Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 5km A
2 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 5km A w parze Iwona i Grzesiek
3 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 5km A w parze Iwona i Grzesiek
4 Jacek Soska 1979 Biedrusko bieg 5km B w parze Sosenki
5 Joanna Soska 1979 Biedrusko bieg 5km B w parze Sosenki
6 Małgorzata Frysiak 1980 Biskupice bieg 10km A indywidualna
7 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega bieg 10km A indywidualna
8 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A indywidualna
9 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A indywidualna
10 Marta Nowakowska 1987 Bydgoszcz DEAF GARMIN_CUBE NW 5 km A w parze Marta i Grzegorz ♡
11 Grzegorz Nowakowski 1984 Bydgoszcz DEAF GARMIN_GIANT NW 5 km A w parze Marta i Grzegorz
12 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K NW 5 km A w parze Agata & Marek
13 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K NW 5 km A w parze Agata & Marek
14 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
15 Karol Jędrasik 1994 Bydgoszcz bieg 5km B indywidualna
16 Andrzej Czapczyk 1960 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A w parze Asia i Czapa Biegają
17 Elżbieta Lesicka 1984 Bytyń Cicha i Czapa bieg 10km A w parze Asia i Czapa Biegają
18 Anna Hynek 1963 Bytyń Ania Drepta NW 5 km A indywidualna
19 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia bieg 5km A indywidualna
20 Bartosz Kuffel 1991 Chełmża Taekwon-do Gromowski bieg 10km B w parze Marta i Bartosz
21 Marta Sztorc 1990 Chełmża bieg 10km B w parze Marta i Bartosz
22 Izabela Odrobna 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ bieg 5km A w parze O'drobne wariaty
23 Paweł Odrobny 1980 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ bieg 5km A w parze O'drobne wariaty
24 Łukasz Naganowski 1991 Chrząstowo bieg 10km B indywidualna
25 Jadzka Jaworek 1984 Chrzypsko Wielkie bieg 10km A
26 Sylwia Leszczyńska 1986 Czapury bieg 5km B indywidualna
27 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A indywidualna
28 Kasia Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne bieg 10km A indywidualna
29 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne bieg 10km A indywidualna
30 Grzegorz Welm 1970 Częstochowa Zabiegani Częstochowa bieg 10km A indywidualna
31 Agnieszka Alicja Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 10km A indywidualna
32 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna NW 5 km A indywidualna
33 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A indywidualna
34 Monika Naliwajska 1992 Gąsawa bieg 5km A indywidualna
35 Agnieszka Tecław 1984 Gałowo bieg 5km A indywidualna
36 SŁAWOMIR STROJNOWSKI 1963 Gdańsk bieg 10km B w parze Aneta i Sławek
37 Karolina Piasecka 1989 Gdynia bieg 5km B w parze Ziomki
38 Mateusz Sobczak 1990 Gdynia bieg 5km B w parze Ziomki
39 Igor Gortat 1989 Glinojeck KB TKKF Ciechanów bieg 10km A w parze Trener i Karola
40 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno bieg 10km A indywidualna
41 Marek Pućka 1975 Gniezno bieg 10km A w parze Monika i Marek
42 Monika Kaźmierczak-Pućka 1977 Gniezno bieg 10km A w parze Monika i Marek
43 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Jagodzianki bieg 5km A indywidualna
44 Jakub Centka 1998 Gniezno bieg 5km A indywidualna
45 Wiktoria Matusiewicz 1999 Gniezno bieg 5km B w parze Wiki i Przemek
46 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno SBRT bieg 5km Karnet A
47 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno bieg 5km B w parze Dziula i Darko
48 Agata Surdyk 1966 Golęczewo NW 5 km A
49 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 5km A indywidualna
50 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów WLKP bieg 10km B indywidualna
51 Irena Majłowska 1953 Gorzów WLKP bieg 10km A indywidualna
52 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
53 Remigiusz Dettlaff 1980 Gostyń Photo Design Remigiusz Dettlaff bieg 5km A indywidualna
54 Anna Kaczmarek 1981 Gostynin bieg 10km B indywidualna
55 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A w parze Biegamy i Się Bardzo Kochamy ❤️
56 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz # Team RUN Gołańcz bieg 5km A indywidualna
57 Sylwia Kolińska 1977 Gołańcz # Team RUN Gołańcz bieg 5km A indywidualna
58 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A w parze Biegamy i Się Bardzo Kochamy ❤️
59 Natalia Borakiewicz 1991 Gołańcz # Team RUN Gołańcz bieg 5km A indywidualna
60 Dariusz Borucki 1965 Gołdap bieg 5km A w parze Klaudia i Darek
61 Anna Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebaiania
62 Danuta Grześkowiak 1960 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza NW 5 km A indywidualna
63 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebaiania
64 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn bieg 10km A indywidualna
65 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 5km A indywidualna
66 Paweł Polak 1992 Inowrocław Solankowi biegacze NW 5 km A indywidualna
67 Wojtek Borowski 1978 Jarocin bieg 10km Karnet A
68 Piotr Kubiak 1982 Jastrowie Wolne Konopie bieg 5km B w parze Natalia i Piotr. Jarają i biegają.
69 Natalia Bielecka 1994 Jastrowie Wolne Konopie bieg 5km B w parze Natalia i Piotr. Jarają i biegają.
70 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 5km B w parze Magda i Jacek Biegaja
71 Angelika Kryszpin 1999 Jelenia Góra bieg 5km A indywidualna
72 Ania Kowalska 1995 Kalisz NW 5 km B
73 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski Elite Nieruchomości Szczecin bieg 10km A indywidualna
74 Łukasz Zygmunt 1976 Karsko Zygmunt Team bieg 10km A indywidualna
75 Maria Gutowska 1970 Kazimierz Biskupi bieg 10km A w parze biegaMY
76 Paweł Gutowski 1970 Kazimierz Biskupi bieg 10km A w parze biegaMY
77 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi bieg 5km A indywidualna
78 Tomasz Tomelka 1986 Kaźmierz bieg 10km A
79 Łukasz Kaniewski 1981 Kcynia Aktywna Kcynia NW 5 km A w parze Kaniewscy
80 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia NW 5 km A w parze Kaniewscy
81 Maciej Kamela 1983 Kicin Philimon bieg 10km A indywidualna
82 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
83 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton NW 5 km A indywidualna
84 SEBASTIAN TORCHAŁA 1977 Kobylnica J&Z TORCH / Mistrzowski Trening bieg 10km Karnet A
85 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A
86 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A indywidualna
87 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A indywidualna
88 Daria Lutomska 1987 Komorniki bieg 5km A
89 Kamila Bazanek 1972 Komorniki NW 5 km A
90 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo bieg 5km A indywidualna
91 MAGDALENA STACHOWIAK 1978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM NW 5 km A indywidualna
92 Olga Żeganowska 1980 Kościan bieg 5km A indywidualna
93 Przemysław Idziak 1994 Kościan bieg 5km A
94 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 bieg 5km A indywidualna
95 Anna Wróż 1982 Kostrztn bieg 5km A indywidualna
96 Angelika Prusakiewicz 1981 Kostrzyn bieg 5km B w parze Dziula i Darko
97 Renata Sobkowiak 1985 Kostrzyn bieg 5km A indywidualna
98 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn bieg 5km A
99 Anna Wencka 1984 Kowanòwko KĘSY TEAM bieg 5km A
100 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna