Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
201 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
202 Marek Jędraszczak 196019601960 Poznań bieg 10km A
203 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km A indywidualna
204 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
205 HELENA FIC 1976 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
206 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
207 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
208 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
209 Aneta Bugajska 1972 Poznań Dynamic NW 5 km A
210 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
211 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
212 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
213 Magdalena Marczak 1990 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
214 Agata Dawidowska 1980 Poznań NW 5 km B indywidualna
215 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
216 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
217 Igor Gortat 1984 Poznań bieg 10km A w parze Tereska i Trener
218 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
219 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A w parze
220 Natalia Lisewska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
221 Patrycja Rachuta 1975 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
222 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A indywidualna
223 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
224 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
225 Aleksandra Grabowska-Szych 1955 Poznań NW 5 km B
226 Karina Jugo 1996 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
227 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
228 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
229 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
230 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A indywidualna
231 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
232 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
233 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
234 Andrzej Rachuta 1968 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
235 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
236 Alicja Patela 1990 Poznań bieg 5km A w parze Ala i Paweł
237 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A indywidualna
238 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
239 Mieszko Jaroniewski 1995 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
240 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
241 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
242 Małgorzata Łakoma 1977 Płock bieg 10km A indywidualna
243 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
244 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
245 Marta Antczak 1985 Robakowo bieg 5km A indywidualna
246 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
247 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
248 Dominik Majewski 2000 Rogoźno bieg 5km A w parze Szyszki
249 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A indywidualna
250 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A indywidualna
251 Daria Konarczyk 19961996 Rokietnica bieg 5km A indywidualna
252 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
253 Agnieszka Staśkowiak 1973 Rokietnica bieg 5km A
254 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
255 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 5km A w parze
256 OSKA KASPROWIAK 2004 Rydzyna bieg 5km A
257 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km A indywidualna
258 Tomasz Masztalerz 1985 Sędzinko bieg 5km A w parze Asia i Tomek
259 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A indywidualna
260 Sara Zagusta 1997 Skórzewo bieg 5km A indywidualna
261 Krzysztof Królikowski 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
262 Beata Królikowska 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
263 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
264 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
265 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
266 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
267 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
268 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
269 Mariusz Kaczmarek 1959 Sulechów bieg 10km A indywidualna
270 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
271 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 10km A indywidualna
272 Ireneusz Bernacki 1974 Swarzędz 8* bieg 5km A indywidualna
273 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A indywidualna
274 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 5km A indywidualna
275 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
276 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
277 Agnieszka Lűck 1993 Szamotuły bieg 5km B indywidualna
278 Aleksandra Serafin 1994 Szamotuły bieg 5km A indywidualna
279 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
280 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
281 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
282 agnieszka janowska 1980 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
283 michał janowski 1978 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
284 Paweł Paziewski 1991 Toruń bieg 5km A w parze Ala i Paweł
285 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka bieg 5km A indywidualna
286 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka NW 5 km A indywidualna
287 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A indywidualna
288 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A indywidualna
289 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
290 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
291 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
292 Roman Płotkowski 1974 Warszawa DOPPIO NW 5 km A indywidualna
293 Ewa Wojtkowiak 1991 Wąsosz NW 5 km A indywidualna
294 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
295 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
296 krzysztof zakościelny 1965 Więcbork Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
297 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
298 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
299 Aneta Pham 1997 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
300 Mikołaj Kruszka 1995 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu