Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
101 Aldona Małachowska 1963 Oborniki NW 5 km A
102 Tomasz Masztalerz 1985 Sędzinko bieg 5km A w parze Asia i Tomek
103 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka NW 5 km A indywidualna
104 Mieszko Jaroniewski 1995 Poznań bieg 5km A w parze Karina i Mieszko
105 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
106 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
107 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
108 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
109 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A indywidualna
110 HELENA FIC 1976 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
111 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
112 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
113 Anna Jurecka 1974 Poznań bieg 5km A w parze
114 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
115 Iryna Struhova 1985 Poznan Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
116 Anna Szymaś 1984 Oborniki bieg 5km A
117 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
118 Weronika Ratajczak 2002 Cieśle bieg 5km A w parze Szyszki
119 Marta Dańczak 1982 Poznań Adam Borkowski Team bieg 5km A indywidualna
120 Katarzyna Adamczewska 1985 Opalenica bieg 5km A w parze Kejti i Karuś
121 Igor Glass 1974 poznań PPCC bieg 5km A w parze Agą i Igor
122 SARA STACH 1992 Zbąszyń Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
123 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
124 Agnieszka Szymańska 1982 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
125 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
126 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście bieg 5km A indywidualna
127 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A indywidualna
128 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A w parze
129 Adriana Czub 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
130 Milena Pałka 1983 Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
131 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
132 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
133 Karolina Fojut-Janicka 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
134 Monika Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
135 Agnieszka Staśkowiak 1973 Rokietnica bieg 5km A
136 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
137 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A indywidualna
138 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
139 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
140 Jacek Melon 1976 Jastrowie bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
141 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
142 Maksym Myrnyi 1983 Poznań Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
143 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A indywidualna
144 Inna Ukrainska 1989 Gdańsk NW 5 km A indywidualna
145 Jolanta Piotrowska 1982 Nekla bieg 5km A indywidualna
146 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
147 Katarzyna Antoszewska 1980 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
148 Aleksandra Serafin 1994 Szamotuły bieg 5km A indywidualna
149 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość bieg 5km A indywidualna
150 krzysztof zakościelny 1965 Więcbork Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
151 Eryk Lechna 1998 Komorniki bieg 5km B indywidualna
152 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
153 Monika Sobczak 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
154 Karolina Fetter 1982 Poznań NW 5 km B indywidualna
155 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz bieg 5km B
156 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
157 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
158 Tomasz Dyba 1986 Poznań bieg 5km A w parze Dybeściaki
159 Iza Kotuła 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
160 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
161 Karolina Jakubowska 1987 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
162 Łukasz Fabiański 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
163 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A indywidualna
164 Ewa Pauter 1996 Pobiedziska bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
165 Monika Łakoma 1984 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
166 Ewa Wojtkowiak 1991 Wąsosz NW 5 km A indywidualna
167 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo NW 5 km B indywidualna
168 Anna Haczyk 1977 Walerianowo NW 5 km A indywidualna
169 Anna Gucka 1982 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
170 Sara Florczak-Płucz 1987 Poznań NW 5 km A w parze SASIA&DARUNIA GWIAZDY TEJ IMPREZY
171 Piotr Antoszewski 1972 Gniezno bieg 5km A w parze Kasia i Piotrek
172 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A indywidualna
173 Aneta Pham 1997 Wielichowo bieg 5km A w parze Bubu&Dudu
174 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
175 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
176 Weronika Broskowska 1997 Poznań bieg 5km B w parze Ziętusie
177 Danuta Postek 1963 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
178 Iwona Ahmich 1987 Poznań bieg 5km A indywidualna
179 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
180 Iwona Zielonka 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
181 Tomasz Mejer 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
182 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
183 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
184 Dorota Potoła 1993 Poznań bieg 5km A w parze Koguty
185 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
186 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 5km B indywidualna
187 Nela Zacharczuk 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze NELA I KARO
188 Natalia Spychalska 1995 Poznań bieg 5km A w parze Leśne Skrzaty
189 Dominik Majewski 2000 Rogoźno bieg 5km A w parze Szyszki
190 Piotr Lisewski 1983 Poznań bieg 5km A w parze Lisy
191 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
192 Wojciech Olejnik 1996 Kwilcz bieg 5km B w parze Ewa i Wojtek
193 Bogdan Łakomy 1975 Leszno NW 5 km B w parze Migotki tuptają
194 Aneta Bugajska 1972 Poznań Dynamic NW 5 km A
195 Jolanta Małecka 1983 Miękowo NW 5 km B
196 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
197 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km A indywidualna
198 Adriana Nowicka 1992 Jarocin bieg 5km B indywidualna
199 Magdalena Małecka 1973 POZNAŃ NW 5 km B indywidualna
200 Hanna Kosmowska 1967 Oborniki NW 5 km A