Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
201 michał janowski 1978 szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
202 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
203 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
204 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
205 Michał Twardowski 1985 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
206 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
207 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
208 Mieszko Jaroniewski 1995 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
209 Mikołaj Kruszka 1995 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
210 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
211 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A indywidualna
212 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
213 Mirosław Szulc 195119511951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
214 Miłosz Janicki 2001 Wronki bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
215 Monika Fryziak 1974 Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
216 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
217 Monika Sobczak 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
218 Monika Nowak 1980 Poznań bieg 5km A w parze Tubisiowy Team
219 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 10km A indywidualna
220 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A indywidualna
221 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
222 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg 5km A indywidualna
223 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 5km A w parze
224 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A indywidualna
225 Monika Twardowska 1984 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
226 Monika Łakoma 1984 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
227 Monika Mantaj 1979 Oborniki Czarownice NW 5 km A
228 Natalia Zawodna 1987 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
229 Natalia Spychalska 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
230 Natalia Grams 1988 Buk bieg 5km A indywidualna
231 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
232 Natalia Lisewska 1989 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
233 Nela Zacharczuk 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
234 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
235 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
236 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
237 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
238 OSKA KASPROWIAK 2004 Rydzyna bieg 5km A
239 Patrycja Rachuta 1975 Poznań bieg 5km A w parze Geodeci
240 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/ Witkowo Biega bieg 5km A indywidualna
241 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
242 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
243 Paulina Marchlewicz 1975 Poznań bieg 10km A indywidualna
244 Paulina Szydłowska 1988 Poznań bieg 5km A w parze Waleczne Paciaciaki
245 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
246 Paulina Sech 198619861986 Klenica bieg 5km A indywidualna
247 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A indywidualna
248 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
249 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
250 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
251 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
252 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
253 Paweł Paziewski 1991 Toruń bieg 5km A w parze Ala i Paweł
254 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
255 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
256 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A indywidualna
257 Piotr Trawczyński 1995 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
258 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
259 Piotr Antoszewski 1972 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
260 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
261 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
262 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
263 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
264 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
265 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
266 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
267 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
268 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
269 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A indywidualna
270 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
271 Robert Studziński 198019801980 Poznań bieg 10km A indywidualna
272 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A indywidualna
273 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
274 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
275 Roman Płotkowski 1974 Warszawa DOPPIO NW 5 km A indywidualna
276 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
277 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
278 Sandra Janasiewicz 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
279 Sara Zagusta 1997 Skórzewo bieg 5km A indywidualna
280 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
281 SARA STACH 1992 Zbąszyń Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
282 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
283 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
284 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
285 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
286 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
287 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
288 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 5km A indywidualna
289 Sławomir Żyła 1983 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
290 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
291 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
292 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
293 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
294 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
295 Tomasz Masztalerz 1985 Sędzinko bieg 5km A w parze Asia i Tomek
296 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
297 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
298 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
299 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo bieg 10km A w parze Ula i Maciej
300 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna