Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
2 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
3 SARA STACH 1992 Zbąszyń Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
4 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
5 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
6 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A indywidualna
7 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
8 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
9 Miłosz Janicki 2001 Wronki bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
10 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki 64-510 bieg 5km A
11 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
12 Kinga Gawel 1974 Wronki NW 5 km A indywidualna
13 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
14 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A indywidualna
15 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Wy-Biegani Szczecin bieg 5km A
16 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10km A indywidualna
17 Łukasz Żyłka 1992 Wiry bieg 10km A indywidualna
18 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A indywidualna
19 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
20 Aneta Pham 1997 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
21 Mikołaj Kruszka 1995 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
22 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
23 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
24 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
25 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
26 krzysztof zakościelny 1965 Więcbork Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
27 Ewa Wojtkowiak 1991 Wąsosz NW 5 km A indywidualna
28 Roman Płotkowski 1974 Warszawa DOPPIO NW 5 km A indywidualna
29 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
30 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
31 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
32 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A indywidualna
33 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka bieg 5km A indywidualna
34 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka NW 5 km A indywidualna
35 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A indywidualna
36 Paweł Paziewski 1991 Toruń bieg 5km A w parze Ala i Paweł
37 agnieszka janowska 1980 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
38 michał janowski 1978 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
39 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
40 Agnieszka Lűck 1993 Szamotuły bieg 5km B indywidualna
41 Aleksandra Serafin 1994 Szamotuły bieg 5km A indywidualna
42 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
43 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
44 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
45 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 10km A indywidualna
46 Ireneusz Bernacki 1974 Swarzędz 8* bieg 5km A indywidualna
47 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A indywidualna
48 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 5km A indywidualna
49 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
50 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
51 Mariusz Kaczmarek 1959 Sulechów bieg 10km A indywidualna
52 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
53 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
54 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
55 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
56 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
57 Krzysztof Królikowski 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
58 Beata Królikowska 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
59 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
60 Sara Zagusta 1997 Skórzewo bieg 5km A indywidualna
61 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A indywidualna
62 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km A indywidualna
63 Tomasz Masztalerz 1985 Sędzinko bieg 5km A w parze Asia i Tomek
64 OSKA KASPROWIAK 2004 Rydzyna bieg 5km A
65 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 5km A w parze
66 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A indywidualna
67 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A indywidualna
68 Daria Konarczyk 19961996 Rokietnica bieg 5km A indywidualna
69 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
70 Agnieszka Staśkowiak 1973 Rokietnica bieg 5km A
71 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
72 Dominik Majewski 2000 Rogoźno bieg 5km A w parze Szyszki
73 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
74 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
75 Marta Antczak 1985 Robakowo bieg 5km A indywidualna
76 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
77 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
78 Małgorzata Łakoma 1977 Płock bieg 10km A indywidualna
79 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
80 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
81 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
82 Iwona Zielonka 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
83 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
84 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
85 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
86 Anna Jacewicz 1983 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
87 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
88 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
89 Małgorzata Horowska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
90 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
91 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
92 Monika Sobczak 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
93 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
94 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
95 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
96 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
97 Agata Madej 1987 Poznań Quest Road bieg 5km A indywidualna
98 Andrzej Ostapiuk 197119711972 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
99 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16 bieg 5km A
100 Paulina Marchlewicz 1975 Poznań bieg 10km A indywidualna