Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
2 ADAM FRĄCKOWIAK 1977 RACOT PKS Racot RUN bieg 5km A indywidualna
3 Adam Wasilewski 1986 Oborniki NORDEC bieg 5km A indywidualna
4 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica amator - niezrzeszony bieg 5km A indywidualna
5 Adriana Raczkowska 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
6 Agata Hajdziona 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A indywidualna
7 Agata Surdyk 1966 Golęczewo NW 5 km A
8 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K NW 5 km A w parze Agata & Marek
9 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki bieg 5km A indywidualna
10 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
11 Agnieszka Janowska 1980 Szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
12 Agnieszka Szymańska 1982 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
13 Agnieszka Przygoda 1987 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
14 Agnieszka Tecław 1984 Gałowo bieg 5km A indywidualna
15 Agnieszka Andrzejewska 1992 Puszczykowo bieg 10km Karnet B
16 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A indywidualna
17 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A w parze Biegamy i Się Bardzo Kochamy ❤️
18 Agnieszka Alicja Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 10km A indywidualna
19 ALDONA PAPKA 1972 wOJNOWICE bieg 5km A
20 Aldona Nowicka 1972 Poznań Nowiccy Team bieg 10km A w parze Aldona i Grzegorz
21 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów WLKP bieg 10km B indywidualna
22 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
23 Aleksandra Łaszkiewicz 1989 Trzcianka Zaspani Hydro Trzcianka bieg 10km B w parze Ola i Józek
24 Aleksandra Perkowska 19941994 Poznań bieg 5km A indywidualna
25 Aleksandra Sobieraj 2006 Sieraków bieg 5km B
26 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Ola i Miki
27 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 5km A
28 Aleksandra Babiaczyk 1968 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
29 ALEKSANDRA Murawiecka Kubów 1984 POZNAŃ bieg 10km A indywidualna
30 Aleksandra Parowicz 1948 Poznań NW 5 km A indywidualna
31 Alicja Błaszczyk 19791979 Szreniawa bieg 10km A indywidualna
32 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia NW 5 km A w parze Kaniewscy
33 Alina Wiśniewska 1965 Murowana Goślina Smashing Pąpkins bieg 5km B
34 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
35 Andrzej Czapczyk 1960 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A w parze Asia i Czapa Biegają
36 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
37 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 5km A
38 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne bieg 10km A indywidualna
39 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt bieg 10km A indywidualna
40 ANETA SZÓSTAKIEWICZ 1973 Potęgowo bieg 10km B w parze Aneta i Sławek
41 Aneta Siejakowska 1966 Poznan NW 5 km A indywidualna
42 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A
43 Angelika Prusakiewicz 1981 Kostrzyn bieg 5km B w parze Dziula i Darko
44 Angelika Kryszpin 1999 Jelenia Góra bieg 5km A indywidualna
45 Ania Kowalska 1995 Kalisz NW 5 km B
46 Aniela Kurzel 1968 Poznań bieg 10km A indywidualna
47 anita skoczylas 1973 poznań bieg 5km A
48 Anna Wróż 1982 Kostrztn bieg 5km A indywidualna
49 Anna Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebaiania
50 Anna Kościelniak 1983 Śrem bieg 5km A indywidualna
51 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz bieg 10km A indywidualna
52 Anna Liczbińska 1987 Poznan bieg 5km A indywidualna
53 Anna Stachowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
54 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Ania i Paweł
55 Anna Stencel 1977 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km B indywidualna
56 Anna Gawęcka 1985 Poznań bieg 5km A w parze Gawęsiaki
57 Anna Kaczmarek 1981 Gostynin bieg 10km B indywidualna
58 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
59 Anna Szymaś 1984 Szamotuly bieg 5km A indywidualna
60 Anna Kuźma 1990 Poznań NW 5 km Karnet A
61 Anna Łuczak 1980 Przeźmierowo Zeelandia Team bieg 5km A indywidualna
62 Anna Wencka 1984 Kowanòwko KĘSY TEAM bieg 5km A
63 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica HERNIK TEAM bieg 5km A indywidualna
64 Anna Przybylska 1985 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
65 Anna Hynek 1963 Bytyń Ania Drepta NW 5 km A indywidualna
66 Anna Wierzchowska-Dziawgo 1994 WARSZAWA bieg 5km A w parze Ania i Tomek
67 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
68 Arkadiusz Socha 1974 Poznań bieg 5km A
69 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz # Team RUN Gołańcz bieg 5km A indywidualna
70 Arkadiusz Prusakiewicz 1973 Zalasewo bieg 5km A w parze Iza i Arek
71 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski Elite Nieruchomości Szczecin bieg 10km A indywidualna
72 Arkadiusz i Monika Kolendo 1979 Ryczywół bieg 10km A
73 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km A indywidualna
74 Asia Śliwa 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
75 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
76 Bartosz Szczęch 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna
77 Bartosz Kuffel 1991 Chełmża Taekwon-do Gromowski bieg 10km B w parze Marta i Bartosz
78 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A w parze Julia i Bartek
79 Bartłomiej Kędzia 1977 Lipno OSP Radomicko bieg 10km Karnet A
80 Beata Świerc 1996 Poznań bieg 5km A indywidualna
81 Beata Kowalska 1968 Trzebaw STĘSZEW TEAM NW 5 km A indywidualna
82 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
83 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO NW 5 km A w parze MORSY B i N
84 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A w parze B&R
85 Błażej Witt 1981 Śrem bieg 5km A w parze Asia i Błażej
86 Błażej Kasztelan 1980 Poznan bieg 5km A w parze Marta i Błażej
87 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet B
88 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
89 Dagny Adamczak 2001 Poznań - bieg 10km B indywidualna
90 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
91 Damian Kujawa 1986 Poznań Swierczwo Run bieg 5km A w parze Paula&Damicz
92 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
93 Daniel Deringer 1996 Poznan bieg 10km A indywidualna
94 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
95 Danusia Grabowska 1974 Poznań Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A w parze Rusałka i Zwierzak
96 Danuta Grześkowiak 1960 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza NW 5 km A indywidualna
97 Danuta Grzechowiak 1977 Poznań bieg 10km B indywidualna
98 Daria Lutomska 1987 Komorniki bieg 5km A
99 Dariusz Nowak 1983 STĘSZEW STĘSZEW TEAM NW 5 km A w parze Asia i Darek
100 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki bieg 5km B indywidualna