Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
2 Miłosz Janicki 2001 Wronki bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
3 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły bieg 10km A w parze Karolcia i Miłoszek
4 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
5 Wirginia Wojtczak 1996 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
6 Klaudia Borowik 1996 poznań bieg 10km A indywidualna
7 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A indywidualna
8 Damian Zieliński 1995 Mosina bieg 10km A indywidualna
9 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
10 Piotr Trawczyński 1995 Poznań bieg 10km A w parze Wirginia i Piotrek
11 Majka Kornowicz 1994 Poznań Mistrzowski Trening bieg 10km A w parze Jarek i Majka
12 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun bieg 10km A indywidualna
13 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
14 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A indywidualna
15 Mateusz Woźny 1993 Dębno bieg 10km A indywidualna
16 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A indywidualna
17 Maciej Kupś 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
18 Łukasz Żyłka 1992 Wiry bieg 10km A indywidualna
19 Karolina Świrska 1992 Poznań bieg 10km A indywidualna
20 Iwona Felczak 1992 Szprotawa bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
21 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
22 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km Karnet A indywidualna
23 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B indywidualna
24 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
25 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
26 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
27 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
28 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
29 Dominika Nyga 1989 Swarzędz bieg 10km A indywidualna
30 Kamila Piątek 1989 Poznań bieg 10km A indywidualna
31 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
32 Łukasz Juszczak 1989 Mościenica bieg 10km A indywidualna
33 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
34 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A indywidualna
35 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
36 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki Banita team bieg 10km A indywidualna
37 Małgorzata Schumacher 1987 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
38 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
39 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
40 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
41 Łukasz Pietruszka 1987 Małomice bieg 10km B w parze Iwona i Łukasz biegają
42 Natalia Zawodna 1987 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
43 Przemek Koch 1986 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
44 Paulina Sech 198619861986 Klenica bieg 5km A indywidualna
45 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
46 Agata Skrzypczak 1985 Nochowo bieg 10km B w parze
47 Michał Twardowski 1985 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
48 Żaneta Koch 1985 Psarskie bieg 10km B w parze Żaneta i Przemek
49 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A indywidualna
50 Dawid Sosiński 1984 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 10km A indywidualna
51 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
52 Paweł Skrzypczak 1984 Nochowo bieg 10km B w parze Gucia i Kasztan
53 Monika Twardowska 1984 Nochowo bieg 10km A w parze Fionka i Byks
54 Alina Winkel 1984 Gądki bieg 10km A indywidualna
55 Igor Gortat 1984 Poznań bieg 10km A w parze Tereska i Trener
56 Aleksandra Golusinska-Statkiewicz 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
57 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
58 Agnieszka Małecka 1983 Gądki bieg 10km A
59 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A indywidualna
60 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10km A indywidualna
61 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
62 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
63 Sławomir Żyła 1983 Kłecko bieg 10km A w parze Zażyłe Żyłki
64 Artem Demchuk 1983 Poznań bieg 10km A indywidualna
65 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
66 adrian libera 1983 poznan bieg 10km A indywidualna
67 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
68 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A indywidualna
69 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
70 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna
71 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A indywidualna
72 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A indywidualna
73 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A indywidualna
74 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz bieg 10km A indywidualna
75 Robert Studziński 198019801980 Poznań bieg 10km A indywidualna
76 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
77 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
78 Mateusz Naskręt 1980 Poznań bieg 10km A w parze M&M's
79 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
80 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
81 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A indywidualna
82 Maria Idziak 1978 Drwęsa bieg 10km A indywidualna
83 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
84 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
85 Małgorzata Łakoma 1977 Płock bieg 10km A indywidualna
86 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
87 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski bieg 10km A indywidualna
88 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A indywidualna
89 Anna Sternal 197619761976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebastian i Ania biegają
90 Wiesław Pera 1976 Pleszew bieg 10km B indywidualna
91 Paulina Marchlewicz 1975 Poznań bieg 10km A indywidualna
92 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
93 Beata Królikowska 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
94 Krzysztof Królikowski 1975 Śrem bieg 10km A w parze Iniemamocni
95 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów NW 5 km A w parze Anna i Paweł
96 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A indywidualna
97 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A indywidualna
98 Anna Karabasz 1971 Poznań bieg 10km A indywidualna
99 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
100 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo bieg 10km A w parze Ula i Maciej