Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
101 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
102 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
103 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
104 Izabela Długosz 197119711971 Poznań bieg 5km A w parze Izabelka i Andrzejek
105 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A indywidualna
106 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
107 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
108 Jacek Melon 1976 Jastrowie bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
109 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
110 Jagoda Howil 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
111 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
112 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
113 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A indywidualna
114 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka bieg 5km A indywidualna
115 JERZY CHOLEWA 1961 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
116 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
117 Jolanta Małecka 1983 Miękowo NW 5 km B
118 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
119 Jolanta Piotrowska 1982 Nekla bieg 5km A indywidualna
120 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
121 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
122 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
123 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km A indywidualna
124 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
125 Karina Jugo 1996 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
126 Karol Dąbrowski 1983 Dąbrowa bieg 5km A w parze Katrina i Dabek
127 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
128 Karolina Młodożyńska 1973 Oborniki Czarownice NW 5 km A indywidualna
129 Karolina Fojut-Janicka 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
130 Karolina Jakubowska 1987 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
131 Karolina Świrska 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
132 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
133 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
134 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo NW 5 km B indywidualna
135 Katarzyna Adamczewska 1985 Opalenica bieg 5km A w parze Kejti i Karuś
136 Katarzyna Antoszewska 1980 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
137 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
138 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
139 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A indywidualna
140 Kinga Gawel 1974 Wronki NW 5 km A indywidualna
141 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz bieg 5km B
142 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
143 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
144 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
145 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A indywidualna
146 Krzysztof Królikowski 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
147 Krzysztof Jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
148 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
149 Krzysztof Templin 1994 Kaźmierz bieg 5km A w parze CrossFat
150 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork bieg 10km A indywidualna
151 krzysztof zakościelny 1965 Więcbork Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
152 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
153 Kuba Mikołajczak 1978 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
154 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A indywidualna
155 Larysa Georgiew 2002 Mielno bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
156 Lukasz Statucki 1981 Poznań bieg 5km A
157 Maciej Woźniak 1971 Pniewy bieg 10km A w parze Ula i Maciej
158 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16 bieg 5km A
159 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
160 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
161 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
162 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań Pyrland Park Linowy Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
163 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
164 Magdalena Kwiatkowska 1981 Mogilno bieg 5km B indywidualna
165 Magdalena Marczak 1990 Poznań bieg 5km A w parze Misie Pysie Runners
166 Magdalena Łuczak 1971 Oborniki NW 5 km A
167 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
168 Magdalena Kosmowska 1991 Oborniki NW 5 km A
169 Majka Kornowicz 1994 Poznań Mistrzowski Trening bieg 10km A w parze Jarek i Majka
170 Maksym Myrnyi 1983 Poznań Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
171 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
172 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun bieg 10km A indywidualna
173 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
174 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
175 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
176 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
177 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
178 Marek Jędraszczak 196019601960 Poznań bieg 10km A
179 Maria Idziak 1978 Drwęsa bieg 10km A indywidualna
180 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
181 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
182 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
183 Mariusz Kaczmarek 1959 Sulechów bieg 10km A indywidualna
184 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
185 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
186 Marta Dańczak 1982 Poznań Adam Borkowski Team bieg 5km A indywidualna
187 Marta Antczak 1985 Robakowo bieg 5km A indywidualna
188 Marta Baumert 1998 Kłecko bieg 5km A w parze CrossFat
189 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A indywidualna
190 Mateusz Woźny 1993 Dębno bieg 10km A indywidualna
191 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań bieg 5km A indywidualna
192 Mateusz Nowak 1996 Poznań bieg 5km B indywidualna
193 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
194 Małgorzata Horowska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
195 Małgorzata Schumacher 1987 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
196 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
197 Małgorzata Łakoma 1977 Płock bieg 10km A indywidualna
198 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
199 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A indywidualna
200 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A indywidualna