Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa parysortuj malejąco
1 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A
2 Arkadiusz i Monika Kolendo 1979 Ryczywół bieg 10km A
3 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
4 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
5 Aneta Siejakowska 1966 Poznan NW 5 km A indywidualna
6 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A indywidualna
7 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
8 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
9 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
10 Natalia Nowak 1989 Mosina bieg 5km A indywidualna
11 ŁUKASZ KORNOSZ 1995 LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
12 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
13 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
14 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo bieg 5km A indywidualna
15 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A indywidualna
16 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
17 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi bieg 5km A indywidualna
18 Małgorzata Zagrodnik 1985 Poznań bieg 5km A indywidualna
19 Danuta Grześkowiak 1960 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza NW 5 km A indywidualna
20 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
21 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna NW 5 km A indywidualna
22 JUSTYNA JANKOWSKA 1987 WRONKI NW 5 km A indywidualna
23 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km A indywidualna
24 Mateusz Flaszyński 1991 Witnica #zaliniamety bieg 10km A indywidualna
25 Oliwia Gawron 1997 Poznań bieg 10km A indywidualna
26 Jagoda Ziomek 1997 Witnica Wierzbicki Runing Project bieg 10km A indywidualna
27 Maciej Majewski 1966 Poznań bieg 10km A indywidualna
28 Robert Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
29 Aleksandra Perkowska 19941994 Poznań bieg 5km A indywidualna
30 Małgorzata Włodarczyk 1982 Plewiska Color Trend Wiktoria Jakubowska bieg 5km A indywidualna
31 Karol Jędrasik 1994 Bydgoszcz bieg 5km B indywidualna
32 Mariusz Kania 1968 Żagań bieg 5km B indywidualna
33 Danuta Grzechowiak 1977 Poznań bieg 10km B indywidualna
34 JAREK BIECHOŃSKI 1977 POZNAŃ bieg 10km Karnet A
35 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
36 Jakub Krukowski 1986 Poznań bieg 10km Karnet A
37 Katarzyna Jędrasik 1990 Poznań bieg 5km Karnet B
38 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
39 Monika i Arkadiusz Graś 1986 Ryczywół bieg 10km A
40 GRZEGORZ Wierzowiecki 198419841984 zielona góra Berfit & Stachowski.eu bieg 5km A indywidualna
41 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
42 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego bieg 10km A indywidualna
43 Żaneta Cieślewicz 1976 Tarnowo Podgórne Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A indywidualna
44 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
45 Anna Kościelniak 1983 Śrem bieg 5km A indywidualna
46 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki bieg 5km A indywidualna
47 Agnieszka Tecław 1984 Gałowo bieg 5km A indywidualna
48 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
49 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
50 Alicja Błaszczyk 19791979 Szreniawa bieg 10km A indywidualna
51 EMILIA KOZERA 1971 Poznań bieg 5km A indywidualna
52 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A indywidualna
53 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
54 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10km A indywidualna
55 Joanna Kalińska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
56 Anna Hynek 1963 Bytyń Ania Drepta NW 5 km A indywidualna
57 Monika Mrozińska 1980 Poznań bieg 10km A
58 Michał Matysiak 1996 Poznań bieg 5km A indywidualna
59 Karolina Tomaszewska 1986 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km A indywidualna
60 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega bieg 10km A indywidualna
61 Jakub Stach 1994 Poznań Zobocz głupca... bieg 5km A indywidualna
62 Marita Rynowiecka-Słaby 1991 Poznań bieg 5km A indywidualna
63 Jakub Centka 1998 Gniezno bieg 5km A indywidualna
64 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz bieg 10km A indywidualna
65 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina Piekielnie Zgrani bieg 5km A indywidualna
66 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec bieg 5km A
67 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A indywidualna
68 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A indywidualna
69 Hubert Banaszak 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
70 Robert Madaj 1970 Witobel STĘSZEW TEAM NW 5 km A indywidualna
71 Emilian Szpura 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
72 Weronika Socha 2006 Poznań bieg 5km A
73 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn bieg 10km A indywidualna
74 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
75 Grzegorz Welm 1970 Częstochowa Zabiegani Częstochowa bieg 10km A indywidualna
76 Alina Wiśniewska 1965 Murowana Goślina Smashing Pąpkins bieg 5km B
77 Roksana Kania 1975 Żagań bieg 10km B indywidualna
78 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km Karnet A
79 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A
80 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet B
81 Zuzanna Pichola 1986 Poznań bieg 5km A
82 Radosław Nowak 1980 Opole bieg 10km A
83 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A indywidualna
84 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A
85 Bartosz Szczęch 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna
86 Tadeusz Berger 1953 Poznań NW 5 km A
87 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A indywidualna
88 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię bieg 10km A indywidualna
89 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A indywidualna
90 Natalia Jasińska 1971 Poznań NW 5 km A indywidualna
91 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
92 Matylda Szczepaniak 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
93 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
94 Anna Łuczak 1980 Przeźmierowo Zeelandia Team bieg 5km A indywidualna
95 Kasia Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne bieg 10km A indywidualna
96 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
97 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki bieg 5km A indywidualna
98 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
99 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
100 Monika Zapert 1985 Poznań bieg 5km A