Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Łukasz Fabiański 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
2 Łukasz Żyłka 1992 Wiry bieg 10km A indywidualna
3 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km Karnet A indywidualna
4 Łukasz Dobrowolski 1991 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
5 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław TurboGroszki.run NW 5 km A indywidualna
6 Łukasz Juszczak 1989 Mościenica bieg 10km A indywidualna
7 Łukasz Pietruszka 1987 Małomice bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
8 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
9 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
10 Wojciech Olejnik 1996 Kwilcz bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
11 Wojciech Łaszcz 1963 Piła Fabryka Norwika Trzcianka NW 5 km A indywidualna
12 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
13 Wirginia Wojtczak 1996 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
14 Wiesław Pera 1976 Pleszew bieg 10km B indywidualna
15 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
16 Weronika Mazurek 2000 Poznań bieg 5km A indywidualna
17 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
18 Weronika Ratajczak 2002 Cieśle bieg 5km A w parze Szyszki
19 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
20 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
21 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo bieg 10km A w parze Ula i Maciej
22 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
23 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
24 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
25 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
26 Tomasz Masztalerz 1985 Sędzinko bieg 5km A w parze Asia i Tomek
27 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
28 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
29 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
30 Sławomir Żyła 1983 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
31 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
32 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 5km A indywidualna
33 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
34 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
35 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
36 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
37 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
38 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
39 Sara Zagusta 1997 Skórzewo bieg 5km A indywidualna
40 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
41 SARA STACH 1992 Zbąszyń Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
42 Sandra Janasiewicz 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
43 Roman Płotkowski 1974 Warszawa DOPPIO NW 5 km A indywidualna
44 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
45 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
46 Robert Studziński 198019801980 Poznań bieg 10km A indywidualna
47 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A indywidualna
48 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
49 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
50 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
51 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A indywidualna
52 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
53 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
54 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
55 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
56 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
57 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A indywidualna
58 Piotr Trawczyński 1995 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
59 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
60 Piotr Antoszewski 1972 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
61 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
62 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
63 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
64 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
65 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
66 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
67 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
68 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
69 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
70 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
71 Paweł Paziewski 1991 Toruń bieg 5km A w parze Ala i Paweł
72 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
73 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A indywidualna
74 Paulina Marchlewicz 1975 Poznań bieg 10km A indywidualna
75 Paulina Szydłowska 1988 Poznań bieg 5km A w parze Waleczne Paciaciaki
76 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
77 Paulina Sech 198619861986 Klenica bieg 5km A indywidualna
78 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
79 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/ Witkowo Biega bieg 5km A indywidualna
80 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
81 Patrycja Rachuta 1975 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
82 OSKA KASPROWIAK 2004 Rydzyna bieg 5km A
83 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
84 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
85 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
86 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
87 Nela Zacharczuk 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
88 Natalia Zawodna 1987 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
89 Natalia Spychalska 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
90 Natalia Grams 1988 Buk bieg 5km A indywidualna
91 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
92 Natalia Lisewska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
93 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
94 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
95 Monika Sobczak 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
96 Monika Nowak 1980 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
97 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 10km A indywidualna
98 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A indywidualna
99 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
100 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg 5km A indywidualna