
285 Sławomir Żyła 1983 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
286 Natalia Zawodna 1987 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
287 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
288 Igor Gortat 1984 Poznań bieg 10km A w parze Tereska i Trener
289 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
290 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
291 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
292 Monika Twardowska 1984 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
293 Michał Twardowski 1985 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
294 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo bieg 10km A w parze Ula i Maciej
295 Maciej Woźniak 1971 Pniewy bieg 10km A w parze Ula i Maciej
296 Magdalena Marczak 1990 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
297 Łukasz Dobrowolski 1991 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
298 Katarzyna Adamczewska 1985 Opalenica bieg 5km A w parze Kejti i Karuś
299 Katarzyna Antoszewska 1980 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
300 Piotr Antoszewski 1972 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek